Ани Цолова предава щафетата на Петя Стефанова

  • 3 792
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 272
Е, това е, дойде края на сезона за Ани Цолова! На Добър час и на двете - на Ани в майчинството, на Петя в попрището на ТВ водеща!
Как мислите, дали Ани ще се завърне в Сутрешния блок или като Маряна Векилска, ще замени мястото си с друго?
Вие сте!

# 1
  • Мнения: 4 292
Надявам се да се върне. Много я харесвам, в нея има някаква човещина, която е неприсъща за голяма част от журналистите.
Петя е хубава, но Ани ще ми липсва.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 821
Коя е Петя?
А иначе приятни мигове предстоят на Ани Цолова. Нека им се наслаждава максимално!

# 3
  • Мнения: 1 272
Повече информация за Петя Стефанова тук и тук Wink

# 4
  • Мнения: 342
Познавам лично Петя, страхотен човек е! И е много отдадена в работата си!
Сигурна съм, че ще бъде достоен заместник на Ани!:)

# 5
  • Мнения: 1 546
Пожелавам на Ани леко и спокойно добременеене  Heart Eyes, страшно я харесвам, направо ми стана мъчно като се разделяше тази сутрин с предаването. Sad

И успех на Петя! Wink

# 6
  • Мнения: 489
Повече информация за Петя Стефанова тук и тук Wink

Направи ми страхотно впечатление! Изглежда умна, борбена и с чувство за хумор. Желая й успех!
А на Ани - леко раждане и много радост!

# 7
  • Мнения: 669
Надявам се да се върне. Много я харесвам, в нея има някаква човещина, която е неприсъща за голяма част от журналистите.
Петя е хубава, но Ани ще ми липсва.  Simple Smile
Успех и на двете !!!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 302

Успех и на двете !!!
[/quote]
и от мен

# 9
  • Мнения: 1 447
И аз им пожелавам успех. Peace

# 10
  • Мнения: 179
Новата водеща Петя ми изглежда поне по снимки с приятен външен вид,а и иглежда по интервютата,които е давала отдадена на работата си....
    Не мога да разбера обаче,какви са тия нови смешници,водещи на Бтв новините,или аз хващам тука нещо друго...Малко да ме осветлите по въпроса newsm78

# 11
  • into the blue
  • Мнения: 771
Искрено се надявам Ани да се върне,но едва ли някой може да каже, ще видим  Thinking Дано Петя да й е достоен заместник.zwezda,има друга тема и там можеш да прочетеш повече  Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300994.0

# 12
  • Мнения: 179
ок,мерси мнго Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз също много свикнах с Ани и ще ми липсва. Надявам се Петя да я замести достойно.

# 14
  • Мнения: 9 903
днес Петя ми напомняше доста на Ани. Ако не гледам, има и подобна интонация в гласа, промяната не е драстична. Ани беше малко по-флегматична може би.

# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Допадна ми Петя,как води предаването.Мисля,че е напълно достойна заместничка на Ани.

# 16
  • Мнения: 386
хич не ми харесва тази петя... много е скована и някак си не успява да ме убеди, че това й е мястото - въпросите са й стандартни и все едно е по задължение там...

# 17
  • Мнения: 342
хич не ми харесва тази петя... много е скована и някак си не успява да ме убеди, че това й е мястото - въпросите са й стандартни и все едно е по задължение там...
Ти спомняш ли си как бе Ани Цолова в началото? Simple Smile Такова дърво не бях виждала на екран Simple Smile

# 18
  • Мнения: 386
честно, не си спомням.
но си права - след месец-два сигурно ще е различно. критиката ми може би не е навреме.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Успех на Ани с бебчето.Дано има леко раждане. Hug
А на Петя ще се отрака с времето. Grinning Готини са и двете мацки. Laughing

# 20
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, засега Ани много ми липсва, много си бях свикнала с нея, макар че мога да гледам предаването само до 7.30. Предполагам, че и с новата водеща ще свикна, но трябва време. Преди пък бях свикнала с Марияна Векилска и Ани ми седеше странно на екран.
Днес ми направи впечатление тази Петя - казаха, че днес ще е поне 4-5 градуса по-ниска температурата от вчера, а тя не спря да повтаря, че се очаква ДНЕС да е абсолютният максимум в горещините, съвети даваше какво да се прави и дори беше поканила някаква жена (доктор ли, доцент ли, не съм сигурна) да разискват въпроса. То горещините са ясни, но не и ДНЕС, Емо Чолаков няколко пъти повтори, че днес ще е хладно и приятно времето (знаете как цветно разяснява прогнозата, много го харесвам). Не знам, гаф ли беше това, какво ли...
Иначе желая успех и на двете - на Ани в майчинството и на Петя - в стола на водеща на Тази сутрин!

# 21
  • Мнения: 4 292
Петя ми изглежда за сега доста скована. По-точно, плаха. Липсва и увереност, но предполагам, че с времето ще свикне. Като я гледам как се мъчи чак ми става жал, да си призная.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 776
Новата водеща има приятна външност, но е доста скована Rolling Eyes, няма навика да се усмихва, прекалено сериозна (като екранно поведение Peace) ми се вижда, а и забелязах, че има навика, като задава въпрос, чийто отговор е различен от нейното мнение по темата, да се усмихва леко иронично. Освен това ми направи впечатление ( което обаче не важи само за нея; тя и Ани беше същата Crazy, както и многооо други журналисти), че задава буквално тъпи въпроси, когато не разбира тематиката на разговора. Напр. говореше се вчера (или онзи ден, не помня вече  Laughing) за туризма, стана дума за някакво спиране на тока по морето и как гражданите-туристи могат да си защитят правата. Разговорът стигна до юридическия аспект на въпроса Peace и събеседникът обясни много кратко, точно и ясно за регресния иск. Т.е. обясни така, че да го разбере всеки нормален човек, който си няма понятие от право. А тя, не знам, не слушаше ли или какво ooooh!, но разбра погрешно нещата и зададе ужасно глупав повторен въпрос Confused. Ани също си спомням, че беше така преди няколко седмици, когато бяха поканили адвокат да обяснява за т.нар. "синя зона" в София.
Изобщо прави ми впечатление, че някои журналисти си нямат хал хабер от икономика и право и си мислят, че, за да си добър журналист, трябва само да познаваш полититическия живот. Което е погрешно, те трябва да са информирани, да имат, най-малкото, елементарни познания по тези материи. Даже, ако не се лъжа, вече изучават по един цял семестър икономика в университета, ама кел файда, като пак пишат и говорят глупости. За обикновения човек не е важно да ги знае тези работи, ако не са му професия, нито е длъжен Naughty, но за журналистът е повече от необходимо Wink

# 23
  • Мнения: 3 634
Векилска не се върна защото Бареков не я искаше. Не помните ли, че бяха най-ужасната екранна двойка?! Когато се появи Ани Цолова повечето бяха единодушни, че са добър екип. Тогава не водеха отделно по 30мин, а заедно. Не ми допада новата и вече не гледам сутрешния блок. Изглежда ми като водеща на вечерна шоу-програма, а Анчето така нежно дремеше и мрънкаше, точно за сутринта.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт