бихте ли сложили тапети?

  • 17 769
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 370
здравейте и от мен. Hug
първо искам да кажа ,че това,което се вижда от снимките но Диди,е голяма красота.личи си ,че е обзавела дома си с вкус и стил.евала newsm10
а иначе по темата ,аз също съм за тапетите. в днешно време има страшни красоти и може да се правят супер комбинации.при нас в спалнята е изцяло латекс ,но е в два цвята,разчупено. меналата година бях в този си пириод /латексовия/. но тази година ще правя ремонт на хола и големия ни коридор и съм се ориантирала към тапетите.даже съм купила за хола и са със фрийз и комбинация от два модела тапети.
аз по принцип си падам малко по комбинациите и по съвременния стил на обзавеждане.добрече мъжът мие майстор,та ми се връзва на акъла и прави това,което съм харесала.та,действайте смело с тапетите.смея да твърдя ,че на esprit тапетите са уникални.

# 76
  • Мнения: 658
Да, бих  - и ще си сложа с пеперудки на стената зад спалнята Laughing

# 77
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Има наистина много хубави тапети,но аз предпочитам латекс,бих сложила само като декорация или акцент върху някоя стена.


Моето мнение се препокрива на 100 % с твоето   Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora , това е заради тапетите , с латекс не става !  Mr. Green Обаче аз искам близък план на твоя тапет , защото ми стана много интересен. А за начина по който си го вписала в помещението -   bouquet !

Диди, ето направих малко снимки вкъщи и на две-три от тях съм снимала тапета отблизо Wink
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

# 79
  • Варна
  • Мнения: 692
Aurora, удоволствие бе да разгледам дома ти! Прекрасен е! smile3501
Сами ли се справихте или ползвахте дизайнер?

# 80
  • Мнения: 852
Поздравления и от мен Aurora  bouquet
Всичко е много стилно и добре направено Hug

# 81
  • Мнения: 3 770
Aurora    bouquet ! Много хубав дом ! Най ми беше интересна лампата в хола - уникална е !   Peace

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Въобще не харесвам тапети.И ако зависеше само от мен няма да си сложа . Но съпругът ми ги харесва и се налагаха  някой компромиси. Но в новата ни къща няма да има тапети.
Aurora   bouquet. В дома ти има много готини идеи.

# 83
  • Мнения: 1 080
Разбира се, че бих! Даже преди седмица ги сменихме в двете стаи. Има страхотно разнообразие на пазара за всеки вкус. Има чудесни цветове, с различни ефекти и възможност да съчетаване според помещенията и вкуса. Нелепо е да се твърди, че е старомодно.
Ето нашите тапети, които сложихме, както казах преди седмица. Върху добре почистени от старите тапети стени ги налепихме буквално за половин ден и в двете стаи. Разгледай, … 82;аш

# 84
  • Мнения: 544
Aurora, много ми допадна стилът в дома ти, излъчва вкус, мярка, възможности. Малко оф: интересуват ме белите бар-столчета. Търся подобни. Откъде са?

# 85
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora, удоволствие бе да разгледам дома ти! Прекрасен е! smile3501
Сами ли се справихте или ползвахте дизайнер?

много благодаря на всички за одобрението!  bouquet

мисля, че може да се каже, че съм използвала дизайнер, макар мацката да работи към Мартинели и проекта и съветите да бяха свързани с поръчката на обзавеждането ни...но тя ми даде много насоки и се консултирах за почти всичко с нея!

Aurora, много ми допадна стилът в дома ти, излъчва вкус, мярка, възможности. Малко оф: интересуват ме белите бар-столчета. Търся подобни. Откъде са?

белите бар столчета са от Мартинели...ние поръчвахме от магазина на бул. България.
имаше в най-различни цветове Wink

# 86
  • Мнения: 2 587
Аз съм ЗА тапетите.Още повече че има много весели и разнообразни за детска стая.

# 87
  • Мнения: 47
Хубави тапети има в Декор Център на Околовръстен път.
На 3 етаж има страхотни тапети, цени от 30лв до 600лв Simple Smile

На мен лично ми харесва серия Танзания - с естествени природни цветове.
Продават също и апликации които могат да се лепят в/у едноцветен тапет.

Ние в нас сме с тапети на всякъде и сме адски доволни.

# 88
  • Мнения: 2 803
Аз съм ЗА тапетите.Още повече че има много весели и разнообразни за детска стая.


Аз също. С тапети съм в детската и хола, създават страхотен уют.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз харесвам и боя, и тапети.

Много ми е интересно защо някои от вас са категорично само за единия вариант. Thinking
Ако авторката няма нищо против ще ми е интересно да получа отговорите ви.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт