Будапеща - за напреднали и начинаещи ...

  • 131 188
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 359
skorpion, много вълнуващо описание на екскурзията ти. Чакаме и снимки. Последно ходих преди около 3 години, точно преди коледа и много ми се ходи пак.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 306
Много добра информация. Аз заминавам утре за Виена и в събота ще съм в Будапеща. Е, няма да имам възможността да видя всичко, но ще оставя за следващия път. Като се върна, ще пиша.

# 17
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, снимките са готови, ама ...като пусна да не се смеете-супер женска компания-тези със слаби сърца да пропуснат първите няколко  Joy
Сигурна съм, че няма място на света, което не заслужава да бъде видяно.
Изкарах чудесни 3 дена и отново бих се върнала-особено за зоопарка...виновна, но не достигна време Mr. Green
http://www.snimka.bg/my_albums.php?album_id=275421

# 18
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Паролата-на лични, който иска Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Мен ме интересува , искам да си припомня младините  Laughing Пусни ми паролата на лични , ако обичаш.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 103
skorpion бих искала да разгледам снимките.  Би ли ми изпратила паролата.
Ние също мислим да ходим до Будапеща началото на октомври, но с кола. Сега търся място за спане. Понеже сме 2 семейства мисля да спим в апартамент с 2 спални и дневна. Цените са 100-120 евро на вечер и мисля, че излиза много по-изгодно от хотел. Така или иначе ние по цял ден ще сме навън.
Има ли някой, който е ходил със собствен транспорт да разкаже как е минало пътуването. За първи път си организираме сами екскурзията и ми е малко трудно.
Понеже сме от варна от къде е по-добре да минем - през Румъния или през Сърбия? Кой път е по-хубав?
Лек ден на всички.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, искам да си припомня младините  Laughing Пусни ми паролата на лични , ако обичаш.

аз също. Може ли и на мен парола, моля!  Praynig

# 22
  • Мнения: 485
Неви, горещо ти препоръчвам пътя през Сърбия. Магистрала е - платена, по спомени беше към 25 евро в едната посока. Сега на 31 август пътуваме с кола до Будапеща и Виена и като се върна ще пиша.

# 23
  • Varna
  • Мнения: 103
Nisti, благодаря ти. Ще чакам с нетърпение отзивите ти. Вие къде ще спите в Будапеща?

# 24
  • Мнения: 485
В къщи - свекър ми е унгарец  Mr. Green

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В къщи - свекър ми е унгарец  Mr. Green

айде идваме и ние  Hug Joy

# 26
  • Мнения: 485
В къщи - свекър ми е унгарец  Mr. Green

айде идваме и ние  Hug Joy
За тебе винаги  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 638
Nevy, задължително през Сърбия. Пътят през Румъния е много зле.
От София до Будапеща е 8 часа с кола през Сърбия.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 306
Преди два дни се върнахме от Будапеща. Искам да предупредя всички, които ще ходят там да не отиват с големи надежди. Аз лично не останах с добро впечатление от града. Не е чисто и сградите не се поддържат, освен това има много цигани, което е доста травмиращо. Може би ако не си посещавал западноевропейски градове, може и да ти хареса, но в моя случай не е така. Не искам да отказвам никого. Само не ходете с големи надежди.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Какво да разбираме под "големи надежди"?
Кажи ти какво си очаквала да видиш?
Колко е мръсно - като по улиците на Неапол ли, примерно?

Общи условия

Активация на акаунт