Карти ТАРО ІІІ

  • 79 021
  • 699
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
Жалко,този "урок" съм го пропуснала Sad

# 16
  • Мнения: 307
Вероника,разреши ми да опитам Praynig

Според мен сега в работата си имаш корумпиран и деспотичен началник,а колегите (колежка,колежки) се разпростират извън финансовите си възможности и това те потиска.Също така гледат собствените си интереси и не играят "Един за всички...".Ти обаче си свикнала с тях и ти е трудно да ги напуснеш.Също така се притесняваш, че оставаш неоценена,че няма да те повишат,че губиш одобрението на околните.А това върху което работиш има неочакванни усложнения. "Ползата" от новата работа е свързана  с лицемерие от новите колеги,сплетни,интриги,лесни,но фалшиви обещания.Сега НЕ Е време за промяна.За съжаление на сегашната работа нещата вече не са наред,задава се раздяла,но ти се бориш с обстоятелствата и създаваш ново начало.
Какво трябва да направиш? Да не слушаш човека,който те обезкуражава и те кара да губиш почва под краката си,защото ще загубиш работата си.


Това е моят първи опит да тълкувам картите на непознат.Инересно ми е да знам,дали нещо съм познала,както и да прочета тълкуването на много по-знаещите  и можещите  от мен.
Вероника,моля за извинение ако нещо греша Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 008
Лунен ангел-благодаря за тълкуването,не е много оптимистично,но нищо Simple SmileНе зная как да тълкувам този крал жезли-шефа ми е жена newsm78Тоест съвета на картите е да не променям работата?

# 18
  • Мнения: 4 380
Мисля, че трябва да опиташ отново след време, защото наредбата ти започва с Глупакът. Бяхме обсъжадали преди, че когато наредба започне с тази карта, най-вероятно наредбата е невярна.

Аз мисля че изобщо няма какво да опитва. Това е сън провоциран от картите и не знам какво има да му се тълкува.

# 19
  • Мнения: 1 008
Xenia-моля те,кажи ми как виждаш ситуацията с моите карти?Питам теб,защото знам,че имаш много опит.Благодаря!  bouquet

# 20
  • Мнения: 307
Лунен ангел-благодаря за тълкуването,не е много оптимистично,но нищо Simple SmileНе зная как да тълкувам този крал жезли-шефа ми е жена newsm78Тоест съвета на картите е да не променям работата?

Здравей Вероника,според мен не много оптимистичното тълкуване идва от това, че всички карти са обърнати.Мисля си ,че на самата теб вчера "не ти е било ден". Днес ситуацията сигурно има друго лице.
За крал жезли ,а шеф жена newsm78...най- вероятно се тълкува като жена с мъжко поведение - мъжкарана Grinning или пък и тя си има шеф.
А за съвета...по - скоро изчакване,неподходящ момент
Съвсем скоро ти ми даваше съвети как да се спра на подходящата колода,така,че при мен тълкуването все още е базирано на малко опит,прилично четене Simple Smile и повече интуиция.С инерес очаквам да се включат съфорумките с повече опит Peace

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 13:20 от лунен ангел

# 21
  • Мнения: 1 008
Благодаря ти лунен ангел-ето пробвам пак-за сверка

Анализът се провежда с помощта на следващия ключ:

1 - сегашната професионална ситуация-Кулата
2 - това, което носи удовлетворение-7.ца жезли/обърната/
3 - това, което не ни харесва-2-ка мечове
4 - подсъзнателни желания-Силата
5 и 6 - това, което говори в полза за смяната на работа-Рицар чаши и седмица чаши
7 и 8 - това, което говори за оставане на старата
-глупакът и слънцето
9 - Какво трябва да направя?-умереността









Всички карти са обърнати-с изключение на Кулата.За оставане на старата се падат големи аркани.Май засега няма да има промяна вие как мислите?

# 22
  • Мнения: 64
Много красиво Таро.Това приказното Таро ли е? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 401
Не знам какво е , но има доста неща които ми говори Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 380
Вероника...молиш за неща, които би трябвало сама да си вършиш. Темата е за помощ, не за гледане на някого. Това че си си извадила сама картите не ти дава правото да смяташ, че сега ще се хвърлят всички да ти ги тълкуват. Това би трябвало да си свършиш сама и да питаш за нещо конкретно в което се съмняваш.
Апропо, не съм с много опит, не се подмазвай! Laughing

Ще пробвам да ти тълкувам подредбата, но това ми е за последно, честна дума! Казвала съм го и друг път, но ей Богу, повече няма и дума да обеля на никой който сам не си е мръднал пръста да си разтълкува картите. Naughty

В сегашното положение в работата явно не те устройва нечия тирания, нечий силен авторитет. Иска ти се да избягаш, да сложиш чертата, да му теглиш една майна и да се свърши. Струпали са се проблеми, беди и явно за теб това е катастрофа, наказание. Причината явно е в краля жезли, мъж със суров нрав,великодушен, но избухлив. Може би негови предубеждения или желание да подтиска с авторитет. Може би възлага прекалено много работа и не помага с нищо.

Носи ти удовлетворение творческия потенциал на работата, успешна кариера, финансови предимства, социален успех, въпреки че непрекъснато си в съмнения относно самата себе си...Може би понякога се чувстваш в творчески застой и не успяваш да се вземеш в ръце. Картата ти е съвет да не се съмняваш в себе си. 
Може би те стимулира в някакъв смисъл стресът на работа и липсата на рутина.


Не ти харесва- Завист в обкръжението, постоянно съперничество. Нестабилност. Театралност в отношенията и необходимост постоянно да си мериш добре приказките. Двойнственост и лицемерие, временни отношения и партньорство от изгода. Може би конфликти с кратковременни примирия. Двуличие и предателство.

Подсъзнателно имаш мрачни предчувствия, засегната ти е гордостта и се чувстваш предадена. Желаеш да бъдеш силна да преодолееш всичко и да победиш врагове и обстоятелства.

В полза за смяна:
Лъжа и измама, фанатизъм, преструвки.празнодумие.Спрове, подозрения, навлизане в личното ти пространство, бъркат се в неща, които не са тяхна работа и се чувстваш подозирана с една дума.
Най-вероятно мъжът за който стана дума по-горе те изкарва от равновесие с нечестност, вероломност, хитрост ,подлост и скандалност. Имаш чувството, че мечтите никога няма да се реализират и всички усилия са на вятъра. Вероятно виждаш множество възможности, които те мамят да опиташ.

За оставане-
Положението може да е нестабилно, но е контролируемо. Имаш явно достатъчно работа и вършиш по няколко неща наведнъж. Може би имаш дългове или кредити, които трябва да плащаш и в известна степен, нямаш избор. а може би имаш загуби които трябва да си реваншираш. Във всеки случай, явно имаш финансова изгода, която те държи, доставяш си дребни удоволствия. Работата е урок за теб, любопитна си и жадна за научаване на нови неща, стремиш се да пробваш всичко и явно работата ти предоставя достатъчно възможности. Слънцето достатъчно красноречиво говори че работата те прави щастлива и пълноценна. Зарежда те, носи ти награди, слава, лидерство...Вероятно ти дава повод да се уважаваш и да се чувстваш значима и нужна.

И като съвет какво да правиш имаш да проявиш повече търпение и да не избързваш.

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 06:38 от xenia

# 25
  • Мнения: 1 008
Xenia-не знаех,че не мога да питам за картите си-понеже няколко пъти съм казвала,че на себе си не мога да гледам.Когато е за друг си тълкувам картите и след това питам.Малко в повечко ми идва понякога твоето отношение. SadВсе пак благодаря-ямно не съм запозната с правилата в темата.А си с повече опит от мен при всички случаи.

# 26
  • Мнения: 64
Здравейте,

Да ви попитам един въпрос:колко вида колоди Таро използвате и как разбирате коя колода за какъв вид въпрос може да ви даде отговор?.!И вярно ли е ,че новаците трябва да използват първата си колода дълго време ,за да свикнат с нея и колодата да свикне с тях.И колко време трябва да мине,за да може човек да си купи нова колода.

Предварително Благодаря!!! Peace

# 27
  • Мнения: 67
Към Ксения и Вероника
Момичета тук сме за да се забавляваме, а не да се караме Mr. Green
Xenia-не знаех,че не мога да питам за картите си-понеже няколко пъти съм казвала,че на себе си не мога да гледам.Когато е за друг си тълкувам картите и след това питам.Малко в повечко ми идва понякога твоето отношение. SadВсе пак благодаря-ямно не съм запозната с правилата в темата.А си с повече опит от мен при всички случаи.
Вероника нямя вариант да не можеш сама да си гледаш, а да гледаш на други. Картите или показват или не. Приеми факта че не винаги излиза каквото ни се иска.
Винаги вярвай на интуицията си независимо че може да ти се струва "нагласено" Simple Smile

# 28
  • Мнения: 67
Здравейте,

Да ви попитам един въпрос:колко вида колоди Таро използвате и как разбирате коя колода за какъв вид въпрос може да ви даде отговор?.!И вярно ли е ,че новаците трябва да използват първата си колода дълго време ,за да свикнат с нея и колодата да свикне с тях.И колко време трябва да мине,за да може човек да си купи нова колода.

Предварително Благодаря!!! Peace

По принцип се гледа с една единствена колода за всякакъв тип въпроси. Добре е докато свикнеш да ползваш само една (в смисъл да разучиш картите като символика и значение и да изградиш свое виждане за значението на картите). Когато се почустваш "майстор" ще видиш че може да се гледа с абсолютно всяка една колода и тога може да почнеш да си събираш различни видове Simple Smile

# 29
  • Мнения: 793
Когато се почустваш "майстор" ще видиш че може да се гледа с абсолютно всяка една колода и тога може да почнеш да си събираш различни видове Simple Smile
А не съм съгласна  Simple Smile Аз съм начинаещ и вече си събирам различни видове колоди - толкова са красиви повечето от тях - как да им устои човек?

Общи условия

Активация на акаунт