КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС IX

  • 57 866
  • 498
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 708
И при мен ги зачеркнаха, а на последната страница най-долу се подписах. И нашто училище е гнездо вече няколко години, даже повече от 3. Няма ама абсолютно никаква логика да се попълв отзад напред. Някоя служителка нещо не е доразбрала.

Между другото, в последния ден, в който трябваше да си получим служебните бележки, с които да се явим на изпитите, една жена, бивша колежка на моя, беше дошла по работа нещо в офиса и става дума, че и нейното дете ще кандидатства. Мойте съкилийнички по аквариум се бъзикат, че са в час с всичкото инфо относно седмокласници, покрай мен. Заговаряме се, къде какво ще кандидатстват и как я попитах, ама съвсем не знам как се обърна разговора взели ли са си бележката от гнездото. Тя мила ме погледна озадачено и ми обясни, така както и на нея са й казали, че нейното гнездо не издавало такива бележки. Ей как не паднах възнак. Как може да има гнездо, което да не издава сл. бележки. Аз като борец за справедливост  й казах, че ако иска за секунди ще й разпечатам всички бумаги дето си ги имам насваляни и да тича да вдига скандали. Явно е била дежурна в даден момент някоя заспала лелка и тя жената повярвала. И я изпратих да се бори и да не си тръгва докато не си получи заветната бележка. Оня ден като излязоха резултатите от НПМГ дойде пак жената да ми благодари, че съм я изтреляла и спасила от безславен край на седмокласническата епопея, иначе е можело да не го пуснат на изпита, а детето има 5,90 на изпита по мат в НПМГ. И какво излиза, заради няква патка заспала, можеше да не бъде допуснат до тестовете.

Нямам думи просто. То не, че не трябва и ние да сме наясно с нещата, ама пък на тях това им е работата и затова им се плаща. А после са в първите редици като дойде време да се врещи по улиците.

# 16
  • Мнения: 2 708
А и отзад напред да е трябвало, все тая. Няма как да не признаят за верни всички заявления попълнени и от втора страница нататък.

Аз съм въвеждала данни от протоколите в ЦИК след избори, и ви е бедна фантазията от някои региони като Кърджали кави протоколи е имало, но важен е текста и той се приема за валиден и верен.

Така че , споко. Това не може да е проблем.
Може и наште да са проспали този път указания за попълване, но щом е задраскано на другите страници, щом си пише изрично в едната колона реда на желанията1во , 2ро  и т.н всичко ще е наред.

# 17
  • Мнения: 438
Ние също днес подпълвахме документите с желанията. Не ги подадохме заради медицинското,но писахме на втората страница желанията. Даже написахме и кодовете и казаха ,че всичко е подпълнено правилно.

# 18
  • Мнения: 1 210
Здравейте! Пиша,за да ви предупредя,че след като попълните титулната страница с имена,оценки и адрес,не трябва да зпочвате да пишете гимназиите от втората страница,а от четвъртата (най-отзад).
Ама че тъпа система!  #Cussing out

АХМ, душевен оргазъм ли получаваш, като /ако отслабената бдителност и логика на майчетата поддаде в този момент и някой  вземе, та ти се върже? Мога също да ти кажа, че момента, както е  изключително подходящ за душевни гаври, така се характеризира и със занижен праг на дразнимост, както и пренебрегване на "доброто възпитание", така че, хайде да те "помоля" (да не казвам  ritnik) към някоя друга тема с мъдрите ти предупреждения. Прекалено много обичам всички в тази, за да позволя на когото и да е да ги "разпва" за кой ли път...

# 19
Не,не получавам душевен оргазъм когато отслабената бдителност и логика на майчетата поддаде.Просто искам да помогна и да предупредя тези,които още не са подали заявления,за да не ги връщат като мен.Може пък само нашето училище-гнездо да е сбъркано,не знам.След като попълних заявлението и чаках 2 часа на опашката,жената вътре ми каза,че трябвало да се попълва последната страница,а не втората и ме върна да го оправям и да чакам пак.Естествено не се разбрахме така.За тези,които вече са го пуснали-ОК!Няма как да има проблеми.Идеята ми беше да не ви връщат...

# 20
  • Мнения: 3 200
Идеята за душевния оргазъм все повече ми допада и все повече се потвърждава.
И защо като "За тези,които вече са го пуснали-ОК!Няма как да има проблеми." изобщо пускаш анонимните си мнения? Който трябва да бъде върнат, ще бъде. След като досега някой не се е оплакал тук да каже, че са го върнали да попълни наопаки, значи повредата може да е в телевизора на твоето "гнездо".
Но недей повече да хвърляш такива бомби, че имаме вече нужда от спокойствие.

# 21
  • Мнения: 4 447
Ехо, wavey
Поздрав за французите и англичаните от американците! Laughing
Днес денят ще бъде прекрасен! bouquet

# 22
  • Мнения: 4 447
Нещо такова ни се очертава занапред:
На спирката на 72 в 6,55  ooooh!, 7,14 е на спирка Граф Игнатиев, чака в 7,17 автобус 76 и така до финала в 7,40 на спирка 202 (АК) . От сутринта само гледам разписанието на гр.транспорт, карти и пр. То е ясно, че ще се водим понякога и ще се прибираме също така, но това не може да е до безкрай! А малкото гардже, само ли да се оправя! Градски транспорт да се стягат, че много сериозен контрол им се очертава тази година!
Извинете ме , полудявам...

Дидка, 
Hug

# 23
  • Мнения: 1 210
Момичета, прекрасен ден желая!   bouquet
И да оставяме негативите, защото всичко случващо е като насън прекрасно!
Камъче, снощи, щото бях с метлата, та пропуснах да честитя решението, което носи така жадуваното освобождаване на психиката   bouquet По- предопределено бъдеще от вашето нямаше! И по- категорично заявяване на случващото се сега от един по- далечен, минал момент също.  Поздравления за избора, който вярвам те научи да четеш !  Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 210
Нещо такова ни се очертава занапред:
На спирката на 72 в 6,55  ooooh!, 7,14 е на спирка Граф Игнатиев, чака в 7,17 автобус 76 и така до финала в 7,40 на спирка 202 (АК) . От сутринта само гледам разписанието на гр.транспорт, карти и пр. То е ясно, че ще се водим понякога и ще се прибираме също така, но това не може да е до безкрай! А малкото гардже, само ли да се оправя! Градски транспорт да се стягат, че много сериозен контрол им се очертава тази година!
Извинете ме , полудявам...

 Joy Joy Joy Joy
Много весело!  newsm62
И не да се похваля с опит в градския транспорт, нито с кой- знае какво познаване на разписанията, ама чисто интуитивно долавям, че някъде за Токио май си се запътила  Mr. Green Мисля, че нито управата, нито уравляващите автобуси  Laughing са дотам извисени, че 7,17 да означава точно това. Май този контингент се характеризира с висота на мисълта, широта на душата и полет на сметките. И поради тези причини са доста добри в закръгляването- 7,17= 7,30 (в добър случай) - сърце да е широко!  Joy
Бреееей, чак се учудих от себе си- какви дълбини от психиката им познавам- като да съм прероден шЕфьор на 76  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 447
Май този контингент се характеризира с висота на мисълта, широта на душата и полет на сметките.
rotfImbo

Даваш ли си сметка след 5 години - кандидат студент  + кандидат гимназист?

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 09:23 от камъче

# 26
  • Мнения: 2 708
Дидката, ти хубаво се смееш, че към японски висини се е устремила Камъче, ама ще видите вие, като пуснат японците метрото, което ще има спирка на строителния техникум и от там как ще литва детето за 3 минути до Младост Joy Joy Joy така че баш правилно си ги смята нещата Камъче, даже бавно ги е изчислила, по-бързо ще стига детето hahaha

# 27
  • Мнения: 1 210


Даваш ли си сметка след 5 години - кандидат студент  + кандидат гимназист?


Отивам си в шатото да си винопроизвеждам. Тук няма живот,ей  newsm49
Идваш ли?  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 447
Е как? Дано ти потръгне бизнеса, че аз обичам да винопия. Laughing

Крисче, кога казваш това с метрото? Laughing ПО-скоро ще дойде време за правоспособност на детето  на някакво превозно средство.....

# 29
  • Мнения: 67
привет мами ,сигурно някъде има пусната статистика за минималните и максималните балове от миналата година за гиманзийте но не успях да ги намеря ,моля ако някой може да ги пусне ,благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт