Дилема относно избора на име

  • 5 319
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 2 047
  Ева ми харесва, не съм привърженик на прекалено чуждоземските имена, а и ако сега е с модерно звучене след време не се знае. А Ева си е класика, освен всичко е и много силно име.

# 33
  • Мнения: 1 680
Много ви благодаря за мненията. Май Ева преобладава като предпочитания.
И двете имена звучат добре с другите две имена.
Ева (Ивет) Юлий Златева.

# 34
  • Мнения: 5 539
ЕВА, естествено Laughing Heart Eyes

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На мен и двете ми харесват, но май клоня към Ева Grinning
А за Иветите знам, че празнува на цветница...заради върбата, ако не се лъжа newsm78

# 36
  • Мнения: 544
И аз съм за ЕВА Simple Smile

# 37
  • Мнения: 174
ЕВА!!!!
По много причини.
1.  Ева е кратко, благозвучно и запомнящо се име, така че само по себе си е идеално
2.  Ева Златева е по- добре от Ивет Златева (това ми звучи малко като Ричард Груев)
3. По принцип има нещо силно комплексарско във влечението по чуждоземнозвучащи имена (поне аз почвам да си мисля какъв ли им е проблема на тези хора като чуя, че са си кръстили детето Рикардо, Никол, Джесика и т.н.)

Иначе името Ивет си е много хубаво. Аз го свързвам с разказите на Мопазан и ако и ми звучи много нежно, обаче с френска фамилия след него.

# 38
  • Мнения: 2 332
Ева!!! Ивет ми звучи много превзето - мое мнение Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 968
ЕВА!!! Страхотно е това име.. А и в нашия град имаме фирма за колбаси "Ивет" и си купуваме кренвирши "Ивет", та нещо това име все със салами го свързвам  Grinning

# 40
  • Варна
  • Мнения: 632
Ева! Имам братовчедка с това име и много си я обичам  Simple Smile,та съм пристрастна и аз.

# 41
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ивет ми харесва повече. Звучи някак по-съвременно и екзотично.
И аз така мисля, и Ева е хубаво и нежно име, но Ивет звучи, по съвременно и модерно.

# 42
  • Мнения: 1 464
На мен пък ИВЕТ ми звучи по-добре,щото много Еви познавам и ми е писнало yes

# 43
  • Мнения: 539
И аз съм за Ева. Ако искаш детенце да празнува на Св.Йоан, защо не помислите и за Йоана - също много хубаво име. Успех във взимането на решение thumbsup

# 44
  • Мнения: 1 181
Ева.  Обожавам това име. Бях решила ако имаме момиченце да го кръстя така.

Общи условия

Активация на акаунт