Ние успяхме, пожелавам го на всички!!!

  • 4 016
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 658
Страхотна история,благодаря zа нея   bouquet
Пожелавам ти най хубавите моменти да се случват от тук нататък Peace
Дано повече жени с проблеми прочетат твоята история,zа да zнаят,че винаги има какво да се направи и има надежда.
Ако можеше всички да сме силни колкото теб,светът сигурно щеше да е по раzличен  newsm51

# 16
  • Мнения: 94
Възхищавам се на упоритостта ти и аз се просълзих, искрено се радвам за вас.....честито и много здраве за цялото семейство Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 137
Възхищавам се на борбения ти дух!
Да ти е жива и здрава Маги и да те радва до дълбоки старини!
Надявам се сълзите ви вече да са само от радост! Hug

# 18
  • Мнения: 3 456
Браво на теб! Браво за волята и духа ти ! Дати е жива и здрава щерката и много, много да те радва!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 195
Насълзиха ми се очите  Crazy
Имам приятелка която от повче от осем години върви по този път, но за съжаление все още няма щастието да гушне своя рожба Sad
Възхищавам се на борбения дух и силната воля на теб и съпруга ти  Peace Хубаво е когато всичко свършва добре  Wink
Пожелавам здраве на теб и семейството ти и само щастливи дни от тук нататък с малката ти принцеса  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 428
Да ти е жива и здрава дъщеричката  HugИ много,много да те радва  Hug

# 21
  • Мнения: 387
БРАВО за борбената ти личност ,за чудесният финал на тази история и нека само сълзи от радост вече да има ...Здрава и щастлива да е МАГДАЛЕНА...много красиво име   bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз се просълзих... Да ти е жива и здрава дъщеричката, много радост да ви носи!   bouquet

# 23
  • Мнения: 121
Браво за волята и духа ти ! Hug
Да ви е здрава  дъщеричката и много да ви радва    bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мариса,и аз се просълзих от твоята история.
Честита ви дъщеричка Магдалена!Нека бъде жива,здрава,много щастлива и силна като майка си!
Моето щастие да видя дъщеря си жива и здрава също е безгранично и неописуемо.

# 25
  • Мнения: 367
Честито миличка!Да е жива и здрава малката!Разбирам те напълно,защото сестра ми е с абсолютно същия проблем и мина двукратно през ада на диагнозата"missed abortion",след два кюретажа и много мъки сега е бременна в 37ма седмица.Терапията й е същата.Откриха дефектите в Плевен ,при доц.Конова!
 Сега сме Под голямо напрежение  и очакване кога най-сетне ще извадят бебо.Толкова ме е страх нещо да не се объка на финала  Sad Моля се  Praynig Praynig Praynig всичко да мине добре и тя да гушне своето така очаквано и изстрадано бебче.

Още веднъж поздравления и всичко най-хубаво   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Направо ме просълзи, обичам такива истории с хубав край  Hug . Да ти е живо и здраво най голямото щастие на земята.   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 335
4естито HugДа ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито, да ти е жива и здрава принцеската!  Hug
Чудесна  и окуражителна история за семействата с проблеми .

# 29
  • Мнения: 7 201
Много ти благодаря за споделената история,Марисаbouquet
Истински се развълнувах и трогнах! Hug
Да ви е жива и здрава Маги!Да и се радвате и гордеете с нея! Peace
Даваш ми огромна надежда и кураж,защото ние със съпруга ми тепърва започваме да вървим по този път!След година неуспешни опити да забременея за второ детенце започва борбата ни! Късмет и много кураж на всички,искащи рожба! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт