Лунна диета - 10.07.08., 04:35 ч.

  • 4 700
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 492
След вчерашния воден ден - 2.3 кг !
Много съм доволна , днес реших да съм на салати , заради добрия резултат .
Остават ми да разкарам 1.8 кг от това , което бях върнала след диетата .
Утре ще си спазя луната !


Цедете си лимони във водата , това притъпява гладът , а и дава все пак някакви витамини .
Вчера откарах на два лимона и половина с огромни количества вода .  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 121
Здравей те , момичета!
Хоп и аз при вас ще се опитам да изкарам 3 дни.
Успех на всички  Hug

P.S  И да Ви попитам - сутрин мога ли да си ям овесените трици .

# 32
  • София
  • Мнения: 2 051
Привет момичета!:2bye2:
Днес отварям новата темичка и вече две страници, кога успяхте браво на вас  smile3501, и аз се записвам - днес съм на плодове, утре ще лунувам.
Миналата седмица малко се изложих свалих 2 килца и след едно  nbirthday качих 1 кг, но се успокоявам, че все пак съм -1 . Надявам се след тази фаза да не се подавам на изкушения  Twisted Evil.
Приатен ден на всички  Hug

# 33
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравей те , момичета!
Хоп и аз при вас ще се опитам да изкарам 3 дни.
Успех на всички  Hug

P.S  И да Ви попитам - сутрин мога ли да си ям овесените трици .

не знам първия и третия ден какво можеш да ядеш, но на лунния ден може САМО вода, чай  с мед и плодови фрешове

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 430
Здравейте!
И аз се включвам към вашата диета, защото искам да отслабна точно с 3-4 килца преди летните басейни и морето. Вече от 3 дни съм на зелен чай, плодове, салати и пия много вода, бях свалила 1 кг., но след като хапна една салата и веднага си го качвам това килце newsm78. Не мога да разбера защо става така, а ви уверявям, че ям по малко. Надеждата ми е в тази лунна диета Praynig

# 35
  • Мнения: 338
Аз сега съм на плодовата диета, но мисля утре да опитам да съм само на вода  Peace. Дано да успея и кантарчето ми да ме зарадва, че в последно време хич не помръдва. Успех на всички и много свалени килца  Mr. Green!

# 36
  • Мнения: 451
И аз да се запиша при вас ,ще изкарам поне 24 часа а от другата седмица се мятам при Дюканките ,че вече не се търпя  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 737
Ако утре е голяма жега отново,мисля че никоя от нас няма да има проблеми да изкара само на вода Party

# 38
  • Мнения: 121
Здравей те , момичета!
Хоп и аз при вас ще се опитам да изкарам 3 дни.
Успех на всички  Hug

P.S  И да Ви попитам - сутрин мога ли да си ям овесените трици .

не знам първия и третия ден какво можеш да ядеш, но на лунния ден може САМО вода, чай  с мед и плодови фрешове

 Peace

# 39
  • Мнения: 2 172
Как е момичета  Flutter На мен ми расте мъдрец и ми се е подула цялата буза и адски ме боли  Tired  ,така че и да искам не мога да ям  Mr. Green Пробвах банан,ама изкрещях и днес съм на хапка банан,чаша чай от сена с мед и едно сокче сутринта.Дано и утре да ме боли,че и да искам да не мога да греша  Joy

# 40
  • Мнения: 264
здр момичета, видях темата доста късно за 3 дневна лунна диета но ще се опитам да издържа поне утре.  smile3505Опитвала съм няколко пъти, но всеки път се сривам вечер, особено като вземат да мърморят абе с две думи не ми влизат в дебелото положение.  smile3518А така като знам ,че има и други ще ми е по-леко мисля.

# 41
  • Мнения: 1 092
Днес съм на пъпеш,така че си го броя за първи ден и утре ще лунувам  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 672
И аз днес съм на плодове, а утре - водичка.  Peace Дано издържа, защото съм на гости на мама и се готвят едни вкуснотии.  Confused

# 43
  • Мнения: 1 092
И аз днес съм на плодове, а утре - водичка.  Peace Дано издържа, защото съм на гости на мама и се готвят едни вкуснотии.  Confused

дано да успееш  Peace а аз съм на рожден ден  #Crazy Mr. Green

# 44
  • Мнения: 160
Днес бях само на прасковки и се надявам утре да успея да изкарам само на вода Simple Smile След предишното лунуване бях само -400, дано този път да са повече и да си ги задържа Praynig
Успех на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт