Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 495
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Здравейте мами,и аз да се включа най-накрая в новата тема.Малко късно,но все пак...
Иждам,че имате желание да посетите делфинариума и зоологическата градина във Варна-Не го пропускайте.Страхотно е.Аз преди 3 г. ходих на Варна на море и посетих и делфинариума,и зоологическата градина,даже и терариума(за него не споменавате).Страхотни са.Нямам снимки да ви покажа от делфинариума.Имам от зоологическата градина и от терариума,но са на хартиен носител и са на Бойчиновци у нашите.Не пропускайте като идете на делфинариума да посетите и кафето му.Там е страхотно,пиеш си кафето и гледаш делфините как си плуват.За терариума-и там също е много хубаво-има много змии,гущери,крокодил,тарантули,паяци и всевъзможни влечуги.В зоологическата градина има лъвове,тигри,гепард,камила,лама,бизон,щъркели,щтраус,лебед,даже и порпве,невестулки и още мн.мн.други животни.Отидете и вижте сами,така да ви описвам не е същото като да го видите с ваши очи.
А за морето много ви завиждам,ние ще го пропуснем тая година,но да се надяваме за другата...Но с милото сме решили да отидем събота и неделя някъде на плаж,на басейнче,да се попечем,че тая година нямаме един плаж и сме бели като замръзени пилета.

# 46
  • Мнения: 406
Аз ходя -не ходя на плаж все съм си като замразено пиле бяла  Crossing Arms Една моя приятелка сенегалка като ме видя по рокля ми каза : Аз съм черна ,защото съм негърка -ама ти си на мъртвец бяла  Sick

# 47
  • Мнения: 3 314
мен пък малко да ме види   Nature Sunny  и ставам чернааааа  sun  като негър  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 210
Ние всички сме много бели,но и да се пека нон-стоп аз не чернея newsm78.Определено като отидем във Варна ще посетим-зоологическата градина,аквариума,делфинариума,а може и терариома,ама аз не съм им много фенка на разните влечуги,нищо,че посещавах преди време терариум в София.
Стани,от къде ги намираш тези аватари?Дай адрес и ние да се обзаведем с нещо по така.А между другото как се качва аватар от друго място,а не от форума ?newsm78

# 49
  • Мнения: 406
мен пък малко да ме види   Nature Sunny  и ставам чернааааа  sun  като негър  Mr. Green
Ти кво аааа  Thinking Фукаш ли се  Whistling   smile3534

# 50
  • Мнения: 3 314
daaa  smile3502 

ki4o22  perfekten.com   или някоя снимка която ми харесва си я намалям или от друг форум си харесвам някои аватар и така  Crazy 
ето един аватар специално за теб  Laughing   - http://pics.perfekten.com/pics/2132/0bbb8d83d3f9e73763015a9c19390716.jpg   
 
bisssy  виждам , че четеш и искам да те питам доволна ли си от летната си количка такава беше нали - http://www.zabebeto.com/shop/product_thumb.php?img=images/PICADI … p;w=104&h=160       newsm78

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 23:34 от черен шоколад

# 51
# 52
  • Мнения: 196
Момичета ,на пазара и в базара е пълно с бански за момичета...кеф ви цели, кеф ви на половинки Hug стига да не сте претенциозни де...но на мен ми харесват и мисля да взема на Мари отук един и другия ще й го купя от морето(да ме не е яд ooooh! после)Ако не се включа пак скоро ...приятно изкарване ,лек път и много целувки на дечица  Heart Eyes

# 53
# 54
  • Мнения: 406
pеtia  виждам че си тук    Thinking я кажи до къде стигна с декорациите  newsm78 имаш ли нови попълнения   bouquet

# 55
  • Мнения: 3 314
pеtia  виждам че си тук    Thinking я кажи до къде стигна с декорациите  newsm78 имаш ли нови попълнения   bouquet
     


 аз имам ама няма да ти ги покажа  smile3533 smile3534 newsm62

# 56
  • Мнения: 43

За аватара питам,за аватара!!! #Crazy

Кики,за да си сложиш аватар от друго място,намираш си снимка в Интернет или си качваш някоя твоя,копираш адреса й и го поставяш в полето,намиращо се под галерията с аватари в профилът ти.Пише-Имам собствена картинка.Чакай,че се сетих,ти нали беше сложила снимка на Поли,или нещо не съм разбрала питането ти?

# 57
# 58
  • Мнения: 196
Стани, количката като замисъл е добра но като изпълнение не е.... Rolling Eyes (дали ме разбра)Сега да ми е на Бертони количка не бих си взела,като правя сравнение с другата ми лятна количка от Мари на Чиполино съм мн.по-доволна,но пък тя няма пълно легнало положение за гръбчето и така...Като ги гледаш в магазина и на картинка е едно и като тръгнеш да буташ по наште тротоари е друго... Whistling

# 59
  • Мнения: 43
Няма какво да ти прощаваме,добре си направила! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт