Летен детски празник на 26.07 - организация!!!

  • 22 805
  • 594
  •   1
Отговори
# 45
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Довечера ще направя по плаката споменатите до тук корекции. До 15.07 (сряда) трябва да ми кажете ще искате ли гипсови фигурки, за да ги поръчам.   Peace

Михалко, до къде стигна с плаката? Днес ще помоля за логото на МВ и ще очакваме нещо което МВ да видят.
 Ще ги питам и за гипсовите фигурки.

# 46
  • Мнения: 5 401
Все още нямам отговор нито от ФМ +, нито от Адифарм.  Sad

А някой пусна ли анонса на "Моето бебе и аз"???

# 47
  • Мнения: 3 634
Точно поставям логото на различните фирми по плаката и до час ще ви го пусна с корекциите. За съжаление тентата не я открихме след цял уикенд търсене. Вероятно сме я изхвърлили, но никой не помни.

Освен, ако няма рожден ден в детския център, на 26.07 съм на линия от сутринта. Мъжът ми също ще се включи в подготовката с хамалска работа.  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 6 260
Все още нямам отговор нито от ФМ +, нито от Адифарм.  Sad

А някой пусна ли анонса на "Моето бебе и аз"???

Изи, говорихме за "Моето дете".  Wink Аз нищо не съм им пускала, защото помолих някой да им звънне преди това (аз нямам възможност, тъй като в работно време съм на работа, откъдето нямам възможност много-много да говоря; дори и мобилният ми не е в мене  Laughing ), но никой не се отзова. Не може просто така да им пуснем анонс без да се съгласили преди това да го публикуват.  Peace Иначе, доколкото помня, Таня си комуникираше с тях - за координати, лица за контакт и т. н.

# 49
  • Мнения: 5 401
Ок, тогава ще пиша в скайпа на Таня с молба да им звънне. Аз нямам стационарен апарат и трябва да вися по чуждите бюра, та затова не се навивам да го правя.

# 50
  • Мнения: 3 634
Никъде по темите не откривам къде записахме, на кои фирми ще слагаме лого! Само помня МВ и оптиката на Жени.  Помощ!  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 6 260
Цитат
Аз ги броя 6 дотук:

1. Спонсорът на Саня

2. Бг-мама

3. Мулти-мама

4. МВ

5. ФМ+

6. "Кенгуру"

Ако се брои и това на СНБМ, стават 7. 

# 52
  • Мнения: 3 634
Ето го плаката: http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633516465086562500.jpg

Това са пояснения:
1. Ако не харесвате розовото във шарката немога да го махна. Всички други цветове подлежат на промяна.
2. Логото на МВ е само демо, определено ще ми трябва по-хубаво.
3. БГ-мама си искат линк към логото когато е възможно, знам го от предишна коренспонденция.
4. Логото на оптиката малко трябва да се обработва, ще го добавя довечера.
5. ФМ+ и Кенгуру, ако не си харесват логото да дадат друго. Това открих в нет-а, това слагам.

# 53
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
"За момичето с гипсовите фигурки нямаме нищо против, но имайте предвид, че интересът на децата ще е огромен и една девойка няма да може да овладее ситуацията. По някакъв начин трябва да се измисли да бъде отделена така, че да не става струпване на деца. Ще плащат ли за гипсовите фигурки?"


Това е отговорът на МВ за фигурките така, че трябват доброволци да помагат на Михалко, желаещи?
Нали няма да се плаща?
Логото и изобщо отговорът на МВ пращам на пощата.

# 54
  • Мнения: 3 634
Аз ви го давам без пари, а вие си решете дали да се плаща. Както вече казах имам 3 масички и 20 столчета за деца до 6-7 год. Едновременно могат да оцветяват около 12 деца. Спокойно мога да ги наглеждам/инструктирам сама, но ако трябва да сме отделени нямам подходяща ограда. Мога да измисля колчета и въженце с флагчета. Вие преценете... Peace

# 55
  • Мнения: 5 401
Михалко, браво за поканата!  smile3501

...
5. ФМ+ и Кенгуру, ако не си харесват логото да дадат друго. Това открих в нет-а, това слагам.

Сега звъня на приятелката от ФМ+, но телефона й е изключен. Кога мислиш да пускаш поканата за печат, защото те още не са потвърдили, че ще са спонсори?  Confused  Rolling Eyes

А за Кенгуру - искаш ли да питам Бу дали има лого или да ни свърже с някой??  Simple Smile

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
ФМ+ и Кенгуру да пратят актуално лого на общия мейл, който е говорил да ги подсети. Въобще всеки от спонсорите и тн който ще виси на плаката трябва да изпрати актуално лого на пощата в съответния формат  Peace
Сега да питам, къде сме закопали логото на ФРГИ? И дали да тормозя Доли, която най-вероятно е наясно, или направо да пиша на ФРГИ? Предполагам и тяхното лого трябва да се мъдри там.

# 57
  • Мнения: 3 634
Благодаря!  Blush

Много съм зле в АБВ и неможах да видя къде е прикачено логото на МВ, мейла го прочетох. Моля, искайте логото от всички да бъде pds или jpg.

Все забравям да попитам "Баджове ще носим ли?". 50бр. (само пластмасата) са около 10лв. Ако някой ми измери своя в см ще ви кажа колко ще ни струват цветни, но едва ли ще е над 10лв, значи общо около 20лв.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 6 260
Михалко, погледнах плаката, на мене ми харесва.  Peace Трябва да добавим и логото на "9 месеца" на празното място и евентуално да сменим логото на "ФМ" с това на радио "Енджой", ако първите не ни потвърдят.  Peace Да не изпускаме още някого?  newsm78 Всъщност има ли възможност да се добавят логата на "Енджой", ако изявят желание и на "Адифарм", ако се навият в последния момент да ни спонсорират? Ако няма място за повече лога, да звъним ли изобщо на "Моето дете"?

P. S.
...
Сега да питам, къде сме закопали логото на ФРГИ? И дали да тормозя Доли, която най-вероятно е наясно, или направо да пиша на ФРГИ? Предполагам и тяхното лого трябва да се мъдри там.


Аха.  Peace

# 59
  • Мнения: 3 634
Колкото лого кажете, толкова ще сместим. Дизайнът подлежи на леки корекции.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт