Къде продават пантофки Zetpol в София?

  • 5 788
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 715
Искам да ги видя не само на картинка, а не знам в кой магазин продават. По интернет май не смея. Не съм сигурна дали отговарят на сантиметрите, които са посочени, понеже дъщеря ми сега е с 21 номер, а излиза, че трябва да и взема 20 newsm78
Моля и който е поръчвал, да сподели  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз съм поръчвала,отговарят си напълно,може да разпиташ и каквото те интересува по кю-то на интернте магазина.
В София видях в подлеза на Окръжна болница.

# 2
  • Мнения: 2 197
Виждала съм ги на Симеон, в отсечката от Ботев към пазара, отляво. Табелата е мъничка, но се вижда. Не влязох обаче и изглеждаха като представителство. Не съм убедена, че продават и на дребно. Съвсем в началото на отсечката, в една от първите кооперации.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
boto,   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 886
Точно по надолу посока гарата  след СИМЕОН е КИРИЛ И МЕТОДИЙ има магазин ФРОДО на ъгъла  се свива и се тръгва по поспка пазара няма и 2-3 краяки както си вървиш надолу от ляво има стълби и 1 втара в  червено  там продават .трябва обаче да извикаш ако няма никой жената отсреща дето продават бельо.Всъжност има голяма табелка   с  нарисувани пантови и пише ЗЕТПОЛ точно  като погледнеш от към  ъгъла табела

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 16:57 от DIVA_ORHIDEQ

# 5
  • Мнения: 1 102
A може ли линк към интернет сайта им?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       http://detskiobuvki.com/


      А някой да знае къде в Пловдив има такива пантофки?

# 7
  • Мнения: 1 102
Благодаря ти Алесина, би ли ме светнала за тези пантофки, защо са толкова търсени?

# 8
  • Мнения: 3 886
Благодаря ти Алесина, би ли ме светнала за тези пантофки, защо са толкова търсени?
Защото не са много скъпи а и са хубаво качество.Адреса който аселина е дала е точно този който аз обяснявах

# 9
  • Мнения: 1 102
Благодаря за инфото, а запарват ли крачето?

# 10
  • Мнения: 115
Има и в Люлин - в Силвър център - ъгловия магазин магазин със Спайдърмен

# 11
  • Мнения: 3 886
Благодаря за инфото, а запарват ли крачето?
Предполагам не защото са от плат но доста майки ги купуват за градините даже има модели които са за ходене и на вън.Виждала съм не 1  да пускат детенце да играе на вънка с такива HugАз понеже живея до тях та виждам че са търсени много повече от колев

# 12
  • Мнения: 1 930
А във Варна къде да открия тази марка newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 44 140
А някой да знае някое магазинче където се продават, да е по-близо до лозенец??? Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 311
Знам в Гео Милев  Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 44 140
Simple Smile)) хич не ми е по-близо Simple Smile)))
ама сега като гледам, май мога с 6-тицата до сливница...нали ходи трамвая до там....

# 16
  • Мнения: 3 886
Simple Smile)) хич не ми е по-близо Simple Smile)))
ама сега като гледам, май мога с 6-тицата до сливница...нали ходи трамвая до там....
Ходи да  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 44 140
Мерси, утре ще попътуваме, та да видим  дали щке намерим нещо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 886
Мерси, утре ще попътуваме, та да видим  дали щке намерим нещо Simple Smile
После посока лозенец като вървиш по ботев до ДАНАЯ има още един детски магазин там също има пантофи италянски са  и са хубави

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Последния път купих от магазинче на Кооперативния пазар в Люлин.

# 20
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
А някъде по Младост-ите да има магазин,в който да продават тези пантофки?

# 21
  • София
  • Мнения: 887
А на центъра има ли магазини, в които продават Zetpol? Или някъде около Красно село, Хиподрума, Гоце Делчев?
Трябва да купя пантофи за детската градина за следващата седмица и тези изглеждат много удобни.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 140
Е, то това на Ботев си е в центъра Simple Smile)

Аз отидох, но нищо не харесах 23 номер - все бяха високи, ниските за момчета над 25 номер...или пък бяха трудни за обуване.
Накрая намерих едни много готини, немски, в едно магазинче до 5-тте кюшета по 13 лв....Wink

# 23
  • Мнения: 725
Накрая намерих едни много готини, немски, в едно магазинче до 5-тте кюшета по 13 лв....Wink
Тези немски пантофи на Еsana (пише го на подметката) ли са? Ако са тази марка наистина са страхотни. Peace Аз вече 4-ти чифт купувам на малкия - сега за градината, а преди това в яслата. Много са му удобни, дори с умалели пантофи с пробито палче предпочита да тича по двора при баба и дядо вместо с други обувки. Определено не запарват крачето. С гумена подметка са и не са подплатени от вътре, а отгоре са с лепка.
Можеш ли да ми кажеш къде по-точно на 5-те кюшета се намира този магазин от където си ги купила, че искам да взема още един чифт за вкъщи? Благодаря предварително Simple Smile
Първите съм ги купувала от един магазин за пантофи на Дондуков, но ми е по-далече. Сега намерих и в едно квартално магазинче по 13.50 са, но там имат само две разцветки за момче с по един номер от серия, от едната взех, но другата е от по-плътна материя и не ме устройва, а имат и за момичеца, и в по-висок вариант. Ако някой го интересува ще му обясня къде се намира - има и пантофи на Примиджи на същата цена, много хубави в оранжево, но също по плътни - плюшени. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 44 140
Да, точно те са...
Значи магазинчето е едно мъничко, като тръгнеш от петте по прага по десния тротоар и там стигаш до пряка доспат и магазинчето е в следващата пряка - не погледнах името....вижда се веднага в началото на пряката в дясно е.
Открих го отивайки за цибалаб, да правим изследвания Simple Smile)) за сега взех 1 чифт, но май ще трябва и едни за вкъщи да вземем.

А това квартално магазинче в кой квартал е Simple Smile))

# 25
  • Мнения: 725
А това квартално магазинче в кой квартал е Simple Smile))
Много благодаря за обяснението  bouquet ще го потърся.
Става въпрос за Красно село (и аз се усетих че не отбелязах квартала, но със закъснение Embarassed) и по-точно Белите брези. Магазинчето е Pigeon - японската марка, мисля че е обсъждана тук във форума. Намира се на ул. Хайдушка гора №46 Б - частта от към ул. Дойран, наблизо има център Британика.
На вас успешно тръгване на градина. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 44 140
Simple Smile мерси за подробното обяснение Simple Smile)

И още повече за милото пожелание, дано да е успешно Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
кажи къде точно, мен ме интересува?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
А някой да знае някое магазинче където се продават, да е по-близо до лозенец??? Simple Smile
До хотел Хемус,адреса е ул.Свети Наум 7 Peace

# 29
  • Мнения: 260
А във Варна къде да открия тази марка newsm78


 Laughing

# 30
  • Мнения: 1 153
И аз да попитам за Младост - няма ли някъде наблизо от тези пантофки?

Общи условия

Активация на акаунт