С Дюкан ще стана отново елегантна дама - 114 тема

  • 39 813
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 459
Добро утро!

Не мога да ви изчета.

Снощи и предната вечер бях на РД, съответно без прегрешения. И никак не беше трудно, моята си храна беше много вкусна.
Имам си малко минусче, както вчера -0,100 кг /70,700 кг/
От днес на П и се надявам минусите да са повечко.

И на всички лек ден много минуси!

# 871
  • Мнения: 146
Добро утро! Hug
Сядам да пия кафе в приатна компания и да си дочета темите. Че къщата е на вили на могили, но докато не дочета всички нищо не оправям...

# 872
  • Мнения: 1 027
Aбе мн съм зле, бре хораааа ooooh!
Имам си месечинка ( 5 )  Party Рокипаган- и тяяяяяяя Party
 ЧЕРПЯ ЗА ДВЕТЕ НИИИИИ
тараторче , телешко с гъбки , пилешко , печени пъстърви . Пийте много вода и количка Simple Smile
ииии за десерт - тортата на mamce с едно диетично студено чайче
ЦАЛУФКИ Joy

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 09:51 от ros4enka

# 873
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте прекрасни дами и господин!   bouquet

 Първо да споделя, че детенце днес се чувства добре и нагъва здраво бисквити!  Grinning Да благодаря на всички отговорили ми на въпроса за водата и дали съвети!  Hug

И да се похваля, че днес като се метнах на кантара (ех тоя пусти страх, че може да кача) той ме зарадва със стрелка под 59, та сега съм 58,5 някъде, което е страхотно!
 Сега си варя пиле и на него ще си карам цял ден  Party
 Не забравяйте 3та и 4та фаза - днес е протеинов четвъртък!

Лек, режимен и изпълнен с минуси и усмивки ден на всички!

# 874
  • Мнения: 256
Добро ви утро и от мен, мацки и мачарок  Laughing.

Tatitt , аз съм 2 броя възрастни и 2 деца без места за срещата, казвам го само в случай, че ще се прави предварително резервация.

Бърди , успех мила, дано всичко мине най-вече спокойно.

Аз за съжаление стигнах до много отчайващ извод - на този етап режимат пречи на социалния ми живот. Поради тази причина взех решение - ще карам нещо като втора фаза, т.е. ПЗ докато съм тук и приятелите ми всяка вечер ме влачат по кръчмите, пък като си се прибера в Канада и социалния ми живот отново се сведе до нула, ще съм в редиците на най-режимните. Надявам се влизате в положението ми, а пък аз ще се опитам да задържа тези 7 кг, които свалих. Като си дойда след 2 год. отново няма да ме познаете  #Crazy

Не съм, радвам се за детенце, и за кантара също.

ros4enka , честита месечинка!

# 875
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
До "Tatitt" -
Обичам ви сички  Heart Eyes!! (почти)
Усетих, че изключението е за мен Confounded

Това изобщо не е вярно!!  Naughty Не лъжи  Laughing
Ама аз като един изкривен от Брюкселска тематика консултант, се страхувам да не кажа нещо, което може да бъде оспорено, затуй винаги си оставям вратички!  Whistling Joy. Цоци знае за какво говоря!

И вземи да се откажеш от тоя негативизъм, песимизъм и ниска самооценка, че ей са ша заема на Вещи тиганя и ще ти налея малко мозък, ей!!!  hahaha hahaha

# 876
  • Мнения: 712
Здравейте Всички Дюканстващи Heart Eyes
Минавам много на бързо , да не ме забравите , че тия дни не мога да се добера до клавиатурата , малкият ми е болничък и все е в ръцете ми ooooh!
При мен нещата си вървят.......видях много хубави снимки Атракция , лабело  , а сега и слаБе .......браво момичета чудесни резултати  bouquet Heart Eyes
Кайли , радвам се че достигна целта си   bouquet
Не съм , добре че синчето ти се е пооправило Peace
Росченка, честити ти 5 месеца дюканстване Heart Eyes

Приятен и отслабващ ден   bouquet

# 877
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро на всички!  Hug
Ече Мече, Вярка - браво на вас за режимните отпуски и за правилната нагласа за режима!   bouquet
Бърди  Hug добре дошла, виждала съм те в wordpress  Embarassed Харесва ми и твоя начин на мислене!   bouquet
Деница - страхотна си, много ме кефиш с резултатите си!  Hug
Танчето - харесва ми резултата на лентичката ти!  bouquet Притеснявах се като не пишеш да не би да лапаш  Embarassed Ама ти си герой!   bouquet
Кайли, честито постигане не целта!   bouquet Успешна трета фаза!  bouquet
Хуксол, хайде и аз да те побутна да се предтсавиш! И аз те мяркам от доста време на балконЯ  Laughing

# 878
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, момичета и момче   bouquet

Слабе, изглеждаш направо фантастично   Crazy
Представих си мъжа ти какви очи е опулил  hahaha
Той и моя чат пат наднича тайно зад рамото ми, ама аз го гоня  Grinning

Цоци, разбра ли ся що са ти взели циците - ми да ги татуират  Wink

Бърди, да ти мине леко и спокойно  thumbsup

Поздравления на всички с минусчета, търпение на инвестиращите и болните да оздравяват    bouquet 


Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 10:16 от Amidala

# 879
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен,

Пиша за да не ме забравите.

Аз няма с какво да се похваля днес.

Но искам да поздравя,

Бермудез - виждам промяна в линийката. Браво момиче. Пропуснала съм точния момент, но мисля, че и сега приемаш поздрави

Росченка, Рокипаган - честита месечинка

Славче, Атракция - много сте хубави.

Славче - много ти утиво новото партизанско име Слабе. Много добре си го измислила

Хайде отивам да чета, че вие цял роман сте изписали..........

 Hug  за всички, без да изброявам имена, че току виж съм пропуснала някой  hahaha

# 880
  • Мнения: 3 202
Добро утро момичета  newsm47
ros4o wavey

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 10:55 от baci

# 881
  • Мнения: 243
              ДОБРО УТРО - на цялата бойна чета!  
                   Е ДА РАБОТА ДНЕС СПОКОЙНО - ЦОЦИ циците ти са даже по добри от преди, имат си и татуазчи -    мда пази си ги сега ревниво, че са много предизвикателни.
                   СЛАБЕ - слабееш, слабееш, а колкото       за другото ДАЙ БОЖЕ така да бъде! Ами благодаря за кафенцето, аз все на готово.
                    МЗИЛЕНКУТУ -  Hug Hug Hug  и благодарско.
                   БЪРДИ - ще ти стискам палци, така се разделят културните хора!
                   КАЙЛИ - честита ТРЕТА - браво.
                   ХАЛЕЕВА - къ де се покри толкова дни, я се явявай тук по често, че си нужна!
                    ТАТИТ - Василики я пратихме на безсрочна отпуска, на далечно плаване, не очакваме завръщане.
                    ЛЕНИ - къдеееееееееее си?
                    ТУНИНГ - опс, не ползвам червило, не се тревожи, ма кво да правя, както някои тук се изразиха,
 аз съм от СЛЮНКООТДЕЛЯЩИТЕ - значи САЛЯРА!
                     НА ВСИЧКИ ДРУГИ ЛЕК ДЕН И МНОГО    ФИЛЮДКИ - да сте ми все така добрички и отслабващи!
                     Без малко да забравя най важното - стъпвам сутринта на кантара, а той - УБИЧАМ ГО МНОГУУУУУУУУУУУ - - 300 грама - или 109.600. Ах каква радост, кво нещо.

                  

# 882
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Може ли някой да ми каже как е на фреснки "овесени трици"?

'son  d'avoinе

Много благодаря Simple Smile И аз това измислих като ползвам речника, ама не бях сигурна Simple Smile

# 883
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте. Днес имам рожден ден. Черпя ви с една диетична количка  http://www.office1.bg/%D5%F0%E0%ED%E8,+%ED%E0%EF%E8%F2%EA%E8,+%E … 03449000050_L.jpg

# 884
  • Мнения: 1 417
Добро утро момичета  newsm47
Добро да е!  bouquet Hug Hug Hug
Не пипайте на Цоциаватара! Naughty
Хайде ,да идва 27-миииииииииииииииии newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 smile3514
Дидиии,да ти е честит празника!Много и само хубави неща ти желая!  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт