Много мята тези ръчички и крачета!

  • 4 659
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ние сме на два месеца и сме същите. Всичко му мърда на бебчо. Само ушите и носа не е успял още  Crazy!

# 16
  • Мнения: 27 524
Според темперамента на детето - явно е нормално. За моето кротко дете - не е. За друго - да. Така че - не го мисли  Peace

# 17
  • Мнения: 4 335
И моят е така,без в коли4ката,просто щото там е гадно и той не ляга в нея Mr. Greenтрябва да го носят,тогява се спира Laughing

# 18
  • Мнения: 4 447
Съвсем нормално е! Детето ти е изключително активно и будно.
Можеш само да се радваш, а не да му се шашкаш! Споко!  Peace

# 19
  • Мнения: 552
Мерси за отговорите   bouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормалное-не се притеснявай

# 21
  • Мнения: 2 111
И ние сме от енергичните бебета.

# 22
  • Мнения: 8 236
Синът ми беше същият. Даже няколко клипчетата съм му направила. Толкова бързо и силно размахваше крака и ръше, че все имах чувството че някой крайник ще му се откачи.  Joy

# 23
  • Мнения: 2 197
Няма проблем - просто е по-темпераментен. Наслаждавай се на последните си спокойни мигове преди да хукне.

# 24
  • Мнения: 2 312
Енергично бебе!
И моята като малка много мяташе ръце и крака в количката.
И сега не спира за минутка  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 336
Нормално е  Peace. Давид освен тези екстри удря с все сила и каквото му попадне пред очите.

# 26
  • Мнения: 2 334
И ние сме така няма спиране Joy

# 27
  • Мнения: 242
оооо и ние сме същите,няма укротяване,маха с ръце ,рита,вика,ваобще сме голяма атракция от сега  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 543
Ох, не ми говори! И ние сме същите. Неуморна е, постоянно маха с ръцете и крачката. Оскоро се научи да седи самичка, без подкрепа, и пак се опитва да рита - седнала, смятай! И аз малко завистливо гледам кротките бебенца в количките, ама какво да се прави...

# 29
  • Мнения: 4 784
И моят син беше така. Доста активен. И сега си е такъв. Докато другите деца още се люшкат и забавляват на бебешки люлки, нашия вече се катери по най-високите пързалки за ужас на майка си.

Общи условия

Активация на акаунт