Възглавничка под дупето.....

  • 6 286
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Почва се сексуването и в един момент ти се прищява възглвничка и вадиш от раклата юргана,чаршафа...а ето я и нея мръсницата ,докато си я наместиш миличкият си помислил,че му оправяш леглото и ...захъркал...имаше наскоро една такава тема...тя му правила...нещо си и по-едно време чула от горе хъркане Shocked

# 31
  • Мнения: 480

ама , че сте глупави... - със съседа естествено...  Crazy

Мда, викате го да ви поправи бушона и после му подавате възглавницата.  Mr. Green
Ама те бушоните автоматични вече ги правят,не става тоя номер!Направо възглавничката! Mr. Green

Та по въпроса-не съм ползУвала такава,когато правя секс!Явно съм удобна и без,или чупката в кръста я умея добре! Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 662
Ей сега отивам да пробвам  Mr. Green.

# 33
  • Мнения: 152
Почва се сексуването и в един момент ти се прищява възглвничка и вадиш от раклата юргана,чаршафа...а ето я и нея мръсницата ,докато си я наместиш миличкият си помислил,че му оправяш леглото и ...захъркал...имаше наскоро една такава тема...тя му правила...нещо си и по-едно време чула от горе хъркане Shocked
той оня явно е друга бира...аз на оная й предложих на мен да демонстрира как се справя..ама отговор така и не получих...  Crazy

# 34
  • Мнения: 480
Почва се сексуването и в един момент ти се прищява възглвничка и вадиш от раклата юргана,чаршафа...а ето я и нея мръсницата ,докато си я наместиш миличкият си помислил,че му оправяш леглото и ...захъркал...имаше наскоро една такава тема...тя му правила...нещо си и по-едно време чула от горе хъркане Shocked
Joy Joy Joy
А бе аз там само за възглавничка не прочетох,ама сигурно му я е сложила под горната глава на човечеца!Е как да не заспи! hahaha

# 35
  • Мнения: 494
Ей,човек трябва много да внимава с приложението на тези въzглавници, Naughty иначе лошо няма, по -добре меко под дупето,отколкото някои други меки части Joy

# 36
  • Мнения: 2 849
В момента си седя върху една възглавничка. Обичам възглавнички. Heart Eyes
Crazyи аз .

# 37
Да слагам си/не винаги/и е мн.яко.А относно заспиването на мъжо,няма такава опасност Wink Laughingпонякога дори той сам предлага и ми тика възглавето под д-то. Blush

# 38
  • Мнения: 600
добре де, само на мен ли ми прави кофти чупка в кръста тази възглавничка и не ми харесва newsm78

или да не би да е била неподходяща като размер newsm78 дали да пробвам пак...а по-твърда или по-мека трябва да бъде? и какъв размер?

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
малка възглавничка за диван върши добра работа, с голяма и пухкава не е толкова добре.

# 40
  • Мнения: 231
Аз защо мислите си купих холова гарнитура цялата във възглавнички и то с различен размер Mr. Green Sunglasses

# 41
  • Мнения: 2 478
Ауу,бях забравила за възглавничката. Laughing
Ама сега с наличие на често пробуждащо се дете вкъщи,секса е по-скоро екстремно удоволствие и забравяме за "стимулантите".
Но иначе с подложената възглавничка е доста приятно.

# 42
  • Мнения: 2 448
добре де, само на мен ли ми прави кофти чупка в кръста тази възглавничка и не ми харесва newsm78

или да не би да е била неподходяща като размер newsm78 дали да пробвам пак...а по-твърда или по-мека трябва да бъде? и какъв размер?

Ква чупка в кръста, де я слагаш,   newsm78 под дупето, не под кръста.  Wink

В обратния вариант също не трябва да е толкова нагоре .  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 517
добре де, само на мен ли ми прави кофти чупка в кръста тази възглавничка и не ми харесва newsm78

или да не би да е била неподходяща като размер newsm78 дали да пробвам пак...а по-твърда или по-мека трябва да бъде? и какъв размер?

Ква чупка в кръста, де я слагаш,   newsm78 под дупето, не под кръста.  Wink

В обратния вариант също не трябва да е толкова нагоре .  Simple Smile

Ха! Ама аз я слагам точно под кръста, не под дупето. Щото си имаммболежки на кръстенцето и го подпирам така. Но ефекта е почти същия. Пак повдига, пак влиза по-навътре и пак е хубаво.

# 44
  • Мнения: 830
ама вие много се залежавате щом ползвате и възглавничка Joy не не ползвам постоянно сменяме позата...

Общи условия

Активация на акаунт