люлка или шезлонг

  • 7 210
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Здравейте мами с опит Wink
Интересува ме мнението ви, коя вещ би ми била по-полезна за едномесечно бебенце?
Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Шезлонг  Peace Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 39 759
Купих люлка на Фишер. Дребният не е очарован. Май само си дадох парите.

# 3
  • Мнения: 337
Имаме ги и двете.Не , че не обичаше люлката , но шезлонга го предпочиташе повече , направо незнам какво бих правела без него .Така , че май шезлонга е по-полезен .

# 4
  • Мнения: 1 404
Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking

# 5
  • Мнения: 337
Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking

Лично според мен вибрацията не е от голямо значение.Макар , че дето има една приказка , като ще е гарга да е рошава или като ще е шезлонг , да е с вибрация Wink

# 6
  • Мнения: 540
шезлонг

# 7
  • Мнения: 184
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.

# 8
  • Мнения: 259
Нямаме люлка, но от шезлонга не съм особено доволна. Много-много не искаше да лежи вътре, малко съм я люляла и приспивала. За капак се преобърна и "захлупи" на два пъти. Нашият шезлонг е на Бертони. Десенът е много красив, но доста спарва, въпреки че слагах допълнително памучна пелена. Така че не го препоръчвам за лятото.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 592
Не съм имала люлка - дай Боже, за второто ще вземем, а и шезлонг взехме чак като беше на 2 - 3 месеца вече, но пък голямо забавление падаше там, по цял ден там си седеше, голяааам кеф. И за двама ни. Шезлонгът беше на Ф-П, с люлки (в двете посоки) и разни играчки. Доста мъничък беше, като се научи сам да си дърпа музикалното животно. Изобщо... много съм доволна от избора на шезлонг, а да го обърне не беше в състояние и на 6 месеца - над 9 кг и бая щуро и яко бебе.

# 10
  • Мнения: 1 006
Купихме му шезлонг,когато беше на 40 дена.

# 11
  • Мнения: 5 940
шезлонг

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Шезлонг!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 512
Аз съм за шезлонг.Откакто имаме шезлонг ръцете ми си почиват от непрекъснато дундуркане. Ако ти се дават повече пари можеш да си вземеш вибрираш, ти се прецени сама.

# 14
  • Мнения: 2 111
Като стана на 2 месеца взехме шезлонг-много полезно нещо.
Люлката я взехме като стана на 5-6месеца,и досега си се люлеем в нея-така се приспиваме.

# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Определено шезлонг! Peace
Люлка взехме когато стана на 3 месеца но така и не му хареса!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм за шезлонг Peace

# 17
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Твърдо за шезлонг .Бебето си кротува на него, винаги е до тебе и имаш видимост, можеш да го използваш постоянно, поне до момента с пълзенето.Ако шезлонга има поставка за висящи играчки - бебето ще се занимава и ще развива разни възприятия.Можеш да го храниш на него, когато започне захранване, въобще много полезна вещ. Дъщеря ми вече не седи на него, но то е защото порасна, а имаме и люлка- максимум 10 мин и прекарва на нея и то ако е на кеф  Peace

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Шезлонг, не само е по-удобен и за двете страни, но е по-практичен и многофункционален.

# 19
  • Мнения: 1 428
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.
Аз също.Имаме и шезлонг но не го ползваме вече.

# 20
  • Мнения: 191
Докато детето е малко, не шава и лежи: шезлонг. След това (около 4ия, 5ия месец) : люлка.

# 21
  • Мнения: 393
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.
Peace  Peace
Все още я ползвам за бързо приспиване!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Определено люлка Peace Мислех, че шезлонгът е страхотно попадение, докато не ни подариха люлка; ей тогава се родих Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 743
Благодаря ви за отговорите!
А какво мислите за тази люлка: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=31332

# 24
  • Мнения: 2 100
Ние се родихме с шезлонг докато траеха коликите. По друг начин не можеше да заспива  ooooh! За люлка не мога да дам мнение, защото нямаме.

# 25
  • Мнения: 1 477
Шезлонгът ми беше удобен първите месеци.Когато детето започне да се обръща само става трудно използваем.Като започна да сяда стабилно взехме и люлка.

# 26
  • Мнения: 4 784
Люлка не сме имали, но в шезлонга се чувстваше много добре.

# 27
  • Мнения: 4 753
Моя синковец не си стоеше мирно на дупето дори за 5 мин... Не мога да си представя как ще го вържа в люлка или шезлонг и за това си ги спестих... Не мисля, че съм загубила нещо и не мога да ги препоръчвам...  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 39 759
Моя син взе, че си хареса люлката. Даже днес спа в нея Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 121
Зависи от детето. Моето, например не искаше да стои нито в люлка, нито в шезлонг. На втората минута ревеше да го взема, все беше в ръцете ми... Tired

# 30
  • Мнения: 4 433
и двете Peace

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Определено шезлонг. Peace

# 32
  • Канада
  • Мнения: 494
Аз съм за шезлонга.Имахме ето този и бях много доволна http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=43886  Още две приятелки после отгледаха малките  си.Ползвахме го до 6 месеца,защото малия после нямаше сила,която да го задържи на едно място:)

# 33
  • Мнения: 1 317
Ние не сме имали люлка, но шезлонга ни свърши перфектна работа. По цял ден си кротуваше там.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
Определено люлка Peace Мислех, че шезлонгът е страхотно попадение, докато не ни подариха люлка; ей тогава се родих Sunglasses

и при нас е така.

# 35
  • Мнения: 337
Благодаря ви за отговорите!
А какво мислите за тази люлка: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=31332
Люлката е хубава, цената си я бива .Предимството и е , че и на по-голямо бебче ще му е удобно вътре. Нашата люлка е рейн форест и вече е малка за дъщеря ми , която е на 7 месеца.Но тази , която ти си показала става и за по-големи бебета.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 06:43 от Mаxi

# 36
  • Мнения: 494
Тази люлка на Fisher Price е наистина страхотна, моя приятелка я има и е много доволна,но трябва да имаш на впредвид,че заема бая място и е подходяша само до една годинка. Fisher Price имат модел,който заема по-малко място, и е  за деца до 3 години,застото по-късно може да се превърне на столче,много е сладурско.

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 607
Шезлонг, без вибрации. Не са кой знае какво.  Peace

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 354
определено шезлонг

# 40
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528

И аз мисля, че това е решението. 3 в 1 става и за люлка и за шезлонг. Аз си поръчах същия от ebay.com излиза в пъти по изгодно , но се чака за доставката  Peace

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3196

# 41
  • Мнения: 3 993
Преди една седмица купих на моята дъщеря шезлонг "Дъмбо" на Чиполино. Много сме доволни, и аз, и тя. Шезлонга има музика и вибрации на седалката, с батерии е. Облегалката и седалката се местят поотделно. Първият път бебка не искаше да стои в него, но после й хареса, и заспива в него моментално, особено като й пусна музиката, защото тя много й харесва. Вибрациите на седалката не я впечатляват особено засега. Има и плюшени играчки, висящи на гриф, който е подвижен.
Шезлонгът си го нося из стаите и тя е доволна, че е до мен и си говорим  Grinning  Препоръчвам шезлонг, макар че нямаме люлка и не възнамерявам да купувам, поне засега.

# 42
  • София
  • Мнения: 679
Шезлонга за мен е незаменим.

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Шезлонга за мен е незаменим.
Определено!  Peace

Малко офф, villi, ти си майка-героиня - как се нави на трето дете с тази малка разлика........  newsm78

# 44
  • Мнения: 3 743
Благодаря за отговорите. Май шезлонг ще е. Я кажете, кое е най важно за шезлонга
- да е с вибрация
-да е с мелодии
- да има положения на гръбчето
- да се люлее
-да има играчки за развиване на сензорните и зрителните сетива
- друго newsm78

# 45

Общи условия

Активация на акаунт