Прахте ли предварително официалния комплект за изписване?

  • 9 952
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 790
Изпрах ги, разбира се. Нали бебето ще ги облича, няма да ги подаряваш, та да трябва да са красиво опаковани.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 491
О да, естествено е че трябва да са изпрани. Кой знае в кой прашасал цех са се валяли. Така разсъждавам за всички наши дрехи.
Леко раждане ти желая!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Подкрепям всички преди мен - задължително трябва да са изпрани и изгладени.
Аз си ги бях приготвила в едно обикновено пликче, вида им въобще не ме вълнуваше, важното е да са наистина чисти.
Леко раждане ти желая!

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
да разбира се изпрани и изгладени

# 19
  • България
  • Мнения: 181
ако толкова те притеснява опаковката-изпери, оглади и пак си го опаковай....но според мен не е важна опаковката-така или иначе акушерките ги разопаковат и избират най-подходящото да облекат.Важно е детето ти да се роди живо и здраво.Леко раждане.
Peace

# 20
  • Мнения: 1 674
да изпрах ги,та даже и ги изгладих

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Да,разбира се.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Прах го от хигиенична гледна точка на бебето да му е чистичко.Не вярвам комплекта да се повреди от първото пране. Confused

# 23
  • Мнения: 229
Разбира се,че ги изпрах и изгладих. За наши нови дрехи правя така, какво остава за новородено бебе ooooh!

# 24
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Изпрани и изгладени  Mr. Green

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Много ясно, че съм прала всичко.Иска ли питане въобще Rolling EyesКое е по важно за теб, детето да е здраво, или с перфектни плисета на тоалета?!

# 26
  • Мнения: 1 008
Представи си само, красивият бебешки комплект през колко китайски ръчички е минал и съм сигурна,че веднагически ще го сложиш в пералнията, след което даже и ще го изгладиш.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Изпрах ги, разбира се. Нали бебето ще ги облича, няма да ги подаряваш, та да трябва да са красиво опаковани.
Peace
Извинявай, но "чуденката" ти ми се струва странна. Дали е по-добре красиво облечено или здрво дете  ooooh!

# 28
  • Мнения: 9 814
Да, разбира се.
Що за въпрос въобще?!
Тези дрехи са минали през сто ръце.

# 29
  • Мнения: 1 586
Изпрах ги и ги изгладих, всъщност аз и до сега му гладя дрехите! Peace

Общи условия

Активация на акаунт