Изчезнал човек - Румен Димитров-Dexter

  • 17 543
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
От понеделник привечер Румен Димитров е в неизвестност. Момчето е познато в българските фотофоруми с ник-а Dexter.  В неделя се е върнал в София от фотопленер. Близките и познатите му не си спомнят, нещо да ги е смутило или да им се е видяло странно в поведението му.
 Тук влизат ужасно много хора - ако някой знае нещо или пък някъде за последно го е видял да уведоми Полицията. Всякаква информация би била полезна. Да се надяваме, че момчето е живо и здраво.

Ето актуални снимки на Румен Димитров:






Повече във Фото-култ


Още във Фото-Форум

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:32 от Double with Cream

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Може ли малко повече информация,работата ми е свързана с постоянно движение в София.Височина,с личен автомобил ли се е придвижвал(ако да какъв)?

# 2
  • Мнения: 1 895
Съжалявам, нямам лична информация - просто ник в интернет пространството. Не съм го виждала на живо и нямам идея колко е висок и каква кола кара.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Ще се оглеждам през деня почти половината от София обикалям

# 4
  • Мнения: 528
Как така изчезват тия хора?!
Тръпки ме побиват. Дано да е жив и здрав и да се появи скоро.
Ще се оглеждам и аз.

# 5
  • Мнения: 152
Кое е истина бе? Във форума на Фиатаджиите казват, че е тръгнал с влак за Сф, ама не е стигнал...
я да се уточнят версиите предлагам!

# 6
  • Мнения: 172
цитат:

току що се чух със стеффо който е пътувал с декстер за пленера, каза че са се върнали в неделя привечер, и всичко си е било нормално, каза също че не е казвал че ще ходи някъде, и е изглеждал добре, Стефо при първа възможност ще влезне в форума да напише в темата по подробно !!!

# 7
  • Мнения: 152
оки, респект!  Peace

# 8
  • Мнения: 247
Оповестяването, че някой е изчезнал става с писменото съгласие на близък майка, баща, съпруга. Ако няма подпис в полицията всякакво разпространяване на информация е незаконно!Има условия при които става обявяването. Изпълнени ли са условията?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Оповестяването, че някой е изчезнал става с писменото съгласие на близък майка, баща, съпруга. Ако няма подпис в полицията всякакво разпространяване на информация е незаконно!Има условия при които става обявяването. Изпълнени ли са условията?
Мисля,че сега бюрокращината е най-малкият проблем за семейството

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:08 от Madam Stasita

# 10
  • Мнения: 1 895
Темата във фото култ е пусната със съгласието на близките му. Те също се тревожат, разбираемо. Надявам се това да е достатъчно, за да приемем, че условието е изпълнено! Доколкото разбрах от вторник е обявен за общонационално издирване. Утре би трябвало да излезе съобщение и в някои всекидневници.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:14 от Double with Cream

# 11
  • Мнения: 247
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!
Абе жена изчезнал е човек всяка секунда е ценна,след като пише ,че е обявен за общонационално издирване,какво очакваш,от форума на BG-Mama да звъннат на семейството и да питат може ли да помогнем?

# 13
  • Мнения: 1 258
Ужасно е.Така се надявам всичко да ОК и да е станало някакво недоразумение.Цял ден не ми излиза от главата.

# 14
  • Мнения: 172
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!

 newsm78 не те разбирам..честно

# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!
душа, ти си за форум лекс.бг.  там е фул с таквиз като тебе.
дано да се намери момчето...  Praynig

# 16
  • Мнения: 1 258
Не е мястото в такава тема да се хващаме за думите и да си подхвърляме реплики.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!

Кое е незаконно при положение, че е обявен за общонационално издирване ?


Познавам го от фотофорумите това момче. Дано се появи!

# 18
  • Мнения: 2 005
Ние не искаме да се заяждаме тука, обаче вече толкова са ни лъгали... Може би ще е добре близките на човека да помолят МВР да публикува официално съобщение в сайта си, нещо като това тук! Я си представете, че някой злонамерено пуска тези информации, че Румен Димитров е изчезнал, колко неприятности може да му се причинят...   Peace

# 19
  • Мнения: 1 470
Момчето изглежда свястно...Дано всички страхове са напразни,и е станало недоразумение... Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
- от тук.
Дано да се намери момчето, представям си как се чувстват близките му. Дано всичко е наред с него.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Има ли вече напредък в разследването?Какви са основните версии за изчезването му?Дано да е жив и здрав Praynig

# 22
  • Мнения: 2 759
                       Бутам, дано всичко е наред вече  Peace.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За съжаление е истина...
Все още не се знае къде е. Излязал е в понеделник следобед между 17 и 18 часа от вкъщи и до колкото знам с колата си. Нека, ако някой го познава и го е виждал в последните дни да се свърже с полицията- всичко може да е от полза.

# 24
  • Мнения: 2 759
                        Номер, описание на колата?

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
С 4992 ХТ

Инфото е от друг форум.

# 26
  • Мнения: 2 759
С 4992 ХТ

Инфото е от друг форум.
                        А марка и цвят?

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Пежо 206 сив металик.
Дано скоро го открият и е жив и здрав. С никого ли не е споделил какви са му плановете? Поне да споделят в каква насока са биле те.

# 28
  • Мнения: 5 370
Добре бе....седя и си мисля тук. Човекът би трябвало да има мобилен, все пак. Явно хора от фотофорумите го познават и лично. Никой ли му няма номера? Никой ли не е пробвал да му звъни? newsm78

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
естествено, че има. и още по-естествено е да не отговаря, или да е изключен, за да се стигне до общонационално издирване.
дано да е добре, въпреки, че много време е минало и нищо...

# 30
  • Мнения: 2 577
ВЪВ В-К 24 ЧАСА също има обява, че това момче се издирва, описание на него и колата.
дано е жив и здрав Praynig

# 31
  • Мнения: 6 029
Мобилния му телефон е изключен.

Дано се намери  Praynig

# 32
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да мобилният му е изключен най-вероятно защото вече са опитвали да му звънят.

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

А ти как мислиш?
Дали не са пробвали първо да му звъннат, пък после да го обявят за изчезнал?

# 34
  • Мнения: 5 370
Помня номера на коли като слон, този специално ще го запаметя.

# 35
  • Мнения: 3 634
Веднага се сещам за един завой при нас как отникъде не се вижда, ако е паднала кола... Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Веднага се сещам за един завой при нас как отникъде не се вижда, ако е паднала кола... Confused
За съжаление и на мен това ми мина през главата. Дано не сме прави!

# 37
  • Мнения: 183
Стискам палци всичко да е наред.

# 38
  • Мнения: 308
   И аз мнго се надявам всичко да е наред. Дано да го намерят жив и здрав.

# 39
  • Мнения: 4 585
Дано всичко е някаква нелепица и
Dexter да се появи отнякъде.

# 40
  • Мнения: 1 941
Току що съобщиха по БНТ в новините, че го издирват. Моля се от сърце да е добре това момче и да се върне жив и здрав!

# 41
  • Мнения: 1 440
От тук разбрах за изчезването на този човек.Всеки ден гледам темата за него във Фото-култа с надеждата,че е открит,но уви,вече повече от седмица няма никаква вест.
Някой от вас познава ли го лично?
Поведението му е било доста странно преди да изчезне.Дали това е характерно за него или просто нещо се е случило и това е го е променило?
Полицията работи по 3 версий:
Цитат от форумът на фото- култа:
"Поразрових малко чрез връзки тук-там. Дежурните отговорите обикновено са :"Работим по случая"...и толкова. Според източник, който няма да назова от НСС вариантите са : единият е, че му е писнало и е хукнал на морето например. Такива случаи не са единици, и то с улегнали хора с положение. За този вариант всички се надяваме. Вторият вариант е, че е станал свидетел на нещо, което не е трябвало да вижда. Иначе нямаше да изчезне заедно с колата. Трети вариант-метнал се е с колата от някой мост... Уф, не ми се щеше да го пиша!!! В четвъртък ще видим човека, който разследва, радвам се , че е съпричастен и не го възприема само като рутинна работа! "

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз го познавах от фотопленерите на които съм ходила. Особено момче, затворено.
Дано да се появи от някъде.

# 43
  • Мнения: 1 895
Днес приятели на Декстър от Фото-Култ стартирт акция по разлепяне на плакати и раздаване на листовки  из София. Дано се намери...мина цяла седмица!

# 44
  • Мнения: 3 268
Добре бе....седя и си мисля тук. Човекът би трябвало да има мобилен, все пак. Явно хора от фотофорумите го познават и лично. Никой ли му няма номера? Никой ли не е пробвал да му звъни? newsm78
А ти как мислиш,дали му е включен телефона,щом са го обявили за национално издирване.Мисъл,мисълллл........

# 45
  • Мнения: 2 386
Много познат ник.. не е ли регнат и в бгмамма?
Приятелите му казвали, че се държал особено? Как особено, кога, защо, детайли?
Има ли вариант да е извън Бг?

Дано се намери!

# 46
  • Мнения: 1 554
Дано се появи мом4ето Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 1 941
Жалко, все още няма новини  Sad Вече видях на няколко места разлепени флаери. Дано да се върне момчето живо и здраво!

# 48
  • Мнения: 4 585
.
Много познат ник.. не е ли регнат и в бгмамма?
Имаме потребителка с ник Декстър, и аз подскочих преди три дни като я видях последна писала в Клюкарника.

# 49
  • Мнения: 58
оф, и аз следя темата и във фото-култа и тук. видях и акцията с плакатите. дано скоро да се появи отнякъде. все се надявам, че е просто някъде, въпреки че никой не тръгва без да се обади на никой.  Praynig

# 50
  • Мнения: 3 634
След 2 дни гледане на Dexter и Criminal Minds ми става супер зле, че темата не е заключена с добра новина... Confused

# 51
  • Мнения: 4 519
Моля ви, дайте линк за въпросната тема във фото форума. Имам регистрирани познати там, но те надали ще знаят нещо повече. Дано да е добре момчето...  Praynig

# 52
  • Мнения: 4 585
Авторката на темата е дала линкове към фото-култ и фото-форум в първия постинг по темата.

# 53
  • Мнения: 4 519
да, видях. мерси!

# 54
  • Мнения: 114
Някакви новини има ли ??? Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 58
Към момента все още няма...  Praynig Praynig Praynig

# 56
# 57
  • Мнения: X
Колкото пъти отворя темата все се надявам да има добри новини, но уви. Sad
Дано да е жив и здрав, и да се появи отнякъде.

# 58
  • Мнения: 1 224
Дано момчето е добре Sad

# 59
  • Мнения: 2 759
...Вече видях на няколко места разлепени флаери. Дано да се върне момчето живо и здраво!
                      И аз видях  Peace. Дано!

# 60
  • Мнения: 515
 Praynig много лошо, дано да се намери бързо

# 61
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
 Praynig дано всичко с него да е наред  Praynig

# 62
  • Мнения: 4 916
Колкото пъти отворя темата все се надявам да има добри новини, но уви. Sad
...

И аз така...  Tired

# 63
  • Мнения: 1 895
http://news.ibox.bg/news/id_1434719413

Плакатите са вече из цяла София и в няколко града в провинцията. От дома му не липсва нищо, твърдят запознати. Фотоапарата му също е там. Момчето е потеглило само с колата си, от тогава телефона му е изключен, а от картите му не са теглени пари. Търсенето продължава.

# 64
  • Мнения: 515
Чак пък и да си остави и фотоапарата, много странно... Първата ми мисъл като прочетох темата е че е отишъл да прави някъде снимки... Може би по екстремни..Ох много лошо така.. Почвам да си мисля най лошото..Горкото момче .Дано да са проверили хората и по болниците и др. заведения.

# 65
# 66
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Все отварям с надеждата за добри новини.... Praynig

# 67
  • Мнения: 2 414
Дано момчето да е добре.... Praynig

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това момче е като мен- с адресна регистрация в Младост, но живеещ в Симеоново. Не ми е познат и не съм го виждала. Неговата снимка е из цяла София... лошо, че все така е в неизвестност Sad Дано да се намери живо и здраво Praynig

# 69
  • Мнения: 83
И аз все мисля за това момче - баща му ми е колега. Много свестен човек.  Дано разберат какво се е случило с Dexter.
Господ да го закриля Praynig

# 70
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 Praynig Praynig Praynig

# 71
  • Мнения: 2 563
Познавам го от нета. Стискам палци да бъде намерен!

# 72
  • Мнения: 2 821
Днес във в."24часа" има статия за него.
Дано се намери скоро!

# 73
  • Мнения: 3 634
Днес във в."24часа" има статия за него.

Какво пише?
Най-лошото нещо за родителите е неизвестността!  Cry

# 74
  • Мнения: 1 187
Фото техниката не е в апартамента му.В полицията е,както и лаптопа му.Както са казали французите шерше ла фам...Дано има щастлив финал това изчезване. Tired

# 75
  • Мнения: 2 821
Днес във в."24часа" има статия за него.

Какво пише?
Най-лошото нещо за родителите е неизвестността!  Cry
Нищо по-различно от това, което се пише в тази тема. Има интервю с баща му, който съвсем разбираемо отказва да дава информация на медиите.
Направи ми впечатление, че споменават някакъв негов приятел Стефан, който е пуснал обявата за изчезването във фото-форума и "мистериозно се покрива".
Има публикувани две авторски снимки...
Баси, как изчезват хора... Sad

# 76
  • Мнения: 157
 PraynigДано да се върне жив и здрав!

# 77
  • София
  • Мнения: 625
Ето клипче за него:
http://www.vbox7.com/play:81b20a96

За сега все още нищо!

# 78
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мислех, че вече ще чуя добри новини за него.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 122
Ей, много време го няма момчето вече...хич не звучат обнадеждаващо нещата... Sad
дано се появи жив и здрав  Praynig Praynig Praynig

# 80
  • София
  • Мнения: 1 320
Във фото-форум един от потребителите е писал, че знае къде се намира и какво му се е случило. Пише малко с недомлъвки....
Незнам, дано не е прав, но много време мина без никаква вест за човека!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 320
Ето цитат от мнение на въпросния потребител от фото форум : (дано са просто приказки и Румен да е жив и здрав)


Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: pmartinov
Дата:   08-08-08 20:30

Явно много хора не могат да разберат че Румен от другия свят няма как да ви се обади !

Две седмици се опитвам да ви обясня че нещата са необратими и пак не може да ме разберете !

Исках основно да се срещна с родителите на момчето и да се опитам да им обрисувам местността в която се извърши престъплението.

Разказах какво съм видял на следователя .Той ми каза да опиша всичко това в писмен вид и те своевременно ще се свържат с мен .

Естествено че не съм го написал защото не съм му повярвал че ще се свържат с мен.И познах...
Естестено за тях аз съм явно поредното куко в мрежата .

Извършителите на престъплението са двама и според мен са негови колеги от бизнеса.Те са само заподозрени и сега се опитват да строят алибита.Следователя пък се опитва да ги надуши кои са .

Причината за престъплението съвсем не е жена а са много пари .

Вие с плакати от другия свят ли искате да го върнете ?

Продължавайте с плакатите,може и да успеете ...

Смрадливите медии (да не ги изреждам поименно)да не се опитват да се свързват с мен .Нямат никакви шансове.

 
 

# 82
# 83
  • на село
  • Мнения: 1 028



Звучи ми като поредното ку-ку в нета, което си търси внимание  Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 1 320
Звучи ми като поредното ку-ку в нета, което си търси внимание  Rolling Eyes

Дано да си права!!!

# 85
  • Мнения: 58
Дано да не е поредния, който търси внимание. Много се надявам скоро да чуем добри новини, въпреки че колкото повече време минава, толкова по-трудно става. Praynig Praynig Praynig

# 86
  • София
  • Мнения: 44 122
Ами той преди няколко дни е писал, че се е свързал с близките...т.е. следва да е казал каквото има за казване...придполагам, че за 4-5 дни щяха вече да са проверили въпросната месност около София и да има някаква яснота...ама не би...мълчание....
Мен ми стана интересно какъв толкова важен елемент може да е колата, че непременно да се пазела в гараж....според Мартинов....

Изобщо е много тъмна тази история...и дори и да си измисля, всъщност звучи адекватно към ситуацият....или пък младежа се окрива в дън земя, за да не му се случи нещо такова....друго просто не мога да си представя толкова време да си жив и здрав и да не кажеш на родителите си, че си нейде си  и си ок....че и пари да не е теглил толкова време....Sad

Като цяло ми остана много тъжно и подтиснато чувство от тази история....

# 87
  • Мнения: 1 941
Ох, много се надявах тези писания от фото форума да не бъдат пренесени и тук, ала уви. Сензацията над всичко!
Надявам се скоро наистина да се появи някаква информация, която да насочи полиция, близки към откриването на момчето...

# 88
  • Мнения: 3 634
И според мен този идиот търси слава на гърба на семейството. Дори и да имаш някаква дарба, не си представям да си толкова арогантен когато казваш на родител, че детето му е убито.  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 6 029
От личен опит искам да ви кажа, че човека написал горното може и да е прав. Изобщо полицията в България не служи на обществото, а на хората с власт и пари. И ако момчето се е забъркало в нещо... за съжаление нищо няма да се разбере. И аз чакам да разбера толкова години една истина.

# 90
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дано е жив господи. Толкова ми се иска това момче да бъде намерено живо и здраво.

# 91
  • Мнения: 1 941
Някакви новини?

# 92
  • Мнения: 58
май още никакви новини. нали казват, че лошите новини идват бързо, дано да е така и липсата на новини да е добра новина.  Praynig

# 93
  • София
  • Мнения: 625
Току що прочетох, че днес следобед са намерили колата на Румен в Младост 3.
Ето снимката: http://www.4coolpics.com/pics/0229/027810229755.jpg

# 94
  • Мнения: 4 585
Толкова ли време трябваше на Полицията да я открие?
Ха дано, пък и след още един месец открият и човека жив.

# 95
  • София
  • Мнения: 625
Не я е открила полицията, а негов приятел. Доколкото разбрах колата я е нямало досега там, днес следобед се е появила!

# 96
  • Мнения: 1 941
Колата е чиста..... искам да тълкувам намирането й като положителен знак  Praynig

# 97
# 98
  • София
  • Мнения: 15 467
Току що прочетох, че днес следобед са намерили колата на Румен в Младост 3.
Ето снимката: http://www.4coolpics.com/pics/0229/027810229755.jpg

Колата е в Младост и той май там живееше.Някой негов познат е забъркан май?Или който я е бил взел се е уплашил от мащабното издирване и е побързал да се оттърве от нея?

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 15:02 от Тайна

# 99
  • Мнения: 1 434
Толкова ли не могат да разпитат  приятелите ,колегите  му   явно има нещо...? Confused

# 100
  • Мнения: 4 916
Толкова ли не могат да разпитат  приятелите ,колегите  му   явно има нещо...? Confused

Разпитали са ги.

# 101
  • София
  • Мнения: 44 122
Толкова ли не могат да разпитат  приятелите ,колегите  му   явно има нещо...? Confused

а ти сериозно ли мислиш, че не са го направили newsm78

# 102
  • Мнения: 566
Дано човекът е жив и здрав и скоро се появи

# 103
  • Мнения: 1 434
Не разбира се.но след като се пускат слухове за забъркани колеги   Rolling Eyes,ужасно  Дано момчето е  живо и здраво   и  да се намери   bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 44 122
Току що прочетох, че днес следобед са намерили колата на Румен в Младост 3.
Ето снимката: http://www.4coolpics.com/pics/0229/027810229755.jpg

Колата е в Младост и той май там живееше.Някой негов познат е забъркан май?Или който я е бил взел се е уплашил от мащабното издирване и е побързал да се оттърве от нея?

чесно казано съмнявам се някой да се е уплашил, за един месец нищо не е намерено.....а и ако се отърваватот кола - о наистина е така и от нея нищо не остава...това ми седи повече като подигравка с некомпетентността на полицията...или нещо от сорта....

# 105
  • София
  • Мнения: 1 555
Тъкмо си мислех вчера за момчето, толкова много време мина, наистина се моля да го намерят и да е жив и здрав!  Praynig

# 106
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
дано да го намерят, влязох в темата с надеждата, че ще прочета, че са го намерили, но уви

ликът му гледа от почти всеки ъгъл в София

# 107
  • Мнения: 4 585

С намирането на автомобила се намалява малко работата на Полицията, някои версии отпадат.

# 108
  • Мнения: 3 634
Аз това не го знаех. Какво за автомобила?  newsm78

# 109
  • Мнения: 6 417

Странно, много е чиста колата на Декстър, при положение, че е стояла на открито толкова време  Thinking

# 110
  • София
  • Мнения: 44 122
не е стояла...
във фото форума едно момче казва , че живее на близо и минава по няколксо пъти на ден, колата минелия ден поне я е нямало....

# 111
  • Мнения: 5 622
дано да го намерят, влязох в темата с надеждата, че ще прочета, че са го намерили, но уви

ликът му гледа от почти всеки ъгъл в София

И във Варна!

 Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 3 268

Странно, много е чиста колата на Декстър, при положение, че е стояла на открито толкова време  Thinking
Да бе,явно не е седяла на открито през цялото време.Странно

# 113
  • Мнения: 1 952
Странно наистина, колака е паркирана там обаче на 28 август, старателно почистена, няма отпечатъци, само неговите.

# 114
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Малко ми е зловещо, и малката надежда за добър изход се изпари Confused

# 115
  • София
  • Мнения: 12 554
В момента полицаи от отдел "Издирване" преглеждат записите от десетки охранителни камери в района, за да открият кой е паркирал автомобила. На записите са документирани минаващите в района коли през последната седмица.

Въпросът е като гледат виждат ли и какво виждат. Колата не е била навън то е ясно, а и е изчистена основно преди да я оставят.

# 116
  • Мнения: 97
За да не остават следи колите ги палят.А тази е само почистена. Странно?!?!

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 15:17 от търтей

# 117
  • Мнения: 1 952
Много странно дори. Смятам, че всякакви предположения са излишни, нещо много неочаквано ще се окаже.

# 118
  • Мнения: 2 759
                        Мен пък ми е много странно как са я почистили така, че да останат отпечатъците му все пак. Или другите са били с ръкавици, което звучи невероятно и прави впечатление лятото... Или не би трябвало и неговите да са там...

# 119
  • София
  • Мнения: 44 122
би могло да са ги добавили след почистването...

# 120
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Освен той да си я е закарал там... което е не по-малко странно.

# 121
  • Мнения: 2 818
Днес си мислех за него, дано случая приключи благополучно....  Praynig

# 122
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Надявам се скоро да има някакви новини за него, пък каквито и да са.

# 123
  • Мнения: 3 971
Надявам се скоро да има някакви новини за него, пък каквито и да са.
За предпочитане -добри Praynig

# 124
  • Мнения: 6 029
Какво стана с това момче, ужас  Confused

# 125
# 126
  • Мнения: 6 029

Ако към мен е въпросителната се чудя дали има новини, учудвам се неприятно, че няма и се ужасявам от перспективата.

# 127
  • София
  • Мнения: 44 122
По другите форуми  пишат, че някакъв от БМВ форума бил видял човек, който много приличал на него.....може и той да е бил...не се знае...това на 16....днес е 22 и нищо повече не се е чуло явно....
Цитат
"Автор: deyo
Дата: 16-09-08 22:54

Вижте какво е написал един колега от БМВ-форума:

тоя от снимката днес хапваше баничка на ОМВ-то в БАНСКО
Само една подробност качи се в едно черно Астон Мартин с регистрация СА ....

И много мислех да го снимам как е паркирано до бавареца ми

Може и да греша но страшно много си прилича с тая снимка и гаджето ми ме попита тоя не е ли днес от бензиностанцията без да е видяла темата (и аз сега я виждам темата)

Астона ми направи впечетление че беше доста чист но гумите му бяха страшно кални

Утре имам работа до МВР ще им съобщя дано помогна!"

обаче ако пък наистина е бил той...говори, че е изчезнал по собствена воля и такова разпространение на инфо пофорумите повече може да му навреди, отколкото помогне...ама.....то вече е писано това на доста места....

# 128
  • Мнения: 2 407
Дано се намери.

# 129
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дано е бил той на тази бензиностанция. Така поне се знае, че е жив.

# 130
# 131
  • Мнения: 1 941
Някой знае ли какво е излязло след прегледа на записите от охранителните камери? Дали се вижда кой докарва колата на Декстъра?

# 132
  • Мнения: 2 386
Още ли го няма този човечец, оле..

# 133
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
до сега четох във фотофорумите, където го познават, и до днес никой нищо не знае

как е възможно до сега да не открият нищо

# 134
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Сутринта го чух по радиото: "Румен Динев-Dexter прегазен от влак преди 2 месеца"
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1241026

Жалко за човека

# 135
  • Мнения: 6 323
Има нова тема за Декстър.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338195.0


За съжаление заключвам тази тема поради приключване на издирването му.

Нека почива в мир!
Съболезнования на близките му хора.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт