Мъжко име с В

  • 22 427
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Ние с таткото сме решили да кръстим сина си Венцислав.
ние също!  Flutter свободен превод от "стефанус", което от гр. означава "венец". Празнува имен ден на Стефановден (27.12).

Я това не го знаех.Полезна информация.Мерси.

# 31
  • Мнения: 1 796
На мен много ми харесват имената Владислав и Владимир, те са и най-близки до името на бабата

# 32
  • Мнения: 3 414
Ние с таткото сме решили да кръстим сина си Венцислав.
ние също!  Flutter свободен превод от "стефанус", което от гр. означава "венец". Празнува имен ден на Стефановден (27.12).

Я това не го знаех.Полезна информация.Мерси.
моля, моля  Grinning
не знам дали са споменали този сайт за имена- www.behindthename.com

# 33
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Владислав , Венелин, Велислав , Васил

# 34
Ние с таткото сме решили да кръстим сина си Венцислав.
ние също!  Flutter свободен превод от "стефанус", което от гр. означава "венец". Празнува имен ден на Стефановден (27.12).

След като е преведено, вече е с българско значене 'венец'. И има имен ден на Цветница, така празнуваме с малкия ми син Венко. Е. не е лошо да има и два именни дни.  Laughing 

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Виктор. Peace

# 36
  • Мнения: 3 414
Ние с таткото сме решили да кръстим сина си Венцислав.
ние също!  Flutter свободен превод от "стефанус", което от гр. означава "венец". Празнува имен ден на Стефановден (27.12).

След като е преведено, вече е с българско значене 'венец'. И има имен ден на Цветница, така празнуваме с малкия ми син Венко. Е. не е лошо да има и два именни дни.  Laughing 
за цветница не съм се сещала  Rolling Eyes във всички сайтове и календари за имени дни е посочен Стефановден за имен ден.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 3 089
Велико.
Чудесно българско име!

# 38
за цветница не съм се сещала  Rolling Eyes във всички сайтове и календари за имени дни е посочен Стефановден за имен ден.  Rolling Eyes

Може би е така, аз четох в една книга, че Вени, Венци имат имен ден на Цветница. И така свързвам името - с венче, което си правехме от глухарчета като малки...  Grinning
 

# 39
  • Мнения: 3 414
за цветница не съм се сещала  Rolling Eyes във всички сайтове и календари за имени дни е посочен Стефановден за имен ден.  Rolling Eyes

Може би е така, аз четох в една книга, че Вени, Венци имат имен ден на Цветница. И така свързвам името - с венче, което си правехме от глухарчета като малки...  Grinning
 
може Simple Smile абе, беб ще е с два имени дни явно  Flutter

# 40
  • Мнения: 1 322
На мен Виктор ми харесва най-много, но вече всяко второ момченце се казва така.

# 41
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
На мен Виктор ми харесва най-много, но вече всяко второ момченце се казва така.

 Wink и това го има!

# 42
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Много сте продуктивни!  newsm44 Продължавайте все така!
Благодаря!  smile3501

# 43
  • Мнения: 571
Не зная дали всяко второ момче се казва така аз мисля че е Георги ама може да си оспорят челното място Wink
Виктор ми харесва най-много
Венцислав е на второ място
Владимир на трето
Валентин също не е лошо!

# 44
  • Мнения: 125
Нели, като тийнейджърка още измислих имена за децата си Laughing
Мъжкото беше Виктор. Но като си представих картинката как се обръща половината детска площадка, когато викна сина си по име се отказах от него тутакси.
Валентин ми харесва с "В". Владимир също. Hug

Общи условия

Активация на акаунт