памперси

  • 32 964
  • 506
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 228
пробвахме и пуфис страхотни са  Peace

# 481
  • Мнения: 199
И аз ги пробвах и ми харесват.Ще ми се само да си ги намирам по изгодно.Сега купих петицата за 0,54бр.

# 482
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Либеро ,Еви бейби,едни френски Симпати,а сега ползвам Мамия и съм супер,супер доволна,дори пове4е от Либеро,по тънки са,няма никакъв пропуск,и са много удобни на детето.Ве4е само такива ще ползвам,а и цената им е супер добре,35 ст на бройка излизат 11-25.
Памперс са ни много неудобни,нямат ластик отстрани,пропускат и са му тясни на мал4о.

# 483
  • Мнения: 228
пуфис четворка си купихме от хасково от Кауфланд 98бр. 33лв.

# 484
  • Мнения: 559
Аз си купих един пакет Либеро, защото бяха по-евтини от Памперс (не разбрах защо, преди беше обратното!) и се оказаха отвратителни! На нощното спане му пропускат. Дали не са някакви ментета?

# 485
  • Мнения: 15 379
Аз си купих един пакет Либеро, защото бяха по-евтини от Памперс (не разбрах защо, преди беше обратното!) и се оказаха отвратителни! На нощното спане му пропускат. Дали не са някакви ментета?
Пробвай с гащички - на Памперс са добри за нощно спане. Иначе не ми се вярва Либерото да е менте. Моят син спи само с гащички, защото, като се разместят лепките на независимо коя марка пелени, се олива целия...

# 486
  • Мнения: 60
Здравейте мами!Искам да разбера защо Pampers,които аз купувам нямат еластичност.Води се Pampers произведен за България.Кои памперси са еластични,защото прочетох че доста са използвали еластични.Турският вариант на Pampers ли?Кой е по добър?

# 487
  • Мнения: 161
Турските памперси/пак са на памперс, но на опаковката пише Prima/ и са по-евтини, и са с еластични "коланчета" и аз лично съм много по-доволна!

Аз си купих един пакет Либеро, защото бяха по-евтини от Памперс (не разбрах защо, преди беше обратното!) и се оказаха отвратителни! На нощното спане му пропускат. Дали не са някакви ментета?

Защото са били второ качество! В БГ почти това се внася. Либеро-миберо, памперс-мамперс - всичко е второ качество/на цената на първо!

ПС: И въпреки всички, след Прима - по качество сл;агам Памперс/без значение Актив Бейби или Слийп Енд Плей/... Ползвала съм почти всички други марки/ без тези Пуфи/ и или пропускат, или са прекалено дебели ...

# 488
  • Мнения: 1 192
Памперс(вкл.Слийп енд плей),Хъджис,Молфикс и Кан бебе,на които се бях спряла последно(допадаха ми като форма,дебелина,не са плитки за момче в същото време не са обемисти,не са скъпи...),но преди няколко дни синът ми получи обрив.Помислих,че е от ухапано,но установих,че е от памперсите,защото като ги махнех за известно време пъпчиците завяхваха,а като ги слагах пак пламваха.Забелязах и едни черни боклучета,подобни на събрани власинки newsm78.Може да е случайност,но повече Кан бебе няма да купя!От вчера взехме Премиум-направи ми впечатление,че четворката(9-18кг.) е по-свободна,докато на всички други марки вече сме минали на №5  Peace Така че засега сме все още в период на търсене на най-добрите памперси newsm32 Rolling Eyes

# 489
mnogo sam dovolna ot pufies moje bi sa nai dobrite zasega  ot rodilniqt dom zapo4nah da gi izpolzvam drehite na deteto sa vinagi suhi a prez no6ta izdarjat 10 4asa bez da propusnatsssss

# 490
  • Мнения: 1 192
Ползвала съм какви ли не-Памперс,Слийп енд плей,Хъджис,Еви Бейби,Кан Бебе,Молфикс,Хепи.И от нито едни не съм доволна.Едни са ми дебели,други пропускат,от трети пък се обрива.За сега сме на Кан Бебе,но дано бързо свикне без памперс.
И аз доскоро ползвах Кан бебе,но детето се обрина със сигурност от тях.Може само партидата да е била такава.Купихме Премиум-обемисти и дебели...и преди седмица взех Май лов 4,80бр.,23лв.-тънки и идеални за лятото,достатъчно дълбоки за момче,меки...Смятам докато може да карам с тях.После ще видим,ако не сме махнали памперса  newsm78

# 491
  • Мнения: 212
от скоро ползвам ХЪДЖИС, т.е. на втори мега пакет сме - 4 размер, но не съм очарована от тях, сам дето са прехвалени, защото на последният пакет памперсите бяха с ужасно качество- ръбчетата на парчето бяха доста груби и драскат кожата на бебчо, а и разтегателните ушички са по-трудно еластични от тия на памперс. Повече няма да взимам от тях. За сега оставам на вариянт - ПАМПЕРС

# 492
  • Мнения: 322
от скоро ползвам ХЪДЖИС, т.е. на втори мега пакет сме - 4 размер, но не съм очарована от тях, сам дето са прехвалени, защото на последният пакет памперсите бяха с ужасно качество- ръбчетата на парчето бяха доста груби и драскат кожата на бебчо, а и разтегателните ушички са по-трудно еластични от тия на памперс. Повече няма да взимам от тях. За сега оставам на вариянт - ПАМПЕРС
На Хъгис ушичките изобщо даже не са разтегателни, а гръбчето  Thinking, то е с ластик.

# 493
  • Мнения: 64
Аз съм много доволна от Huggies  Peace Вече сме с 4 , пробвахме няколко пъти на Памперс, но не останах очарована

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Ползвала съм Памперс в началото.Доволна бях.После ги смених с Хъгис.И от тях съм много доволна.Скоро ми се наложи в движение да купя, защото по време на разходка ми се наложи да сменя памперса и се оказа, че съм забравила резерва ooooh!Купих Пуфис защото само от тях имаше малък пакет.И от тях съм горе-долу доволна.Единственото което ме притеснява, че малко са се престарали с еластичната лента и са малко широки в кръста и като опиташ да ги стегнеш лепенките не лепят една върху друга.Ползвам си ги само в къщи, но не бих купила отново.Какви са тези гащички на Памперс?По добре ли абсорбират от обикновен памперс?

Общи условия

Активация на акаунт