Кога пристига К.Райс

  • 1 679
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 393
   Кога пристига Кондолиза Райс утре?  И дали пътищата ще са затворени?А как ще е на летището?
Благодаря за всяка информация Hug

# 1
  • Мнения: 212
   Кога пристига Кондолиза Райс утре?  И дали пътищата ще са затворени?А как ще е на летището?
Благодаря за всяка информация Hug

Пристига след 7 часа т.е. към 7 ч. сутринтта. Всичко ще е затворено от пътя към летището до центъра. Центъра ще е блокиран цял ден до 17.00 ч.

# 2
  • Мнения: 393
  уффффффф

 Пак лииии ooooh!Благодаря,поне да му направя план в този случай.

# 3
  • Мнения: 154
   Кога пристига Кондолиза Райс утре?  И дали пътищата ще са затворени?А как ще е на летището?
Благодаря за всяка информация Hug

А ти защо питаш? Нещо подозрителна ми се виждаш.... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 447
   Кога пристига Кондолиза Райс утре?  И дали пътищата ще са затворени?А как ще е на летището?
Благодаря за всяка информация Hug

А ти защо питаш? Нещо подозрителна ми се виждаш.... Mr. Green
Може да са си чукнали среща.
Одеве по тв-то казаха,че движението по улиците си е нормално пристигането й не е оказало голяма суматоха.

# 5
  • Мнения: 2 401
Така и така я споменавате Кондолиза, дали пък да не я оклюкаме тогава? Скоро гледах една пресконференция и ми мина през ума дали пък не е мъж  тая жена?  newsm78  Погледа и е типично мъжки (като на дзвер), дори, когато се усмихва, изражението също..
Иначе доколкото знам е несемейна, нали така?

# 6
  • Мнения: 3 423
Няма мъж, няма деца. Всичко останало има.

# 7
  • Мнения: 5 539
100% е лезбийка!

# 8
  • София
  • Мнения: 11 116
Пристигна

# 9
  • Мнения: 14 133
Моите съчувствия за блокирания заради нея център.  Wink

# 10
  • Мнения: 97


Е хайде да си ходи! Стига толкоз.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 116

Чакай да си получи ордена и ще си иде ...

# 12
  • Мнения: 851
А какви сме гъзолизци!!!  Заради тая овца сме стигнали в офиса в 10. Знаете ли какво чудо беше в Младост и към Дружба. А иначе стигаме за 20 мин. Страшно беше...че и орден ще й дадат чак. Дреме й на нея за Бг.  Сега цяла София ще се съобразява...във Вашингтон ще отцепят ли половината град щото Първанов е отишъл???

# 13
  • в баира
  • Мнения: 861
А какви сме гъзолизци!!! 
Даже гъзомийници.

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
какъв орден? орден "Стара планина" ли?  и за какво?

и аз залагам, че кондЬолиза е мъж Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 401

Ама хич не е изключено. Те си имат много яко лоби там у щатско, и не само там де.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 11 116
какъв орден? орден "Стара планина" ли?  и за какво?

и аз залагам, че кондЬолиза е мъж Mr. Green

Да "Стара планина", била помогнала за освобождаването на медиците от Либия ...
А в какво се изразява тая помощ не ми е известно ...  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 447
Айде вече трябва да си е тръгнала и сега като ви отворят блокирания център.Леле...

# 18
  • Мнения: 154
какъв орден? орден "Стара планина" ли?  и за какво?

и аз залагам, че кондЬолиза е мъж Mr. Green

 Peace Бял мъж под прикритие!  Laughing

Казаха, че орденът и се връчва за заслуги за освобождаването на "либиците". Аз явно съм пропуснала нейното участие  newsm78.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
тая пък къде в А група #Crazy заслуги - друг път! за слуги - да, за това ставаме Tired

# 20
  • Мнения: 2 401
Рекох да придам малко смисъл на тази тема, ама вие - не, та не.  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 851
Добре де, айде - и аз викам, че е травестит Crossing Arms А я се замислете колко с*ирки трябва да е правила, за да е на тоя пост...сигур в това ще да е добра.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Ох тази сутрин беше кошмар,защо трябва да блокират центъра?Като се почне от телевизионната кула толкова полицаи не съм виждала накуп LaughingЦар Освободител също беше затворен,едвам се добрах до работата #2gunfire

# 23
  • Мнения: 154
Като се замисля, такова блокиране помня само при нейните идвания. Май и за Буш не се бяха престарали толкова. Явно ще да е много добра ... със свирките.  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 408
А нас ни блокираха в обедната почивка, седи един полицай пред вратата и не ни дава да мръднем, а ние около 30 жени........... след около 20 минути ни пуснаха, отидохме, хапнахме и айде отново пак не ни пускат този път да влезем, пак 20 минути, по едно време я видях със свитата й как прекосяват разстоянието между МС и Президентството. Та обедната ми почивка заради нея беше от половин час - час и половина.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Като се замисля, такова блокиране помня само при нейните идвания. Май и за Буш не се бяха престарали толкова. Явно ще да е много добра ... със свирките.  Mr. Green
преди 2 години ,когато пак идва през април,бяха пак блокирали Цариградско шосе,абе кой знае какво!Дреме ми за Кондулис(з)а Райс,ама ако пак ми блокират улиците верно ще #2gunfireза да не им е на хал цялото пазене Laughing

# 26
  • Мнения: 3 826
Като се замисля, такова блокиране помня само при нейните идвания. Май и за Буш не се бяха престарали толкова. Явно ще да е много добра ... със свирките.  Mr. Green
ей , тия чалгарки и магистралки , все духане им е в устата  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 423
Та обедната ми почивка заради нея беше от половин час - час и половина.

На твое място бих я поканила пак да дойде.
И да поостане дори.

# 28
  • Мнения: 7 837
А в какво се изразява тая помощ не ми е известно ...  Rolling Eyes

Както посланик Поптодорова дискретно призна навремето, целият натиск върху арабските лидери и телефонните разговори, са се водели от Вашингтон от Кондолиза и спрециалист от ЦРУ. В това време семейство Саркози се возеха в самолета напред назад...
Обяснявам ви го,в случай че още се чудите, защо политиците ни масово разтварят бузи във Вашингтон, а не в Париж...

И не набеждавайте жената, че е обратна. Всички знаят, че този, който я "уважава", скоро ще си ходи в Тексас.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 539
Тогава за чий са ни френски корвети за половин милиард евро? Не можеше ли пак само с орден "Стара планина" да минем?

# 30
  • Мнения: 7 837
Проблемът на преебания, си е проблем на преебания, нали знаеш.

# 31
  • Мнения: 97
Тогава за чий са ни френски корвети за половин милиард евро? Не можеше ли пак само с орден "Стара планина" да минем?


За мишени на руснаците, как за какво?!?

# 32
  • Мнения: 212
Тогава за чий са ни френски корвети за половин милиард евро?

Винаги ми е било чудно думата "кОрвета" не се ли пише с "у" т.е. - "кУрвета" и дали не произлиза от "курва". И кое е било първо - курвата или курветата....Още повече че става въпрос за френска курвета...

# 33
  • Мнения: 97
Тогава за чий са ни френски корвети за половин милиард евро?

Винаги ми е било чудно думата "кОрвета" не се ли пише с "у" т.е. - "кУрвета" и дали не произлиза от "курва". И кое е било първо - курвата или курветата....Още повече че става въпрос за френска курвета...

Ей сега отнесе "наградата" за сексизъм ! Честито!

# 34
  • Мнения: 154
 ей , тия чалгарки и магистралки , все духане им е в устата  Laughing
[/quote]


Иииииии как ме разконспирира!  #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 11 116
А в какво се изразява тая помощ не ми е известно ...  Rolling Eyes

Както посланик Поптодорова дискретно призна навремето, целият натиск върху арабските лидери и телефонните разговори, са се водели от Вашингтон от Кондолиза и спрециалист от ЦРУ. В това време семейство Саркози се возеха в самолета напред назад...
Обяснявам ви го,в случай че още се чудите, защо политиците ни масово разтварят бузи във Вашингтон, а не в Париж...

И не набеждавайте жената, че е обратна. Всички знаят, че този, който я "уважава", скоро ще си ходи в Тексас.  Simple Smile

Позволи ми да продължа да се съмнявам в т.нар. помощ на Кондолиза и САЩ като цяло, по простата причина че именно те водят война с арабите....
Така, че единствено могат да навредят...

# 36
  • Мнения: 154
Тази сутрин чух, че обектът на темата е определил Стара планина като "култова". Освен това тази "култова планина" символизирала взаимоотношенията между България и САЩ. ... Мдааа, защо ли ми напомня доброто старо време, когато всичко символизираше вечната дружба със СССР...

# 37
  • София
  • Мнения: 11 116
Тази сутрин чух, че обектът на темата е определил Стара планина като "култова". Освен това тази "култова планина" символизирала взаимоотношенията между България и САЩ. ... Мдааа, защо ли ми напомня доброто старо време, когато всичко символизираше вечната дружба със СССР...

Нищо ново под слънцето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт