Бижута!!

  • 3 232
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Най-често нося златни бижута- предимно комбинация от бяло и жълто злато.
Сега лятото често слагам и сребърни, съобразявам и часовника според бижутата. Нося такива и с кристали.
Много рядко слагам някой гердан (например от перлички, дълъг), обици-топчета  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 314
нося злато - само пръстен и обеци слагам

# 17
  • Мнения: 294
Нося само сребро и то в умерени количества.
Претрупаните и показните неща не са ми по вкуса!

# 18
  • Мнения: 1 554
имам злато,няколко пръстена,синджира го продадох Peace сега нося от време на време едно колие на сваровски Peace утре ще кача снимка Flutter

# 19
  • Мнения: 3 830
Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick[/color]

много съм съгласна тука, но има жени, които успяват да направят така, че многото дрънкулки да изглеждат добре...рядко е, но се среща  Crazy

На мен пак ми изглежда натруфено без значение каква е жената и какво излъчване има.

Нося само сребро и то в умерени количества.
Претрупаните и показните неща не са ми по вкуса!

Точно като показно ми изглежда.
На интелигентна жена със самочувствие не биха и трябвали 2 килограма бижута да й висят, за да бъде забелязана или да се чувства хубава.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 777
имам всякакви джунджурии, които съчетавам според дрехите, единственото, което не нося е злато

# 21
  • Мнения: 2 374
Предпочитам златото,такива и бижута нося.

# 22
  • Мнения: 234
Аз предпочитам сребърните бижута. Злато рядко нося, да не кажа почти никога. Сега лятото обожавам да нося разни пластмасови джунджурийки всякакви цветове.

# 23
  • into the blue
  • Мнения: 771
Аз нося според настроението,днес сребро,утре злато,не мога да се оплача и от липса на пластмасови и тенекиени джунджурии.Общо взето обичам бижутата и най-вече гривните  Heart Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 2 803
Нося си златото. Но напоследък се заглеждам и по среброто. За гердани, ползвам всякакви, масивни и интересни, пухчета, котвички, топчета, сърца и пр.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 476
Нося бяло - злато, сребро и стомана. И жълти тенекета.
Обикновено слагам обици и колие. Може и пръстен. Халката ми е бяло злато, така че си отива на всичко.
Умирам за бели камъни - диаманти нямам де, но разни циркончета и кристалчета много обичам.

# 27
  • Мнения: 363
Нося всякакви, сребро, текстил, тенеке, керамика, кожа, с камъни, без, злато, но най-малко злато може би, но винаги е бяло.
Ето малко от моите дрънкулки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262042

# 28
  • Мнения: 77
Ами в момента нося това: http://www.swarovski.com/product/Oceanic+Pendant/Web_AA/en?Categ … mp;ProductPage=11
Много му се радвам, все още   newsm03

# 29
  • Мнения: 2 803
Нося всякакви, сребро, текстил, тенеке, керамика, кожа, с камъни, без, злато, но най-малко злато може би, но винаги е бяло.
Ето малко от моите дрънкулки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262042


Страхотни са! Поздравления за вкуса! Hug

Общи условия

Активация на акаунт