Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 946
ще ти стискаме палци и да пишеш после, че си го взела Simple Smile

# 61
  • Мнения: 897
Съм,съм и много съм щастлива.ОСтават ми само 4 изпита-СИП много лесни и съм супердоволна!!!  Hug Hug Hug Hug

Шами, как е Александърче. Мисля да организирам среща на групата в събота.Ти как си тогава с времето???

# 62
  • Мнения: 3 718
Ще се чуем и ще ти кажа за събота, малко ми е плаваща програмата  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 946
Шаманке, аз ти пиша тук, да не спамя излишно оная тема за намаляването на кърма при спорта.. и да те питам как ти минаха ставите и също къде ходеше на каланетика - някъде в квартала ли?

Корина, честито   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 718
Ставите ми минаха от самосебе си, чак не помня кога точно. Може би съм свалила килограми и им е олекнало. Е, още от време на време ме наболват, а и имам бая халтави глезени, ама не е страшно. Но ако много те болят можеш да питаш доктора си, може да се направи нещо.
А каланетиката за жалост е далече, близо до офиса ми в Банишора. Там ходех след работа и продължих няколко месеца да ходя и след като родих. Обаче ми е далече и се отказах. Обмислям фитнеса в хотела да пробвам, Галя го похвали. Може да си правим компания ако си навита.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами навита съм по принцип, но зависи през кое време на деня. Нашият татко се прибира след 6, а иначе свекърва ми идва през ден и може и тя да гледа малката.

# 66
  • Мнения: 3 718
Ще го измислим  Peace Първо може да се видим на по пастичка, че да има после какво да сваляме във фитнеса  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 946
Става, само да си дойдем в сф, че сега сме при мама. Някъде около 20ти се прибираме.

# 68
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Ми аз пак мисля да тръгна на този фитнес, този път обаче ще съм наистина редовна - нека пусна двамцата герои на ясла  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 6 259
Да ви почерпим  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 676
  Ваня, Честита 1-ва годинка на Дани! (за сетен път  Laughing)

 Да ви е жив и здрав и само радост ви доставя!
   
  Поздравление и за теб,

# 71
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Честит Рожден ден, Дани!
Бъди много здрави, силен, послушен, обичан и добричък за мама!

От сърце ти желаем щастливо детство  Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 718
Честит Рожден Ден на Дани и от мен  Hug
Да ти е жив и здрав.
Аз мисля на фитнес да ходя сутрин като заведа Алекс на ясла, че да избивам нерви и притеснения  Mr. Green Вече ме е треснала предстартовата треска, а той милия се разхожда с една раничка на гръб като ученик, много е сладък.

# 73
  • Мнения: 897
Άня , да ти е живо издраво момчето.Много да те радва.
Галя да ти е жив и здрав Момчил

( милия се разхожда с една раничка на гръб като ученик, много е сладък.
И се смее нали? Това е `щото не знае каква шапка си му скроила...  Laughing
Споко-градината е много хубава, чисто, с много хубава храна(чат-пат) .Аз съм много доволна.

Във вторник трябваше да се върне на детска, а вечерта в понеделник вдигна 39 гр. ВСе още му текат тия проклети сополи...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Какво ли не капах вътре и не спират. Иначе му растят зъбки и може би пък да е от тях,а? Въпреки че аз самата не вярвам

# 74
  • Мнения: 3 718
Алексчето също е със сополи от вчера, без да е ходил още на ясла. Ама избива един много зъл кътник и много го боли, може от това да са и сополите. Дано минат бързо, че да тръгне на ясла по план  Simple Smile
Корина, Алекс плаче ли още или свикна?

Общи условия

Активация на акаунт