На 10 месеца - 23 кг

  • 6 774
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Колко тежи сега?

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Уау,
дано не е искал само на ръце

# 17
  • Мнения: 2 312
 Shocked Shocked Shocked
Нямам думи,милата му майчица как ли го е разнасяла насам-натам Thinking

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Уау,
дано не е искал само на ръце
Joy
зоб ли са му давали на тоя младеж? Simple Smile
моята на 24 месеца няма 11 кг.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 6 713
Уау,
дано не е искал само на ръце
hahaha hahaha Ама сигурно не е смешно за майката Tired

# 20
  • Мнения: 1 367
Като прочетох заглавието реших,че аз нещо не съм разбрала.Ужас...
Блонди,горката ти баба,как изобщо е оцеляла!Корава жена ще да е била!Представям си как се е мъчила и колко разкъсана е била,след като такова огромно бебе е излязло от нея!Не е ли било възможно секцио?

# 21
  • Мнения: 2 374
Горката женица майка му навремето как се е оправяла не знам за пръв път чувам подобно нещо.....направо ми  е трудно да го повярвам Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 336
 newsm78 нещо не успявам да видя снимката, явно проблема е при мен.

# 23
  • Мнения: 3 314
  Shocked горката женица  smile3555  как го е носила

# 24
  • Мнения: 491
Огромен е Mr. Green

# 25
  • Мнения: 252
Уау, какво ли е яло това бебе. Тя майка ми наскоро ми викаше, че моето бебе става на годинка, а още не било яло "манджа" а навремето дядо на два месеца бил ял боб, е от това ще да е  пораснало.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Блонди,горката ти баба,как изобщо е оцеляла!

Никъде не пише, че майка му е баба на Блонди (или поне аз не видях такова нещо)

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Дааа и аз имам една позната. Нейният син се е родил 6 кг. с два зъба (лекарите са били в шаш Laughing). Тогавашната млада майка не е имала кърма и е започнала да му дава кис. млекце... до тук нищо ново под слънцето. Да обаче на 3 м. и половина въпросното "малко" бебе започва да не го засища кис. мляко и тя започнала да му дроби боб и хляб (да се смееш или плачеш Confused Laughing). Докторите са я направили на "бъз и коприва", но тя казва: "Е, като не му стига млякото, гладен ли да го държа?" Rolling Eyes. Сега нейния син е също 2 метра висок, но не е слаб, а "нормално сложен" (по нейни думи), каквото и да значи това. Laughing
П.П. На 1 г. е тежал 20 кг.

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Около мен не съм чувала за такива бебта-гиганти Shocked

# 29
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми е на 8г. и тежи 20 кг. Не мога да си представя къде това бебе е побрало тази маса. Аз едвам я вдигам моята щерка, а си представям ако трябва да дондуркам и разнасям подобен гигант в пелени.
Малко извън темата, но тази година на морето ми направи впечатление, че поне половината деца /от бебета до 10тина годишни/ са с наднорменто тегло и приличат повече на сумистчета, отколкото на милинки мъничета/. Моите два глиста ярко контрастираха на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт