мислите ли че ако искаш нещо да се случи, то винаги се случва

  • 10 999
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Понякога ме е страх да вярвам, че ако много силно искам нещо, то ще се случи, за да не би да не се случи....

# 16
Да,вярвам в това.Естествено ако положиш и малко усилия, за да ти се случи

# 17
  • Мнения: 1 875
Не винаги се случва.
Ако е в твоите възможности - би могло.
Ако не е - пак би могло, но с по-големи перипетии.

# 18
  • Мнения: 95
Доста често това което искам да стане и работя за него не се случва защото съм го споделила с няколко хора,ако си мълча и не казвам докато нестане ВОАЛА сбъдва се

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Винаги, не мисля.
Никога също.
Ако искам и мога, вярвам само, че ще се случи ...

# 20
  • Мнения: 712
Не всичко, слава Богу!
Но съм забелязала и друга зависимост - колкото по-лежерно подхождам към нещата, ако ги правя повече на игра, имат много по-голям шанс да се получат, отколкото ако дуя вратни жили и напъвам с всички сили. За мен максимата за упорития труд не важи Simple Smile - съдба, какво да правиш...  Wink

# 21
  • Мнения: 72
На мен пък никога нищо не ми се случва Sad

# 22
  • Мнения: 8 163
Да, ако знаеш как да искаш. Правила съм го през целия си живот, но от година - съзнателно и нарочно. Резултатите са фантастични.

Ронда Бърн обяснява процеса така:

1. Решаваш какво точно ти е нужно и си го пожелаваш
2. Вярваш, че ще го получиш (подобно на очакванията след купуване на стока по Интернет или капарирането на чисто нова кола)
3. Получаваш го

Има едно условие - не можеш да си пожелаваш неща за живота на други хора; можеш да променяш само собствения си живот.

Трудно ми е да преразкажа цялата книга. Трябва да се прочете.

# 23
  • Мнения: 4 651
Не, не мисля, че се случва 100%, но вероятността да се случи силно се увеличава Wink.

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Фея-кръстница Wink

споделям написаното по горе  Peace .... и аз като теб го правя съзнателно и нарочно (от скоро)

Осъзнах го като прочетох някои неща , може би най ми повлия Джон Кехоу ....една от книгите му ми стана настолна  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
Случвало се е, но горе-долу в съотношение фифти-фифти, което автоматически изключва всякакви генерализации по темата.  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 386
Не мисля.

# 27
  • Мнения: 4 585
Не. От 15 годинни го искам, ако беше вярно, досега да се е случило.
Отделно дето при вида на падаща звезда съм си го пожелавал.
При звездопад 27 пъти за една вечер.
По скоро е така:
Ако нещо ще се случи, то винаги се случва.
Каквото ще стане, ще стане.

# 28
  • Мнения: 2 172
Не. От 15 годинни го искам, ако беше вярно, досега да се е случило.
Отделно дето при вида на падаща звезда съм си го пожелавал.
При звездопад 27 пъти за една вечер.
По скоро е така:
Ако нещо ще се случи, то винаги се случва.
Каквото ще стане, ще стане.
newsm10

# 29
  • Мнения: 413
Да, мисля че става това което съм искала. Но проблема е друг, не знам защо но при мен нещата винаги стават мноооого трудно, измъчване, търпение, години, дето се вика с клизма..... и като стане, вече не ми е интересно Crossing Arms, то толкова трудно е станало......че въобще не мога да се зарадвам. А да не говорим, че за всяка подобно желание си плащам за сметка на нещо друго.
Абе объркано го написах, но вие ще се сетите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт