СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма

  • 47 086
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Дидка ,какво ще кажеш за този хладилник ...

# 256
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Днес докараха кухнята,утре започват монтажа.Стискайте палци скоро да показвам снимки. Laughing

# 257
  • София
  • Мнения: 1 546
pufa_ моля те, кажи ми там където се опират двата плота с каква лайсна сте ги съединили, че не се вижда. Алуминиева ли е или е подобен цвят на плота. Въобще всъщност има ли там лайсна? newsm78 А гърбът ви от ПДЧ ли е или от тези тънките дето са като плота?

# 258
  • Мнения: 7 430
Дидка ,какво ще кажеш за този хладилник ...

Взимам го веднага червенушкото Grinning

Радост, да ти я монтират бързо и да поднесеш да гледаме снимки  Wink

дама, не съм пуфа, но доколкото знам тук в Бг използват само алуминиеви лайстни newsm78

danidji  Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 5 963
Pufa, аз бих сложила череша.Показаните 3 варианта са с подобни цветове,ама не съвсем същите.Струва ми се,че ще простее.Ако кухнята беше едноцветна-чудесно би било да сложиш някой от показаните плотове,но като е двуцветна-много и идва и нещо трето,шарено и подобно.

# 260
  • София
  • Мнения: 1 546
Pufa, аз бих сложила череша.Показаните 3 варианта са с подобни цветове,ама не съвсем същите.Струва ми се,че ще простее.Ако кухнята беше едноцветна-чудесно би било да сложиш някой от показаните плотове,но като е двуцветна-много и идва и нещо трето,шарено и подобно.

 LaughingТова май е за мен. Peace

# 261
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета ,някоя от вас да се сеща на коя фирма са словенските плоскости?

# 262
  • Мнения: 264
Имам едно малко въпросче. Някоя от вас, дами, правила ли си е кухня от Chuchuline? Интересно ми е как са като качество и цена. Благодаря предварително.   bouquet

# 263
  • Мнения: 187
Момичета ,някоя от вас да се сеща на коя фирма са словенските плоскости?
BUCINA

# 264
  • MJF
  • Мнения: 8 630
Sourire,
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212297.0
 има и още а има и отрицателни в черния списък.

# 265
  • Мнения: 302
Pufa, аз бих сложила череша.Показаните 3 варианта са с подобни цветове,ама не съвсем същите.Струва ми се,че ще простее.Ако кухнята беше едноцветна-чудесно би било да сложиш някой от показаните плотове,но като е двуцветна-много и идва и нещо трето,шарено и подобно.

 LaughingТова май е за мен. Peace
Simple Smile И аз съм напълно съгласна с това мнение обаче. Wink

pufa_ моля те, кажи ми там където се опират двата плота с каква лайсна сте ги съединили, че не се вижда. Алуминиева ли е или е подобен цвят на плота. Въобще всъщност има ли там лайсна? newsm78 А гърбът ви от ПДЧ ли е или от тези тънките дето са като плота?

Алуминиева е,но при една приятелка видях че има такива лайсни същият цвят като плота,но пък беше и се разтопила малко от топлината на котлона така че може би алуминиева е по добре...
Гърбът честно да ти кажа и аз не знам точно какъв е,но е от същия материал с който е облечен комина. newsm78 Ще погледна довечера в договора какво пишеше... Blush

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 15:45 от pufa_

# 266
  • Мнения: 2 891
Някой нещо може ли да каже за немска техника Oranier?

# 267
  • Мнения: 1 465
Привет Grinning
ето и нашата недовършена все още мини-кухня Laughing http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6940927
Дама, кухнята ти прилича на нашата по цветове. Нашият плот е тъмен, мисля че се вижда една част на снимката. Барплотът все още не е поставен, но ще е същият.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 21:26 от Pollia

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Някой нещо може ли да каже за немска техника Oranier?

Харесаха ми Simple Smile
Знаете ли дали се продават в България и къде newsm78

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 040
MarZ ,благодаря Peace

Общи условия

Активация на акаунт