Какъв телефон да си купя...?

  • 6 937
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
dannyangel, много готин сайт и phone simulator си има ... можеш да изпробваш как работи всеки телефон

# 16
  • Мнения: 1 479
dannyangel, много готин сайт и phone simulator си има ... можеш да изпробваш как работи всеки телефон
Винаги препорьчвам най-доброто на хората,като разбирач и опитна. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 259
Блонди, права си... но поне да се ориентирам малко, че съвсем никаква представа си нямах...

# 18
  • Мнения: 4 111
Ето този модел отговаря на изискванията ти  Peace

Моят е такъв, доволна съм от него.
и аз бих ти препоръчала Нокия 5310 Peace

Този ми харесва, но не бих сменила моя, освен за модел с wireless.
Ето този модел отговаря на изискванията ти  Peace

Камерата му е смотана  Peace


Смотана, но за камера на телефон не съм и очаквала съвършено качество. Стига, за да снимам в ситуации, в които не нося друго устройство за снимане. Задоволително е, поне за мен.

# 19
  • Мнения: X
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1080

Nokia N73 - dobra kamera (3.2 MP, Carl Zeiss optika), 3G, stereo govoriteli, radio, bluetooth i tn extri, moje da si go kupish za 350 lv, ima samo edin nedostatuk spored men - niama wi-fi. 

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 00:28 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 14 489
По-лестно е да си вземеш секретарка ,май?

за теб пък е задължително-да ти оправя правописа Mr. Green

по темата - блекбъри Peace

# 21
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И аз съм със същия зор... Искам телефонът да е slide, отрязах тъч скрийн-а, щото ще го нося често в джоба, пък и не ми е удобно да го ползвам. Искам да има камера поне 3 мп и да е малък.

Забелязвам, че като сравнявам опциите, при Сони Ериксон времето за издържане на батерията е в пъти повече от моделите на Нокия и на Самсунг. Някой да знае защо?

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 20:16 от Millla

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз съм с LG shine-само радио ми липсва иначе е много добър Peace

# 24
  • Мнения: 265
И аз съм с Nokia  7373 -  отговаря на всички изисквания , пък и дизайна ме кефи .

# 25
  • Мнения: 2 047
  Минималните изисквания за тази цена за мен са - камера 2-3 пиксела, радио, издръжлива батерия - 5-6 дни, блутут, инфраред, МР3, слот за карта,запис на глас и на видео (голямо удобство е и светеща клавиатура, както и изписване на кирилица върху нея). Успех!

# 26
  • София
  • Мнения: 7
Nokia 7373 няма отказване  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 259
E...днес ме изненадаха с Нокия 7373... Благодаря ви на всички за мненията, много ми помогнахте....! Hug

# 28
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
 Минималните изисквания за тази цена за мен са - камера 2-3 пиксела, радио, издръжлива батерия - 5-6 дни, блутут, инфраред, МР3, слот за карта,запис на глас и на видео (голямо удобство е и светеща клавиатура, както и изписване на кирилица върху нея). Успех!
За какво служи инфраред-а?

# 29
  • Мнения: 231
И от мен един глас за Нокиа. До скоро бях с 6230 - безотказна, страхотна.
Сега съм със 7373 и е супер, има си функциите, които търсиш и е супер хубава на външен вид  Peace

Инфрареда - за пренос на данни. Но Bluetooth-а е по-добър за това. Реално, не знам защо ти трябват и двете.

Общи условия

Активация на акаунт