Лятото в Швейцария дойде, хайде с децата на море!

  • 14 555
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 233
Ауууу, много съм тъжна - пропуснах срещата... Sad Ама, нямаше как. В събота бяхме цял ден на сватба, до късни доби и в неделята спахме, отделно на едно гости ходихме... Айде, другият път вече дано успея да дойда.

Аз нямам много време за форума, все нещо имам да правя. Нали съм сама вкъщи, с бебе ... дори мъжа ми тази седмица е на едно обучение в армията и си се гледаме сами с Мишелката.

монечка, искам и аз да видя снимките! Прати ми линкче и на мен, плс.

Айде, че ще папаме  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 264
Аз добре ги качвам само че Амейката каза че не иска да качва снимки на дечицата й в нета, дано да влезе и да каже, ако каже веднага ги трия Hug Hug
Е хайде качих ги въпреки 2 та часа дочаках. http://s340.photobucket.com/albums/o358/amidalaaa_2008/
Отивам да спя, даже и тук качих една  newsm44 newsm44

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 02:24 от monechka

# 47
  • Мнения: 456
monechka, супер снимки. Браво!!!   bouquet
Звънни ми като дойдеш, ще се опитам да излезна от работа за едно кафе!  Wink

Мерси за всички за пожеланията!  Hug

# 48
  • Мнения: 264
Ок ще ти звънна  Peace Peace

# 49
  • Мнения: 264
Елфи, много ми хареса Зуг, с кеф ще се преместя там. С мъжо решихме той да започне да търси докато ние сме в БГ. Ще има предостатъчно време. Помежду другото ти ако чуеш от някой за нещо нормално под наем свиркай. Вие ще идвате ли в събота към нас, ние в неделя ще идваме че трябва да си вземем едната кола от там и ако искате може да се видим семейно? Hug Hug

# 50
  • Мнения: 233
Браво, много хубави снимки!!!   bouquet

А кой кой е?  newsm78 На тази снимка тук познавам само Борели...

Абе гледам аз на другите снимки едно детенце с много позната физиономийка. Викам си аз, че ми прилича на Калина на Деси, ама преди 2 седмици беше с дълга косичка и взех да се чудя... После я видях заедно с Деси, та се убедих, че е Калина. Постригано детето  Flutter
А пък Мартин едни бузки направил, да го изхрускаш!!!!  Hug

монечка, вие последно ще живеете ли тук или още не е сигурно, че аз нещо се обърках?

До скоро!

# 51
  • Мнения: 264
Слипи, първо за снимките, това са Елфи и мъжът й. И малката госпожица която се усмихва постоянно много е сладка Heart Eyes Heart Eyes. А другите май го познаваш, и Катето е там с детенце но май не съм го хванала него, не помня.  Hug Hug
За идването ми в Швейцария, ако не ми мине котка път след нова година ще мога да дойда вече нормално Praynig Praynig , сега ще трябва да си намерим жилище там и идвам. Много е хубаво, не спрях да разправям на всички.  Hug Hug

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много хубави снимки, monechka  newsm10 smile3501 smile3501 smile3501...няма проблем да ги качваш, само не ги надписвай, че тогава много лесно се намират.....и си ходила до Цуг, и не се обаждаш, а  smile3506?

Елфи, честита ти годишнина  bouquet  bouquet  bouquet...още много години семейно щастие ви желая  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Слипи, на другата среща и ти с малката и таткото...няма не мога, няма не искам Naughty  Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 264
Ходих, знам че ти казах че може да дойдем, но тръгнахме късно и ако бяхме дошли вие вече щяхте да сте си тръгнали от обяда.  Hug Hug

# 54
  • Мнения: 456
monechka, за събота сигурно ще идваме, ама не съм сигурна. ще ти дръна едно телефонче сутринта ако тръгнем. Още се колебаем там или в Фелдкирш.

А за неделя, отределено сме за. Ние сме си тук и неделя обикновено ходим на разходка покрай езерото, ама да е хубаво времето. Ако не е, може на по кафе само... ама дано е хубаво!!! Ако не се чуем/видим в събота, обади се като идвате насам в неделя!  Peace

# 55
  • Мнения: 264
Ели, ние в събота сутринта ще изнасяме багаж от тук, но ще е до 12 най-късно. След това сме свободни. А за неделя поне за сега е такъв плана да дойде, и аз се надявам да е хубаво времето че направо ни наводни днес. Като дойда ще ти звънна да се разберем  Hug Hug

# 56
PRIVET I OT MEN
STRAHOTNA SNIMKA POZDRAWLENIQ.. Grinning

# 57
  • Мнения: 1 909
Момичета, едно ку-ку от мен за да ви кажа, че детенце и баба са се справили успешно с Женевското летище въпреки тичането през глава.

В самолета за София Сашо се е запознал с две момиченца швейцаро-българчета, пътуващи и те с баба си, с които много добре са си  бъбрели през цялото време, та се чудех дали не са на някой от вас. Sunglasses

# 58
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ехооо, има ли някой в кьщи?  Grinning

# 59
  • Мнения: 264
Има, има.  Party
Амз никой не пише.

Общи условия

Активация на акаунт