стрес

  • 6 480
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
лагодаря, ако го намеря, ще го пробвам непременно.

# 16
lesno e da si kaje6 4e 6te otsee6 dobroto za teb ili 6te otdeli6 vreme za sebe si no az ne moga da si pozvolq vreme za sebe si mnogo sam natovarena golqmo naprejenie v momenta i ne moga da razpusna i da iskam taka 4e 6te probvam 4aq i dano pomogne

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
карина4, надявам се да останеш доволна.

# 18
чаят го нямаше но си купих    седатиф пс   като бонбончета са сладки и страшно разпускат препоръчвам ги и благодаря за съветите

# 19
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
карина4,какво е това -лекарство ли е или........ може ли малко инфо за тях?

# 20
пише че е хомеопатичен продукт за деца и възрастни хора използван за лечение на тревожна напрегнатост раздразнителност нарушение на съня

# 21
на мен ми подейства действа отпускащо

# 22
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Сега като изляза и ще го потарся, на биорон ли е или на някоя друга фирма.
седатиф пс така ли се казва или пс е някакво съкращение?

# 23
# 24
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Благодаря ти,днес нямах възможност да ходя до някоя аптека,но утре ще ги потърся и дано ги има тук около нашия район,че в последно време каквото и да потърся все го няма или не са чували за него.

# 25
май толкова добре не съм спала от доста време не че правя реклама но.....е така,благодаря на този който го написа,да не повярваш,че без химия се справяме със стреса само с хомеопатично струва 5.30 40таблетки,ако го интересува някой,пише по 2 да се смучат,но на мен 1ми е достатъчно 2 са ми много

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
карина4, чудесно е, че си успяла да се справиш с проблема без да прибягваш до традиционните синтетични лекарства.

# 27
  • Мнения: 82
А може ли да се привикне към този седатиф пс? Нищо, че е хомеопатично. А как се приема, само при нужда или.... може и месеци на ред? А става ли за бременни? И аз търсих този успокоителен чай, ама..... не го намерих.

Общи условия

Активация на акаунт