Кухнята - в детайл (3)

  • 25 938
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 903
нямам никакъв спомен, каквото се сетих написах. Всъщност фирмата не е Камекс. Просто е точно до Булгранит.

# 151
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моля ви да ме посъветвате заслужава ли си да дам 100 лв повече за пуш бутони на фурната..Какво е предимството и недостатъците ?

# 152
  • София
  • Мнения: 334
За push бутоните - май само за естетика са ги измислили. Когато си поръчвахме кухня, в офиса влязоха съпругата и детето на собственика и познай - хлапето налетя първо на фурната и започна да си играе с бутоните  Laughing
Иначе нашата фурна е с такива бутони, без да сме търсили нарочно - стават, нищо необикновено не са според мен  Grinning

# 153
  • Мнения: 491
Моля ви да ме посъветвате заслужава ли си да дам 100 лв повече за пуш бутони на фурната..Какво е предимството и недостатъците ?

Аз лично ги предпочитам. Около ключовете на фурната винаги с времето се нагнетява мазно мръсно. Вероятно си зависи от ключовете, но всички печки, с които съм боравила до сега са били така. То не се вижда много, но мен яко ме дразни чистенето около ключовете. Преди няколко години майка си купи такава с пуш бутони и проблема с ключовете го няма - колкото и мазни пари да излизат от фурната, няма как да се нагнетят. Иначе и тя си иска почистване разбира се Grinning. Знам, че за много хора това ще прозвучи като глезотия, но аз го предпочитам Wink. А и естетически е по-добре. Но пък не бих дала 100 лв. само за тази екстра.

# 154
  • Мнения: 2 891
Относно пуш бутоните, искам да добавя, че и почистването им не е плюс. Защото отпред може и да не са мръсни, но навътре се зацапват и няма начин, освен с разглабяне на предния капак, да се изчистят. Същата драма имам и с пералнята, но там е по-зле, защото е бяла и насъбралата се мръсотия буквално ми избожда очите  Rolling Eyes

# 155
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе имаме ние тук в съседство една такава печка и аз все като отида на гости и  ме блазни да понатискам бутоните ,какво ли остава за моите диванета  Laughing
Ясно, благодаря момичета..спестихте ми 100 лв  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 5 462
Кви са тия пуш бутони ???? Rolling Eyes Embarassed Confused

# 157
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами ето това примерно
http://www.instrukcii.info/joomla/index.php?option=com_content&a … d=37&Itemid=9
Увеличи тази снимка на фурната и виж кръглите бутони, те се прибират навътре и при натискане се показват
http://www.triadaconsult.bg/index.php?show=browse&prodid=33
 Peace

# 158
  • София
  • Мнения: 3 880
Ами ето това примерно
http://www.instrukcii.info/joomla/index.php?option=com_content&a … d=37&Itemid=9
Увеличи тази снимка на фурната и виж кръглите бутони, те се прибират навътре и при натискане се показват
http://www.triadaconsult.bg/index.php?show=browse&prodid=33
 Peace



а! имам същата фурна като на втората снимка, много съм доволна от нея!
имам такива копчета и на вградената микровълнова, аз много ги харесвам, но пък и без тях не виждам какво толкова.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 880
Абе имаме ние тук в съседство една такава печка и аз все като отида на гости и  ме блазни да понатискам бутоните ,какво ли остава за моите диванета  Laughing
Ясно, благодаря момичета..спестихте ми 100 лв  Mr. Green

ами нали обикновено се вгражда на по-високо, та едва ли ще ги стигнат newsm78

# 160
  • Мнения: 2 085
ами нали обикновено се вгражда на по-високо, та едва ли ще ги стигнат newsm78
е, не винаги е на високо Peace

# 161
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ами нали обикновено се вгражда на по-високо, та едва ли ще ги стигнат newsm78
е, не винаги е на високо Peace
Да , при мен фурната няма да е на високо, само микровълновата  Peace

# 162
  • Мнения: 4 970
Моята фурна по случайност е с пуш бутони.На нивото на долните шкафове е . Малката в началото проявяваше интерес към копчетата, но много бързо й мина мерака- за няколко дни буквално.Не виждам пък какви са проблемите с не знам си  какви  мръсотии дето се завират там....при мен няма такъв случай newsm78  Ясно е че не пипам копчетата докато съм омазана с кайма да речем или нещо такова, но се съмнявам пък някой да го прави Crazy
Въобще - от Crazyитам плюсове и т Crazyя доводи против , при мен не важат.
Ако трябва да дам 100 лв отгоре за това- не бих, разбира се, но  при мен , както писах- стана съвсем случайно  избора на точно тази фурна Peace

# 163
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
За тези,които се интересуват,в Кауфланд са пуснали буркани за подправки,инокс и стъкло,с винт,подобни на тези на Брабантия за 10 лв.Изглеждат доста надеждни.
И моята фурна е с пуш бутони,освен прах,не виждам какво друго би могло да влезе вътре и да се наслои,при положение,че стоят натиснати newsm78.Но само за тази ектра едва ли си заслужава да се дадат 100 лв.повече,по-скоро изцяло издърпващата се врата е голямо удобство.

# 164
  • София
  • Мнения: 639
Радост, мерси за инфото още днес отивам  Hug
може ли да ги снимах, ако си си ги купила вече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт