Срещи с децата

  • 3 157
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 412
Реших да направя нова тема за срещите с децата. Идеята ми е сега през летният сезон да ги събираме повече, като на тези срещи фокус са децата, социализирането им, да ги поставяме в различни ситуации, да им показваме решенията и да научим и ние, и те нови неща.

Правихме 2 срещи и писахме в старата тема, но мисля, че е време да направя самостоятелна тема. Ето какво конкретно ви предлагам

- Зоологическата градина и да си подготвим разказчета за животните
- Дендрариума на Витоша и да им разказваме за растенията, дърветата, да им покажем игри на открито
- Да отидем на някоя конна база и да се опитаме да ги запознаем с конете
- Плуване /говорихме вчера за фондацията Воден свят/ или можем и някой басейн с детска част. Целта не е да ги научин на плуване, а да си прекарат приятно в общи игри.
- Сбирки в клуб. Вчера обсъдихме, че до Арена Запад, че има един много приятен клуб, който можем да ползваме през деня безплатно /трябва допълнително да проверим/. Можем там да поканим някой. На последният рожден ден имаше клоун, които правеше игри от типа "Бързи, смели, сръчни" и ми се видяха много полезни - например свири музиката всички танцуват, спира музиката, децата замръзват.

Много е важно децата да са с родител и да чувстват, че се справят и одобрение от нас. Една такава група мисля, че оптимално е от около 5-8 деца, за да не се изнервят децата, като е добре да има различни деца. Иска ми се в тази тема да обсъждаме нещо подобно, по скоро само да набелязваме кога и къде да ходим.

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз съм за - делничен ден.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм за делничните дни. Ако искате следващата седмица да планираме дендрариум на Витоша или Зоо градина.

# 3
  • Мнения: 460
Хубав открит басейн за деца е Леда, т.е. има детски басейн освен големите. Намира се малко преди зоопарка откъм Хладилника. Има малка водна пързалка и постепенно става леко по дълбок, за по големите деца.
Предлагам още едно място за среща- над Симеоново. От последната къща на ул. Панорама, тръгва черен път, покрай Симоновска река. Има много места за хвърляне на камъни, върви се съвсем малко, децата могат да играят с часове, поне нашите. По големите деца могат да си правят бентове, да се катерят, за събират разни съкровища и още забавления, които предлага реката. Също така има малки полянки, тук там беседки, готови огнища за палене на огън.

# 4
  • Мнения: 872
Аз вчера проверих как е положението на Дендрариума Mr. Green, езерцата са започнали да пресъхват, но все още има вода, много храдничко и приятно, прибрахме се с нещо, което и достави такава радост на Лора... цял ден си го разнася - едно малко жабче, по-малко е от 1 см.  В една бутилка от минерална вода е, много бързо го умори тази минерална вода между другото ,не е много живо вече Sad, спяло било... Ще и търся някакво малко прозрачно шишенце да и го спиртосам.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
paraplanercheto и pepa georgieva, благодаря ви за мненията и идеите. Хайде за следващата седмица да мислим нещо. Ако има желаещи за група да събота или ако станат повече деца, също не е проблем.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 14:56 от TanyaMG

# 6
  • София
  • Мнения: 2 351
Утре неделя ще кафепием.Сутринта в 10.30.  Hug

Предложение за Макдоналдс?

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Утре неделя ще кафепием.Сутринта в 10.30.  Hug

Предложение за Макдоналдс?

Това на Тодор Александров, че има място за коли и метрото е там и трамвай и тролей - е влак и кораб няма, ама, ще го преживеем  Joy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
Момичета, ние си местим офиса и точно тази събота и неделя съм много заета.

Но има едно предложение за петък за Дендрариума, заедно с майки от www.estestveno.com . Можем да се организираме и ние. Хайде ще пиша през седмицата.

Утре на вас приятно кафе Hug

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Утре неделя ще кафепием.Сутринта в 10.30.  Hug

Предложение за Макдоналдс?

Това на Тодор Александров, че има място за коли и метрото е там и трамвай и тролей - е влак и кораб няма, ама, ще го преживеем  Joy Joy

За  Peace Peace Peace

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Та там сме ето карта http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=d3da59935a3c02232da94362341758 … mp;Map41_46.y=194

10.30 на линия строени с деца, без деца няма значение.  newsm68 newsm44

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Там сме, живи и здрави. Хубаво ще е да има поне още едно дете, да не скучае мойто  Simple Smile.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 412
Може и ние да дойдем. Утре сутрин пристига майка ми и обикновено няколко часа ги водя на разходка да се припомнят една на друга /бабата и детето Simple Smile/ И точно си мислех, че може да дойдем. Живи и здрави ще направим сутрешната разходка към Макдоналдс. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 262
Момичета, колкото и да ми е неприятно и да знам, че самата аз ви поведох, да си пишем тук за срещите с нашите деца, ще ми се наложи да преместя темата в другия подфорум, където си е мястото и, освен ако не решите да придадете на темата си нещо като споделяне какво точно се случва и как на тези ваши срещи, как реагират самите деца и имате ли някакви идеи за обменяне по това и т.н., сещате се нали за какво ви говоря. Ще направя това след срещата утре евентуално, за да имате време да помислите, можете ли да съчетаете някак нещата. Весело изкарване ви желая!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
Иги, бях си загасила компютъра и решила утре на свежа глава да ти отговарям, но се върнах, защото държа да отговоря в момента, когато съм много емоционална, но считам доста обективна. Има някои доста странни неща в този форум:

1. Достатъчно ясно съм обяснила в първият пост, каква ни е целта. Въпрос на личен избор е дали ще споделяме, как някое дете се е тръшнало и какво сме решили да направим. Кой какво е споделил и какъв съвет сме му дали. Поканили сме всички майки и деца, които имат нужда от социализация. Аз лично не желая да споделям толкова лични неща в публичното пространство, както и да се публикуват снимки на детето ми.
Твоят пост ме подсеща, че преди време бях чела в интервю със създателите на форума изказване, че жълтите вестници и други медии си търсят материал  във форума. Изказването ти ме подтиква да мисля, че ни караш да правим материали за пресата, като изнасяме лични неща за децата.
Достатъчно ясно е обяснено по долу каква е целта на срещите, всеки които има нужда детето му да изживее нещо подобно е добре дошъл. Ние не сме специалисти, че да пишем трудове и обяснения как са протекли срещите ни.
Идеята ми е сега през летният сезон да ги събираме повече, като на тези срещи фокус са децата, социализирането им, да ги поставяме в различни ситуации, да им показваме решенията и да научим и ние, и те нови неща.
Допълнително ме учудва, че ако това бяха срещи за китайски ресторант, е възможно да се пускат колкото са нужни теми, а когато са за децата трябва да даваме отчет и не са желани теми.

Какво да ви напиша звезди като обобщение, че утре ще гледаме децата как се държат на пързалките, дали ще спазват ред, дали ще си изпият сока без да го разлеят... Ако има дете , което за 2-3 години живот не е контактувало активно с друго дете, ще пипне себеподобно и ще се усмихне щастливо. Дали форума стана по-богат на инфо с моето обобщение на срещата...

Мислех и други неща да пиша, но мъжа ми дойде да ме търси, къде съм, та не съм в леглото. Каква прекрасна среда създава този форум за майките... Честно казано не мога да разбера това тенденциозно отношение към мен ли е, странна организация ли някаква има тук.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 262
Таня, не можах да проумея с какво точно от поста си предизвиках толкова отрицателни емоции. Това, че срещите за китайския ресторант са била уреждани тук в този подфорум, не значи, че е било правилно! Не мисля да се оправдавам, защото смятам, че грешно си разбрала поста ми, за което искрено съжалявам. Още повече обвинението ти, че те карам да правиш материали за жълтата преса, лично ме обижда и засяга. Поста ми беше съвсем добронамерен и с грижа към това, темата да си остане тук. Потресох се колко емоции стърпяни прочетох в един твой пост конкретно към мен. До сега си видяла някъде из форума мое лично съобщение конкретно към теб, което те е засегнало несправедливо или? Незнам дали форума е станал по-богат или не, и дали трябва и не трябва да се дава отчет, щом ти чувстваш нещата така, това за мен е много лошо. Никой не иска да давате отчет, а да се чувствате на мястото си, да приемате от добрата страна нещата. Аз не виждам нищо лошо в това, да си споделяте както в другите теми, какво и как се е получило, дали очакванията са отговорили на това, което се е случило. Защо ме заподозря в някакъв заговор, и такива силни думи? Явно, че таиш огорчение от нещо и някого, но нека аз не ставам изкупителна жертва. Не ме замесвай в нищо подобно на това, което си написала. Просто и кратко казано, във форума има правила, тук не би трябвало да има теми определящи срещи, организацията им и т.н. В нашия подфорум нещата са малко по-различни, и е доста толериран. Но е факт, че си има подфорум, който се казва Календар на събитията, аз нито съм създала този подфорум, нито съм определила правилата в него, ако примерно смяташ че нещо ми е скимнало, ако искаш да ми се сърдиш, твоя работа! Но щом сме тук, значи поемаме ангажимента да спазваме правилата.
А и още нещо, по въпроса за "Каква прекрасна среда създава този форум за майките" - тази среда си я създаваме ние самите, ние сме форума.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 13:12 от Mama Igi

# 16
  • София
  • Мнения: 4 412
Иги, да ти кажа, че поста ми не е насочен към теб като човек, знаеш че те познавам от преди.
Всъщност има едно нещо, което ме учуди и дори сега се порових в старите теми, но явно вече е изтрито, не го намерих. Когато правехме предните срещи каза, че не можеш да дойдеш в събота, а много би желала, и ние преместихме срещата в неделя. Обеща, че ще дойдеш, а доколкото си спомням после дори и едно изречение не написа, защо не дойде. Разбира се право на избор е на всеки, какво ще пише.

По въпроса за тези срещи, те не са просто да се пие кафе, а да се създаде подходящо място за майките с децата. За това и на мен не винаги ми е удобно да ходя в събота и неделя, но съм го приела като ангажимент.

Да, хубаво е да се спазват правилата, благодаря че ми напомни.

# 17
  • Мнения: 549
Момичета, от самото начало следя темата и мисля , че може да бъде много полезна, както за участващите деца в срещите така и за останалите. Трудно ми е да я следя , защото не съм писала до сега тук, за да избегна ненужни постове. Ето сега използвам случая да се запиша в темата и да я следя по-лесно, опитвайки се да бъда градивна, както с право ни посъветва модератор в съседна тема  Hug.Това изобщо не означава, че не искам да участвам в срещите и когато успея да се организирам ще го направя. Ако темата бъде преместена в "Календар на събитията" вероятно много хора като мен ще пропуснат срещите от незнание , че е там, а би било полезно.
От друга страна съзнавам , че си има правила във форума , които се грижат за нашето удобство. Представете си, че всички които се поздравяват за рожден ден в седмичната тема и в темите по заболяванията започнат да се сърдят че им се прави забележка за това и се откриват теми за честитки в "Календар на събитията" . Представете си как гост влизайки в някоя от темите и търси информация за конкретно заболяване, измежду всички тези честитки и благодарности трябва да открие информацията, която го интересува!

Аз съм абсолютно съгласна с TanyaMG
Аз лично не желая да споделям толкова лични неща в публичното пространство, както и да се публикуват снимки на детето ми.

От друга страна мисля, че Mama Igi просто си върши работата и няма тенденциозно отношение към нас.

Имам едно предложение, дано пишещите в темата, които са ходили на срещите до сега не приемате нещата така все едно тези, които до сега не сме идвали (по една или друга причина) , каточе ли сме "от другата  страна на барикадата".

Да се премести темата в "Календар на събитията" ако наистина това се налага и това са правилата, но да се сложи линк към нея в темите за аутизъм и хиперактивност , за да научават новочетящи родители, които искат да се включат с децата си в тази прекрасна идея.  Peace






# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Стоп, не се карайте. Не си спомням дали го написа тогава Иги, но тя точно понеже беше заета в събота, а и предварително за тази неделя за която става дума беше заета, не знам може да ми го е била написала и в кюто, но беше ангажирана. Аз тогава обясних, защо не дойдох, но сега идвааам. Поначало моето мнение е, че като минат седмични и теми за срещи, да се трият да не се пращат в архив. Таня даде идея тази да е по различна.

Ако нещо не се получава излишните неща да се трият.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 351
Аз пък имам друго предложение.Да остане темата тук, като се изтрие всичко освен първия пост - уточнение на Таня за какво иде реч.Периодично да си пускаме предложенията и уговорките за срещи, а след края на срещата да се изтриват постовете до следваща уговорка.Така темата няма да тежи, а ще поддържа една страничка обем.
Освен децата и майките с аутизъм и хиперактивност - от социализация имат нужда - децата с очни проблеми, децата с проблеми със слуха, децата с Даун, децата с ДЦП.С тези срещи целим именно социализация на себе си най вече, а и на децата си. Това не са просто забавления, а обмяна на опит и терапия.Спестяваме по някой лев за психотерапевт по този начин  Confused

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съгласна съм с Катина - да се трие всичко освен първия пост, всеки път.

Мамо Иги  Hug не е лесно да си модератор.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 412
Момичета, за мен нормалното отношение към темата от страна на този форум е:
Да се дойде на среща, да видят какво правим и да ни кажат лично забележките, да се обадят по телефон и да обяснят аргумените, ако имат забележки, да ги пишат през деня. Разчитах че тук се познаваме и ще имаме нормални отношетия.

Катина е обяснила много добре какъв е смисъла на темата и за кога е предназначена. Ако отиде в календар на събитията няма да се види. От друга страна съм съгласна, че ако към темата няма интерес, не е нужно да я има. Моята идея беше да обявим тук 5-7 пъти срещата, да предложим различни часове и ако си ходим само няколко човека, по добре да не се обясняваме публично.
Другият смисъл на тези срещи е децата да се опознават - т.е. трябва да има някакъв ангажимент. Ако се виждат веднъж на 2 месеца, децата е по-малко вероятно да се опознаят и само ще се дразнят.

И само да допълня, че в тази тема не се пише честитки за рожден ден или други не по темата неща. Опитвах се да направя нещо за интеграцията, различно от това да се оплакваме.

Хайде ще се мерна на срещата, вече ясно че с голямо закъснение.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 10:45 от TanyaMG

# 22
  • Мнения: 549
Представете си, че всички които се поздравяват за рожден ден в седмичната тема и в темите по заболяванията ......


Точно това и имах предви , а не , че това се случва в тази тема. Не съм искала да обидя никого.  Peace
Съжалявам , ако пишейки само за аутизма и хиперактивност съм пренебрегнала дечица с други проблеми, станало е абсолютно несъзнателно .  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 262
Така, пиша за последен път в този дух, първо ако исках да ви "порежа" и каквото и там да си мислите, че искам да направя, щях да извърша действията, които смятам за правилни, и нямаше да си губя времето да ви приканвам да измислим нещо. Дали мога или не мога да дойда на срещите? Явно, че никой не помни, че аз исках и предлагах срещите да са през седмицата, защото съботите и неделите са дните в които аз искам да прекарам със семейството си, да изведа децата си на чист въздух, извън пределите на София. Мисля, че това си е лична моя информация, какво ми се налага или не да правя през почивните дни и не искам да я споделям. Когато срещите ви бяха учредени в събота в 10 и 30, аз ви написах, че дори и да искам не мога да дойда, защото имам ангажимент точно в този час (който сега от тази седмица отпадна). Благодаря че сте се съобразили с мен и сте преместили часа в неделя, явно че тогава аз също не съм могла да дойда, но не съм обяснявала защо в публичното пространство, явно голям мой грях! Но днес не дойдох определно и с ясната мисъл, че не искам да дойда, ще  си поближа малко нараненото его, и ще реша приятно ли ще ми бъде да присъствам на място, където не ме приемат като една от майките, а с други функции и цели, където си мислят че съм за да бъда уши и очи. И още от сега искам да уточня, в никой случай няма да дойда на такава среща да проверявам какво вие правите там, да отправям забележки към някого и всичко в този дух. Идеята ми за такива срещи навън с децата, беше децата да се познават, да играят, да се учат на различни неща едно от друго, и в това време, ние майките да си прекараме добре и отпочиваме, като взаимно си помагаме и заместваме на самото място. Идеята за зоопарка много ми хареса, за дендрариума също, защото съм и била там. Но за жалост аз нямам шофьорска книжка, и не мога да бъда полезна при изпълнението им.
Това че не съм писала, не значи че не съм ви прочела, напоследък не искам да пиша празни постове.
И искам да ви помоля, не се поддавайте на първоначалните си емоции, прочетох поне хиляда пъти поста си, който разбуни така духовете, не намирам нищо лошо в него, нищо, което да ви кара да се обиждате или да ми се сърдите. Но тежките думи в някои отговори ме карат да си мисля, че за кой ли път интернет придава друг смисъл на думите. Преди да реагирате така, все пак помислете дали човека насреща не е имал друго предвид, дали не е искал да помогне, а не да убие някоя идея! Още повече, че идеята тръгна и от мен и се радвам, че прие такива черти и се разви в положителна за вас посока!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
Идеята ми за такива срещи навън с децата, беше децата да се познават, да играят, да се учат на различни неща едно от друго, и в това време, ние майките да си прекараме добре и отпочиваме, като взаимно си помагаме и заместваме на самото място. Идеята за зоопарка много ми хареса, за дендрариума също, защото съм и била там. Но за жалост аз нямам шофьорска книжка, и не мога да бъда полезна при изпълнението им.
 Още повече, че идеята тръгна и от мен и се радвам, че прие такива черти и се разви в положителна за вас посока!

Иги и другите мами, развивайте идеята. Виждам, че е разбрана правилно, такава беше и моята цел. Виждам, че и други хора са я разбрали. Само да допълня, че освен да прекарват добре и да отпочиват, майките си разменят и лични впечатления за терапии и  лечения. Аз се опитах да отделя от времето си, за да реализирам нещо. Няма значение на кога е идеята, важното е да се направи според правилата на форума.
По въпроса за шофьорската книжка, още преди бях писала, че ще се уговорим да се комбинираме. Сещам се, че с теб преди години ходихме в дома в Драгалевци, нямахме коли, а не отидохме пеша до там. Така че, хората като пишат се намира решение.

Довиждане Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 351
Разко сменям темата.Много ще оспамя, ама искам масово да ми пратите положителна енергия.
Излязох аз сабахлем бързайки за срещата - без деца - мома без работа.Прибрах се в 14 и 30 и едвам си намерих входната врата.Цели 5 часа се е варил един боб на котлона на макс и в момента има пепел в тенджерата, и окадена къща, и плюнки навсякъде, защото вече един час се самооплювам.Не помага - още е задимено  #Crazy.Пращайте положителна енергия да не ме изхвърлят от вкъщи, когато съпруга се прибере гладен и уморен, а аз още не съм измислила как ще изчистя и сготвя докато той се прибере  Wink.А и къде да го сложа да спи, като всичко е окадено. Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Не ми отговаряйте  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 262
Таня, аз също мисля, че няма значение чия е идеята, за мен няма значение, важното е че е довела до нещо градивно и добро. Никога не бих се тупала с такова нещо в гърдите или бих спорила дали е моя или твоя, идеята беше тук на всички ни, искахме срещи с децата, ето че ги има. На който не му е интересно да не пише тук и да не идва. Само визирах, че и аз имах същите мисли и помисли за всички нас и децата ни, и за това не бих искала срещите да спрат заради един незначителен и според мен "недоразумителен" спор. Мисля, че ти добре се справяш щом срещите ги има и майките идват, още повече че ти познаваш тези хора, те искат да идват точно при тези обстоятелства и идеите ти са добре приети. Така че върши си доброто дело, не се отказвай на средата, и се надявам тук пишещите да са ти само благодарни и правилно да разбират жестовете ти.
Надявам се също така, че и днес е било добре и сте доволни.
Лек ден ви желая!

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
Иги, иска ми се да ги кажа нещо мило, защото се ядосах не лично на теб, а на някакви форумски правила, които вечно не схващам или не желая да схвана. 
За теб  bouquet

Наистина срещите могат да бъдат полезни, виждам повечето сте разбрали каква е идеята. Допълнително към приятното и полезно за децата изкарване обменяме опит и търсим инфо за училища и детски градини, занимални и частни учители, лагери, различни нови или стари терапии. Неща, които в публичното пространство няма как да ги споделиш.
На мен много ми се иска към тези срещи да се присъединят и деца извън този форум, така ще се получи може би по-добро опознаване на децата.

Но по никакъв начин не искам да заемам място на основен организатор, така че всякакви идеи са добре дошли.

Приятна вечер на всички

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 20:17 от TanyaMG

# 28
  • София
  • Мнения: 2 351
Благодаря на всички, които вчера ми писаха на лични да ми дават идеи, как да се справя с опита за убийство с ароматосмрад на съпруга.Докладвам - жив е, здрав е, не успях да го гътна  Mr. Green
Обаче сега не ще да се прибира в къщата - миришело му - лигльо  Crossing Arms.То и на мен не ми се прибира, амааааа  ooooh!. Само 10 мин. ми чете конско, ама поне 100 пъти повтори колко съм заплес, и колко му мирише - трая си  Embarassed
Шегата на страна - наистина ви благодаря   bouquet

Не съжалявам изобщо обаче, защото срещата беше както обикновено прекрасна, и си струва малко да подишам отрова заради кефа.

# 29
  • Мнения: 1 193
Радвам се че темата все още е тук. Чета я редовно и непрекъснато правя планове да дойда, ама все не ми се отваря парашута. Ще продължавам да я чета и да се надявам че пак ще ви видя. И тази седмица съм заета, но от другата............. знае ли човек може да ме огрее.

# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
От първата среща, който иска снимки да ми пише - мейла ми е в профила. Хелаа и на твоята сладурка имам.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 412
Дороти, много добре, че се сети да предложиш снимките.

Хей, нали не се срещате без мен Simple Smile Дара беше с температура и то доста висока в събота, вече май е по-добре. Другата събота и неделя сутрин също сме заети, но ако се решите на нещо друго пишете.

Смехотерапия - http://www.zadecata.com/index.php?page=0_8_56 - и това ми се видя интересно. Ако е вярно дали не можем да поканим актьора в клуба до Арена и да видим как ще се отрази на децата newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 351
Утре - петък 10.30 в Борисовата градина ???

Други предложения за място на среща има ли?

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Утре - петък 10.30 в Борисовата градина ???

Други предложения за място на среща има ли?

Ще направим всичко възможно да присъстваме, но до 10:30 сме на логопед, към 11 може, би, стига да не вали много  Hug.

# 34
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 
Други предложения за място на среща има ли?

Някъде под чадър  newsm37


Но аз имам доста ангажименти утре, освен да ви дам децата.  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 4 412
Ох, оплаках се в темата за Аутизма, че пак имахме преживяване. Откакто завеждам темата, на моето все нещо му се случва.  Cry Няма да мога да дойда утре. Ако искате събота или неделя след обяд към 17,00-18,00.
Имам намерение тези дни да пусна нова тема с малко по-друга насоченост, в смисъл къде има подходящи за децата ни мероприятия, кои театри и постановки, други начини за социализация. Въобще да обменим информация за подобряване на общуването и комуникацията, а ако изникне идея за обща среща или по-групички, ОК.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:08 от TanyaMG

# 36
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Танче продължи в тази, нека е на едно място информацията

# 37
  • София
  • Мнения: 2 351
Принципно всеки ден си извеждаме децата тук - там.Утре ще го водя в Борисовата градина и, който може ще дойде, и ще се видим.В събота децата пак заминават на село и ще съм свободен електрон за среща  Mr. Green.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 412
Добре ще е интересно и за събота следобяд, хайде да видим до утре вечер, кой как ще преживее и ще пиша Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 2 351
Тръгвам към зоопарка.Ще храним зайците и ще свиркаме на папагалите.Ако има някой друг натам да свирка.Ще съм с двете най сладки деца  Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 2 351
Момичета, ако нямате планове днес - хайде да се видим в паркчето на пред градинката на майчин дом.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=d56d5aaad3b990b29ebdfac3a0aa59 … mp;Map44_50.y=120
На ъгъла на ул. Христо Ботев и ул.Струга - до хематологичния център.
Мама Иги живее наблизо и се надявам да черпи кафе, защото сме в нейния район  Mr. Green.
9.30 сме там.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 412
Ние станахме късно, а и ще ходим на лекар, че още кашля. Поздрави на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт