Препоръчайте ми хотели на Ситония?

  • 87 932
  • 168
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 255
2K, разкажи малко повече - къде беше, хареса ли ви?  bouquet
Бяхме в хотел "Капахи" - в Пефкари - о-в Тасос - малко хотелче 2**, на брега на морето, има ресторант и бар, и отпред е плажа. Хотела е малък-семеен, реновиран частично - стаите с изглед към гората са изцяло реновирани, а тези към морето само освежени явно кризата си е казала думата за съжаление  Rolling Eyes Чисто е, но стаите са малки, а баните теснички  Sick то в стаята само спим, но все пак аз обичам да ми е по-широчко  Wink Персонала и собствениците бяха много внимателни и отзивчиви, смениха ни стаята без проблем че беше над ресторанта и изпълниха още куп мои желания с усмивка ...мъжа ми каза, че само гърци може ли да ме изтърпят, у нас да ми били отвинтили главата за 0 време  Joy
Бяхме резервирали НВ - оказа се че, закуската е шведска маса, а вечерята - меню /салата, супа, основно, десерт/ - порциите предостатъчни, ако не ти харесва можеш да го замениш с нещо от менюто на ресторанта. Обаче на 4тия ден се отказахме от вечерята, за да можем да се разхождаме и да хапваме наоколо.
Плажа пред хотела е голям, но каменист /малко като на Касандра/, но ходихме и на един близък, който беше рай за децата - пясък, плитко 100-200м до колене  Laughing но пък се пълнеше с народ естествено, то не може всичко да е на 6  Joy Joy
Направихме едно кръгче на Тасос - хареса ми, но мисля, че Халкидики ми допада много повече  newsm78
Друго не се сещам, питай ако искаш нещо по-конкретно

# 106
  • София
  • Мнения: 6 707
Точно затова питам - интересно ми беше какво ще кажеш за Тасос в сравнение с Халкидики - била съм няколко пъти на Тасос, но вече ми омръзна, май и аз се насочвам вече към Халкидики.

# 107
  • Мнения: 2 255
аз пък реших да сменя тази година познатото Халкидики, и не съжалявам разбира се, винаги е хубаво да видиш нещо ново и непознато, но мисля, че определено пак ще се върна към 3те пръста  Joy освен ако не излъжа половинката догодина за някой по-южен остров  Mr. Green но като знам, че следващия сезон ме чакат... абитуриент, евентуално кандидат студент  Praynig и после първолак  #Crazy ...май ще остане прилъгването за някоя друга по-добра година, та 2011 ще си заложим мейби на полуострова  newsm78 сори отнесох се  Sick

# 108
  • Мнения: 166
Здравейте, някой да е бил в този хотел.
http://www.thalassokipos.com/index_en.php
Ние вече резервирахме за другата седмица.
Mного добре изглежда, чакам с нетърпение отзиви как е наяве  newsm78
Нашето моренце за съжаление приключи  Sick  снощи се прибрахме от Тасос и вече започвам  да си мечтая и избирам местенце за догодина  Wink та съм на линия да ви следя коментарите  Joy

За съжаление бяхме само за една нощувка и няма да съм много обективна.
Наистина е тихо и спокойно. Намира се на едно малко полуостровче между Вурвуру и Ормос Панагиас. Малко спретнато хотелче, тип студио с оборудван кухненски бокс, със самостоятелен скалист плаж-много малък, по скоро е като пристан за две, три лодки. Има само едно барче за напитки. Хубавото е, че е откъснато и спокойно. Има невероятна глетка към морето, Атон и Вурвуру. Много ми хареса и това, че на паркинга за всяка кола си има сенник.
Най-близкият ресторант е на 4км. в Ормос Панагиас.
Препоръчвам го за романтична почивка Simple Smile

# 109
  • Мнения: 2 255
много ти благодаря за коментара - аз този район на Халкидики много го харесвам, миналата година бяхме в х-л Антигони бийч, който е отдругата страна на Ормос, та пообиколихме района  Peace
Някоя от девойките миналата година беше тук и също ми хареса, така, че определено ще гледам пак да посетим този район и то скоро ....макар, че мъжа ми нещо все по-трудно се навива за почивка, камо ли пък романтична  Joy с възрастта  Mr. Green все по-голям камък става да му се не види ....а на мен ми се пътува ...та ми се плаче  Joy

# 110
  • Мнения: 4
Не ходете в Стамос-студио във Вурвуру. Много некоректни! Направих резервация още през януари за 2 студиа. Закупих билети за самолет и след два месеца изведнъж те писаха че променят  датите. Ако съм искала едното студио с една седмица по-рано. а другото с една седмица по-късно. Уникална некоректност. Сега не мога да върна билетите, а ако сменям дати имам неустойка от 12 Евро. Некоректни гърци. Дори не се обадиха да се извинят. Уникум. Такава простотия при направена резервация не ми се е слуявала.

# 111
  • София
  • Мнения: 110
Много неприятна ситуация, поне да ви бяха съдействали и насочили към съседната вила за исканите дати при положение, че грешката е в тях.Ще намериш по-хубаво място, дано имаш време за промяна.

# 112
  • Мнения: 4
Ако ми помогнете със съвет за студиа на Ситония, много ще съм благодарна. Неустойката за самолета е 120 Евро. Искам две студиа близо до плаж от 16.7.2012.

# 113
  • Мнения: 11 175
Мерилин,
много съжалявам за издънката. Ето, разгледай и почвай да им пишеш, смятам, че все още имаш добри шансове да намериш нещо и да не сменяш датите.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 464
Може ли да се намери студио, близо до плажа в Никити в началото на август до 50 - 60Е на нощ не на човек, а за цялото студио, ще бъдем цялото семейство?

# 115
  • София
  • Мнения: 1 252
Може ли да се намери студио, близо до плажа в Никити в началото на август до 50 - 60Е на нощ не на човек, а за цялото студио, ще бъдем цялото семейство?

Ние бяхме тук миналата година от 20-ти Август.

http://www.dafnistudios.gr/dafni_eng.html

Цената беше 60 евро за студио. Намира се на плажа - пресичаш улицата и си на плажа. Студиата са нови - отворени 2010 и ние бяхме изключително доволни. Бяхме двамата с съпруга ми, но има място и за допълнително легло, което даже си стоеше в стаята сгънато и покрито.

Ако те интересува още нещо питай.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 464
Тодоричка - много ми хареса!
Благодаря ти много!

Вие ходихте на плажа, който е близо до хотела или на друг?
Как се случва плащането - на място цялата сума като пристигнем или предварително по банка или с карта се капарира част от сумата?

# 117
  • София
  • Мнения: 1 252
Ами ние отидохме без предварителна резервация и платихме чак като си тръгвахме. Не ми искаха пари предварително. Само се уточнихме за колко нощувки ще бъдем. Ако резервирате предварително, най-вероятно ще искат някакво капаро да им преведете.
В темата за Гърция някои момичета обясняваха за това как резервират. Може да погледнеш там.
А по отношение на плажа - да, ходихме си най-вече на плажа пред студиото. От самото студио ни дадоха чадъри и едни много удобни сгъваеми столчета. Стоят на входа и като тръгваш за плаж си взимаш и после връщаш. Даже чадърите ни казаха, че можем да не ги влачим ами направо да си ги оставяме на плажа. На влизане има малко камъни, но имаше направени пътечки през които се влиза. Хубавото беше че е доста плитко и за деца е добре.
Студията имат и напълно оборудван кухненски бокс с всичко необходимо.

# 118
  • Мнения: 4
За Никити Ви препоръчвам
http://www.castristudios.com/en
На високо, прекрасна гледка. Всяко студио на втория етаж има две тераси, от двете страни, така че следобяд да не Ви огрява слънцето. Коректни хазаи. Плажът е на 7-8 минути пеша, не е големия плаж на Никити, а е от другата страна. Малък плаж, но е с малки камъчета. Много спокойно. Чадъри трябва да си носите. Къщата е разположена идеално, отстрани и е много спокойно. На високо е и няма комари.Имат голям двор, паркинг покрит вътре в двора. Има барбекю и маса в двора.  С кола стигате бързо до Вурвуру, пристанището за Атон(продава се прясна риба), а по пътя има много плажове, спокойни и идеално море.

# 119
  • Мнения: 4
Най-идеалния плаж на Ситония според мен е Вурвуру. Много студиа са директно на брега и в цената влизат шезлонги и чадъри. Но там внимавайте, само не в Stamosstudios. Некоректни, въпреки резервацията и преведени пари, в последния момент Ви пишат да смените датите.

Общи условия

Активация на акаунт