Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Юли

  • 52 794
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
Dark Passion , благодаря ти!Ще пробвам сега какво ще стане с този код.
Ейй, супер!С този код ти дава като подарък един от тези артикули.
М, всъщност не мога да разбера.Като написах кода, продукта ми изчезна.Сега пък нета ми е бавен и нищо не мога да разбера.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 10:59 от карамелена

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 240
Благодаря ви, успокоихте ме   bouquet Ама наистина ще им пиша да видя какво ще ми отговорят Thinking

# 17
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 735
Някой ползвал ли е тази спирала: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=61813&CatgId=15 и за тези пари дали си е в годност? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 270
карамелена с този код ти дава мостричка  Hug за подарък

някой търсеше палитрата от саса - 36 цвята - да свирка, че изостана една бройка в бързината

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 11:44 от skrita

# 19
  • Мнения: 5 173
Аз вчера си получих една поръчка от Я. с две "читави" кремчета на Диор и един крем Търнараунд, който обаче е прозведен 8-2005 г. Сега се чудя дали изобщо да го ползвам или да им пиша на ягодинците - дали ще ми го сменят с по-пресен?... ooooh! Иначе си мирише добре, изглежда си нормално, но не посмях снощи да се намажа с него. Какво ще ме посъветвате  newsm78
Пиши им. Дано да нямаш моите проблеми обаче Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Жълтурковците не потвърждават вчерашната ми поръчка  Twisted Evil А плащането през Пейпал го направих тутакси.
Едно питане за поръчка през Бютив - може ли да се плаща чрез Пейпал? Защото виждам логото на този сайт, обаче няма опция за избор на плащане чрез Пейпал. А като напиша номера на картата си, ми казва, че или е грешен, или показва тип карта, плащане чрез каквато те не приемат.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 12:09 от Karimma

# 21
  • София
  • Мнения: 650
И аз мислех да платя чрез ПайПал, но и на мен ми излезе опция само кредитна карта - та платих с нея...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Едно питане за поръчка през Бютив - може ли да се плаща чрез Пейпал? Защото виждам логото на този сайт, обаче няма опция за избор на плащане чрез Пейпал. А като напиша номера на картата си, ми казва, че или е грешен, или показва тип карта, плащане чрез каквато те не приемат.
И аз така. Опитах се, но като видях, че не може през Пейпал, се отказах. Не ми се въвеждат номера на карти, кодове и после да ми искат сметки за ток и т.н.

# 23
# 24
  • Мнения: 540
Здравейте, момичета!
Получих на пощата си мейл от Саса с някакъв промоционален код.Обаче си изтрих писмото.Ако някоя от вас е получила същото, може ли да го постне тук, за да пробвам дали ще стане нещо?
Аз получих такова писмо
Ето линк http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/sasacms/landing/usd10.jsp;jsess … nid=82308afc3c72U$C2$A1$
А кода е promotion code : USD10PROMO
 Hug

и аз получих същия, но ако някой знае условията за използването му,че ми дава  уж валиден,но не съм спазила указанията  bouquet

и да питам къде се проверяват поръчките от бютив?

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 14:20 от kaloqnis2007

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Жълтурковците не потвърждават вчерашната ми поръчка  Twisted Evil А плащането през Пейпал го направих тутакси.
Уф, пуснаха я най-сетне.

# 26
Здравейте , току що направих  първа поръчка в ягодката обаче явно нещо съм объркала защото не ми даде да си избера подарък за 1 поръчка.Дали мога да отменя поръчката и как точно?Благодаря.

# 27
  • Мнения: 31 173
Момичета бронзиращата пудра на Ланком е на добра цена. Мисля да я вземам. Някой я беше похвалил много. Аз съм с много бяла кожа и ще я ползвам по-скоро като руж.
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=77004&CatgId=15

# 28
  • Мнения: 1 986
Момичета бронзиращата пудра на Ланком е на добра цена. Мисля да я вземам. Някой я беше похвалил много. Аз съм с много бяла кожа и ще я ползвам по-скоро като руж.
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=77004&CatgId=15

И аз се интересувам от тази пудра PeaceСъщо съм светла кожа,и се чудя дали няма да ми контрастира много ThinkingСамо в този цвят ли е?
 А виждали ли сте скоро един руж на Клиник/забравих му името Embarassed,в кутийката изглеждаше като цвете newsm78-дебна го в Ягодката,но не съм случвала досега да го видя там Thinking

# 29
  • Мнения: 31 173
Пудрата е само в един цвят. Който я има да споделя ефекта. Чела съм, че е една от най-добрите в Ягодата.

Общи условия

Активация на акаунт