" Пиши ми на ЛС...."

  • 13 169
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 032
... винаги ли отговаряте? Ако не, защо?

Всяка маймуна с компютър може да чатка по клавиатурата, нали е форум. 
Но нито четенето, нито отговарянето са задължителни. Не са и препоръчителни.

# 181
  • Мнения: 17 546
Отговарям, но не на всяко съобщение. Има и досадни. А като се поведе "разговор" на лични все някой трябва да спре и пръв да не отговори. Пращала съм обаче ЛС, на което от другата страна мълчат като пукал, въпреки, че беше съвсем любезно.

# 182
  • Мнения: 17
Отговарям.Все пак някой отсреща си е направил труда да ти напише нещо и да не отговориш е липса на уважение Naughty
Пък дори и да е заядливо, защо да не го уважиш човека! smile3503,пък дано му олекне Grinning

# 183
  • Мнения: 743
Отговарям.Все пак някой отсреща си е направил труда да ти напише нещо и да не отговориш е липса на уважение Naughty
Пък дори и да е заядливо, защо да не го уважиш човека! smile3503,пък дано му олекне Grinning

 Peace

# 184
  • Мнения: 132
отговарям винаги! Naughty

# 185
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Винаги отговарям.

# 186
  • Мнения: 1 875
Отговарям...
И никога не улавям края на разговора, все се чувствам длъжна да отвърна, дори когато може би е излишно.
Ако няма конкретно "чао" или нещо подобно - за мен диалогът не е приключен.
 Thinking

# 187
  • Мнения: 2 448
Отговарям...
И никога не улавям края на разговора, все се чувствам длъжна да отвърна, дори когато може би е излишно.
Ако няма конкретно "чао" или нещо подобно - за мен диалогът не е приключен.
 Thinking



Е за какъв разговор става дума,то като си размените 2 - 3 ЛС-та и се минава на Кюто или Скайп.  Laughing

# 188
  • Мнения: 7 263
Няма случай да съм пропуснала да отговоря на нечие ЛС. Виж мен са ме пропускали - понякога съм се дразнила, понякога не, зависи от настроение, сериозност на въпроса и цялостните ми впечатления от човека на когото пиша.
По принцип приемам за редно да се отговаря, защото ЛС-то тук е равносилно на реплика на живо между двама души. Все едно някой на улицата да ви попита нещо и вие да извърнете глава, не че не се случва ..... но доколко бихте желали да се случи на вас.

# 189
  • Мнения: 3 423
Преди време се обърнах към една потребителка
тук с "пикло" на ЛС и досега не ми е отговорила.

# 190
  • Мнения: 1 969
Винаги отговарям, наистина щом някой си е направил труда да ми остави бележка, чувствам се длъжна да отговоря. До сега и на мен са ми отговаряли, макар и със закъснение от 5-6 дни

# 191
  • Мнения: 122
Аз пък сега от темата разбирам, че имало и ЛС-та... захващам се да пиша...  Whistling

# 192
  • Мнения: 17 407
Да не пропуснеш някой, че виж колко чувствителни потребители има!
Лиске, как да отговори, явно си я обидила, а повечето не отговарят на "злобни и обидни" ЛС- става ясно от темата Simple Smile

# 193
  • Мнения: 122
Да не пропуснеш някой, че виж колко чувствителни потребители има!
Лиске, как да отговори, явно си я обидила, а повечето не отговарят на "злобни и обидни" ЛС- става ясно от темата Simple Smile

Няма, няма да пропусна никой... а на най-чувствителните ще им пиша в рима...

# 194
  • София
  • Мнения: 7 097
Ха, тъкмо писах, че не ми се е случвало и ми се случи...
Отправих конкретно питане към една потребителка, тъй като в една тема даде вид, че има инфо, което ме интересува.
И тя взе, че не ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт