Вкъщи с обувки?

  • 20 060
  • 410
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12 680
Ами така де!
С обувки в къщи! Остана и като в американските филми да си лягаме с обувките Joy

  love001

Aм че то не е късно де .Човек се учи.Аууууууу и представям си аз някой да настъпи някое лайненце  smile3508 smile3508 после щъ съм  без думи и коментар. rotfImao rotfImboЩе четеме друга тема
,,ПОМОШ КАК ДА ИЗЧИСТЯ  МИРИЗМАТА И МРЪСОТИЯТА  ОТ ОБУВКИТЕ В КЪЩИ,, Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Party

А стига, бе. У вас и лайна ли се разхождат.

# 391
  • Мнения: 3 886
Ами така де!
С обувки в къщи! Остана и като в американските филми да си лягаме с обувките Joy

  love001

Aм че то не е късно де .Човек се учи.Аууууууу и представям си аз някой да настъпи някое лайненце  smile3508 smile3508 после щъ съм  без думи и коментар. rotfImao rotfImboЩе четеме друга тема
,,ПОМОШ КАК ДА ИЗЧИСТЯ  МИРИЗМАТА И МРЪСОТИЯТА  ОТ ОБУВКИТЕ В КЪЩИ,, Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Party

А стига, бе. У вас и лайна ли се разхождат.
У нас не мила щот съ събувам  пък и не обичам да ми влизат обути  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 392
  • Мнения: 12 680
Чакай сега, говорим за обувки, а не за лайна. Ние ходим с обувки, но имаме тоалетна. Няма да казвам, че е вътре да не ми кажеш, че не е хигиенично и не ни ли мирише.

# 393
  • Мнения: 1 044
Веднъж гости-чужденци ми казаха, че според тх събуването на обувките на входа на дома е ориенталщина и простащина. При тях,в Западна Европа, не било прието. Аз пък намирам, че така е по-хигиенично и уютно в дома.

# 394
  • Мнения: 12 680
Ами то и между чужденците има простаци, па макар и от Зап. Европа.

# 395
  • Мнения: 1 304
Веднъж гости-чужденци ми казаха, че според тх събуването на обувките на входа на дома е ориенталщина и простащина. При тях,в Западна Европа, не било прието..
Може и така да е,но там е чисто и могат да си го "позволят"Ако става за въпрос и аз понякога не искам да се събувам и ме мързи,но колкото и да не съм от най-заклетите чистници-сърце не ми дава Tired

Какво да кажем за пръдливите скандинавци- там  е нормално да се изпускат на обществено място без да им мигне окото и без да се прикриват,но дали е проява на добър вкус за някоя от вас? Wink
Въобще кой може да изброи кое е проява на добър вкус??  bouquet

# 396
  • Мнения: 4 916
Чакай сега, говорим за обувки, а не за лайна. Ние ходим с обувки, но имаме тоалетна. Няма да казвам, че е вътре да не ми кажеш, че не е хигиенично и не ни ли мирише.

Е, на улицата не ти ли се е случвало елегантно да нацелиш някое смърдящо кучешко лайно (с тения или без)? И после да си го пренесеш с подметките на обувките вкъщи, на килима, където се търкаля детенце?

# 397
  • Мнения: 210
незнам как и къде ви се случва да настъпвате тия лайна,честно .

# 398
  • Мнения: 1 888
Да бе, ужас! Освен това си представям и как някой циганин се е изхрачил на земята или още по-добре се е изсекнал, мина оттам и си го внеса вкъщи Sick Няма да стане Peace

# 399
  • Мнения: 12 680

Е, на улицата не ти ли се е случвало елегантно да нацелиш някое смърдящо кучешко лайно (с тения или без)? И после да си го пренесеш с подметките на обувките вкъщи, на килима, където се търкаля детенце?

А не ти ли се е случвало детенце да намери и лапне някой фас на улицата.

# 400
  • Мнения: 4 916

Е, на улицата не ти ли се е случвало елегантно да нацелиш някое смърдящо кучешко лайно (с тения или без)? И после да си го пренесеш с подметките на обувките вкъщи, на килима, където се търкаля детенце?

А не ти ли се е случвало детенце да намери и лапне някой фас на улицата.

Не.

# 401
  • Мнения: 1 304

Е, на улицата не ти ли се е случвало елегантно да нацелиш някое смърдящо кучешко лайно (с тения или без)? И после да си го пренесеш с подметките на обувките вкъщи, на килима, където се търкаля детенце?

А не ти ли се е случвало детенце да намери и лапне някой фас на улицата.
И понеже фаса не е достатъчен навън,нека предоставим и вкъщи вероятност да лапне нещо внесено с някоя подметка Simple Smile

# 402
  • Мнения: 940
Веднъж гости-чужденци ми казаха, че според тх събуването на обувките на входа на дома е ориенталщина и простащина. При тях,в Западна Европа, не било прието. Аз пък намирам, че така е по-хигиенично и уютно в дома.

Аз познавам много англичани, французи и американци които се събуват в домовете си.

# 403
  • Мнения: 3 034

Аз познавам много англичани, французи и американци които се събуват в домовете си.

хмм... във Франция и Англия съм живяла, познавам твърде малко събуващи се, основно живеещи в къщи и събуващи обувките, с които ходят в градината. американци - познавам и от едните, и от другите, не бих казала, че има мнозинство сред познатите ми. европейците, които познаваме и каним тук не се събуват (западно-европейци).

# 404
  • Мнения: 5 317
Имам приятелка в Турция. В техен приятелски кръг всеки си има обувки за ходене на гости. Така не ти се налага да шляпаш бос или да влизаш с мръсни обувки в чуждата къща, или да стоиш пред дилема - "за" или "против" чужди чехли 45-ти номер наследство от дядото. Просто донасяш своите новички и чистички обувки и не си разваляш фасона, ако си облечен официално  Grinning. Бързо и лесно решение.

Общи условия

Активация на акаунт