Кога оставихте детето да се вози само на задната седалка?

  • 3 174
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Докато бяхме с едно дете, единия от двама ни се возеше отзад. Сега с двете съм при тях само на дълъг път. Ако пътуването е до час са сами на задната седалка всеки в стола си.

# 61
  • Мнения: 227
От момента на изписването от болницата малкия се вози отзад и то сам travel. От както се е родил до момента сме пропътували най-малко 30 000км. и все така се возим. Налагало ми се е да сядам при него само когато плаче, защото му е скучно, и когато ми се налага да го храня newsm10. Дори и тогава седя само за 5-10 мин. защото иначе ще привикне да се лигави yes. Практиката да се возиш на задната седалка до детето според мен е излишна. Ами после като дойде второ, няма да има място за теб, пък първото дете ще е свикнало да си до него, ами тогава какво ?? no
Всеки да си знае мястото в колата - мойто е от пред !!  thumbsup

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Още от новородена когато сама шофирам дъщеря ми се возеше отзад сама в кошницата за кола.Не е мрънкала,нито пък плакала.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От самото начало се возят в столчето на задната седалка сами Peace

# 64
  • Мнения: 387
моите принцески си пътуват от раждането на задната седалка и така до днес ...

# 65
  • София
  • Мнения: 1 391
Никога не седя при тях. Не виждам смисъл щом са в седалките си Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 6 257
От първото си качване се возят сами отзад. При тях сяда някой единствено когато се наложи да качим 5-ти човек в колата, което се случва рядко.

# 67
  • Мнения: 991
На два месеца и половина я оставих да се вози сама отзад, защото просто иначе не можех да мръдна от къщи, освен в събота и неделя, когато мъжът ми си е у дома. Малко ми беше криво, но всъщност открих, че тя е по-спокойна в колата, когато е сама отзад. Давам й играчки и тя си се занимава, а много често заспива. Взехме си едно огледало, което се слага така че бебето да се вижда в огледалото за обратно виждане. Ако е раздразнена и заплаче силно, се налага да спра, да я гушна, да й дам водичка... Най-гадно е да си в задръстване с ревящо бебе на задната седалка! Изнервям се страшно!

# 68
  • Мнения: 521
Винаи се е возил сам само при краен случай съм сядала на задната седалка до него но това е било рядко , като съвсем малък заспиваше веднага а сега си гледа през прозореца Simple Smile

# 69
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ако разстоянието е до 100 км, без проблем го оставям сам (на 1 г. е). И почти не мрънка, дори често заспива. Ако съм до него, определено иска постоянно вниманието ми да е ангажирано с него. Но на дълъг път, задължително съм до него, за сега.
 

# 70
  • Мнения: 207
И двамата винаги са седели на задната седалка, сами.

Общи условия

Активация на акаунт