Последни дни от бременността - как се чувствахте?

  • 5 124
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
И на мене ми остават около две седмици.През 5 дни съм на преглед  , нямам болки , нямам разкритие , всички и всичко ме дразни.С нетърпение чакам мъжа м ида си дойде от път и  Laughingсега той ще е новата ми мишена./шегувам се/.Тапетите за детската стая са купени , но още не са сложени! SadНормално да си изнервена , да ти е притеснено - и аз съм така , но гледам много , много да не се задълбочавам .През деня си поспивам повечко , да минава времето , готвя , чистя , гледам телевизия , пиша с приятелки по скайпа.Като се поразхлади надвечер ходя на разходка и пак в леглото.И на мене вече ми омръзна , защото никога не съм била като лентяй , но няма начин - още малко остава. Споко.После сигурно ще мънкаме , че бебоците плачат или нещо друго.Абе ,  май скоро никой няма да може да ни угоди Rolling EyesВъоръжи се с търпение.И стига с бабите на приказка - мен това би ме изнервило още повече , отколкото да стоя сама.Леко раждане ти пожелавам и споко!!!!!

# 16
  • Мнения: 1 428
Ами аз ходех по разходки и кафета с приятелки.

# 17
  • Мнения: 1 674
Родих в 42 г.с.Чувствах се прекрасно до последния ден на бременността си.Разходки,движение и почивка.Не съм имала подготвителни контракции/или аз не съм ги усетила./Единственно само  ми бяха ограничени движенията/коремът ми бе огромен/ и леко ми тежеше последните 2 седмици -,но това си е в реда на нещата.

# 18
  • Мнения: 1 080
Ами и аз стоях сама предимно и чаках с нетърмение да родя
Като почнеш по разходки с количката ще се оправят нещата!!!
 Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 10
Напълно те разбирам, на мен ми остава 1 седмица и вече пощурявам като чуя всеки да пита "Ама още ли не си в АГ-то?" ,но се развеселявам от разни дреболийки като например организирането на залози за датата на раждането от колегите на работа /за днес има 2-ма загубили вече/, дърдорене на глупости по скайпа с приятели и близки, разходчици /май се омързелявам в жегата/ и т.н.Утре съм пак на консултация и си представям пак докторката като казва,че още е на високо бебока и трябва много да ходя и разни други такива, направо ми се скапва настроението.Ама като изляза оттам съм си решила да си се почерпя с едно ескимо,че отдавна не съм хапвала сладоледец.Айде търпение още малко.

# 20
  • Мнения: 9 814
Явно нервите си оказват влияние- последните дни от бременността се чувствах най-зле, не физически, а  психически- нервна и уморена от безумното чакане бебето да се появи.
Отделно ме притесняваха хиляди неща- дали ще се оправим с грижите по детето, дали ще се справим финансово.
Спокойно, търпение му е майката!

# 21
  • Мнения: 945
Това са най големите ми страхове... какво ще правя като остана в къщи. Все още ходя на работа и ще ходя още една седмица (мъжа ми даже ме уговаря да ходя поне още 2). Ака каzват, минава  Wink

# 22
  • Мнения: 340
Аз бях в сесия - учех и се явявах на изпити. Всъщност успях само на 2, защото по средата родих. Сега ми е много чудно как изобщо и толкова геройство съм успяла да сътворя. Този път рано ме хвана канапа, а може би и защото средните месеци се паднаха през лятото и физически то ми действа много зле...

Последните седмици преди да родя коремът ми страшно ми отесня. Водите намаляха, чак взех да се притеснявам за бебето, струваше ми се, че му е тясно. Нямах време като че ли да се паникьосам или депресирам отнапред, защото раждането ме изненада. Не знам защо наивно си чаках датата на термина, въпреки че майка ми и двата пъти е родила по-рано. Е, не с много, но все пак. Затова пък деня, в който ми изтекоха водите, си наваксах с притесненията.

Сега от сега нямам търпение и не ме свърта. Явно годинките си оказват влияние и въпреки че си мисля, че карам леко и тази бременност, физически не се чувствам пълноценна, да не говорим, че сега имам разни страхове, които навремето май нямах. Сега си кътам едно по-дълго чакано бебе, а преди 10г. забременях ужасно случайно...

# 23
  • Мнения: 8 999
Предполагам, че така се чувства ракетата преди старта. Страшно се радвам, че раждането ми и двата пъти започна 10 дни преди термина. Много ми беше тягостно, а и изгарях от любопитство да си видя детето.

Общи условия

Активация на акаунт