Каква паста за зъби ползвате и от кога?

  • 3 091
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 545
Използвам паста Ненедент без флуор.Първите два зъба на Лора избиха на осем месеца,оттогава ги мия.

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ненедент първо, сега е на Аквафреш, детска.

# 32
  • Мнения: 1 155
Паста за зъби на Ненедент без флоур  и силиконовия им накрайник. Започнах да й ги мия като и порастаха 4 зъбчета.

# 33
  • Мнения: 339
Бихте ли ми казали дали Nenedent за деца под 4 години става за гълтане. Пише че е без флуор, но не е изрично опоменато дали може да се гълта ,само пише че е за под 4 г.

# 34
  • Мнения: 961
Досега единствената паста, която съм намирала да не съдържа флуор е Ненедент. Първата, която ползвахме се продава заедно със силиконов накрайник, който е подходящ и за лек масаж на венците.

# 35
  • Мнения: 789
Нашата зъболекарка ни каза, че единствената паста за зъби, подходяща за деца под 3 години е Ненедент, защото не съдържа флуор. Докато не се научи да си изплаква устата и да изплюва, не трябвало да се ползва флуорна паста, защото можело да стане предозиране с флуор, което е опасно.

# 36
  • Мнения: 544
Ползваме само паста Вадемекум-детска.

# 37
  • Мнения: 441
Използваме  паста за зъби "Ненедент",но е силно да се каже,че мием зъбите...аз ги търкам колкото успея много набързо и после той продължава,но по-скоро дъвче четката,въпреки че съм му показвала как се прави ooooh!

И ние така  Peace,започнах да мия зъбките му като пораснаха първите 2 зъбчета.Първо използвахме Ненедент бебе(но без накрайника,че му се повдигаше),а сега използваме Ненедент,но която е с изплакване.

# 38
  • Мнения: 693
Докато имаше по-малко зъби му ги миех със силиконов напръстник(накрая има като малка четка) и без паста. Към 1г. и 2-3м. почнах с паста на Чико за след 12м.. Синът ми я гълта. Когато го накарам да плюе само казва Пу-пу но не плюе нищо  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз мисля от утре да мия с Ненедент + накрайник! Тази тема потвърди верността на избора ми!  Hug

# 40
  • Мнения: 2 587
Мия с паста Ненедент,започнах когато беше на осем месеца.

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ненедент Peace

# 42
  • Мнения: 4 433
ненедент от 2рото зъбче Peace

# 43
  • Мнения: 4 784
Има си четка за зъбки, нищо че зъбчетата са 4 Simple Smile. Купих му паста за зъби на Колгейт детска, но никак не му се харесва, за това сега ще сменя. Като гледам повечето от вас използват Ненедент, ще взема да я пробваме и нея.

# 44
  • Мнения: 27 524
На бебе зъби не мия  Grinning
Почнах към втората му годинка някъде.
Ползвам на Аквафреш за от 0 до 5 годинки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт