Към запозналите се с половинките си в интернет

  • 6 297
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Разбира се темата не е само за тях, но моля за съвет -
Крайно време ми е вече за сериозна връзка и въпреки известната ми резервираност, към този вид запознанства, мисля че трябва да пробвам. Та ако можете да дадете акъл и за сайтове и за поведение и въобще .... за новачка  Wink

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 179
Преди 8 години аз се запознах с моя мъж по ICQ...
Тогава това беше най разпространента чат програма.. сега доколкото знам е Skype.. има и много сайтове за запознанства, но аз лично там не бих се включила...

# 2
  • Мнения: 1 054
Аз се запознах с приятеля си в интернет и в подписа ми се вижда от колко време сме заедно. Аз тогава използвах IRC, но за връзка със съученици предимно, както и с 2 бивши съученички. Не мога да ти дам съвет, мила, защото аз не съм влизала с цел да търся някого, просто така се случиха нещата. Мога само да ти кажа, че не е невъзможно да завържеш и приятелства и повече от приятелство. и в сайтовете и в чат програмите има и свястни хора, дано попаднеш на някой от тях, успех от мен Wink  Hug

# 3
  • Мнения: 473
Запознах се с мъжа ми в сайт за запознанства преди 2 години и половина. Оженихме се за два месеца, родих бебо и мога да кажа, че не съм сгрешила в избора.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поведение? ... важното е да се чукаш хубаво ...

# 5
  • Мнения: 212
Сакън, ужас... как можеш изобщо да си помислиш такова нещо - да си търсиш мъж за сериозна връзка в Интерет.

Ето прочети тая тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320888.0  за да видиш за какво става дума и как в Интернет е пълно с идиоти, ненормалници и извратени типове...

Как изобщо можа да ти хрумне тая идея за Интернет запознанство. Свършиха ли се свестните мъже навън в реалния живот та си тръгнала да търсиш нещо във виртуалното пространство.

Ето ти още една тема в тоя дух да видиш за какво става въпрос в Интернет. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320326.0

Не се занимавай с виртуални запознанства. Я се огледай - мъже навън колкото искаш. Малко ли ти се виждат реалните мъже че си тръгнала да търсиш виртуални....

# 6
  • Мнения: 385
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259642.0 ето го моя горчив опит от един такъв сайт.
Вероятно има и свестни хора има примери по-горе на случили, но  symin внимавай.

# 7
  • Мнения: 3
лу_детина, мерси за съвета - погледнах твоя опит и съм съгласна, че е гадничко. но прочетох в една от темите тук - тази за това къде сме срещнали за първи път половинката си, че много хора са се запознали в интернет и затова открих тази тема. идеята ми беше някой дето вече е минал по тоя път да даде сайтове за запознанства с плюсовете и минусите им и евентуално как да се регистрирам там, за да огранича такива попадения като твоето...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 762
symin , колкото има риск да срещнеш в нета ненормалник, толкова го има и навън, на улицата, в заведение, в парка. Аз лично съм срещала в нета голями ненормалници, но те си личат и бързо се игнорират. Е, малко предпазливост не е излишна, но ти сигурно си голяма жена и знаеш как да се справяш. Много мои близки приятелки и колежки срещнаха половинките си тук. Създадоха прекрасни семейства. Просто времената се промениха, станахме много по- заети, дори малко асоциални. Значи нета е подходящия начин за запознанства.  Peace  Аз лично съм ползвала сайта на Триада, но мисля, че вече не е толкова популярен. Все пак беше преди години. Пожелавам ти късмет да срещнеш точния любим човек- няма значение къде, тук в нета или навън под небето  Hug

# 9
  • Мнения: 212
symin според мен ти си попаднала точно където трябва. Това е най-добрия сайт за сериозни запознанства. Не се шегувам.
Пусни една снимка тук, опиши се с няколко думи, кажи какви са ти претенциите към бъдещия жених и изчакай малко. Аз имам няколко добри приятели които не са женени. Гарантирам за тях че са от добро потекло имат и апартаменти. Ще им кажа за теб. Може да стане нещо.
Освен това не подценявай силата на форума. Тук има доста изпечени сватовници които това им е работата дето се казва. Да не казвам голяма дума ама най-много месец ти давам и ще те сватосаме.
Няма какво да ходиш да се занимаваш със сайтове за запознаства. Тук стоката е проверена и с гарантирано качество.

# 10
  • Мнения: 3
я гледай ти, човекът Борис колко е предприемчив. нали казахте да се внимава и по препратките четох, че със снимката въобще не трябва да се бърза.
а форумът не го подценявам въобще - напротив. без да съм маниак на тема сърфиране - винаги точно в този форум намирам най-ценната информация.
p.s. 1. снимка наистина не е нужна - по-хубава съм, отколкото скромна;
2. благодаря, abet. много мило.

# 11
  • Мнения: 212
я гледай ти, човекът Борис колко е предприемчив. нали казахте да се внимава и по препратките четох, че със снимката въобще не трябва да се бърза.

Не съм предприемчив. Ти имаш проблем - трябва да се жениш вече. Аз ти предлагам решението. Пак ти казвам - дай снимка тук, кажи си изискванията и ще видим какво можем да направим по твоя проблем. Сигурен съм че ще намерим решение. Всеки познава по някой свободен мъж.
А за снимката не се притеснявай - тук всеки може да си публикува снимката без притеснения. Погледни само колко снимки има по аватарите. Иначе като няма снимка как искаш да те сватосаме.

# 12
  • Мнения: 172
Да да много бързо става всичко тук.
Една вечер така една представила се със снимки държа тук доста хора на линя за има няма 2 ч. се изписаха 14 стр. и в този момент дойде модератор-а с голямата бърсалка.  Grinning
Аз мисля ,че тук наистина има доста хора и може да се завържат запознанства и само ос писане в различните форуми. А те хората се надушват и само от писането /  като начало /. Незнам обаче колко свободни мъже посещават този форум.
Успех с търсенето!
П.П. И аз съм от групата на запозналите се в нет-а.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 074
Аз не съм се запознала чрез сайтове, а по ICQ, съвсем случайно. Преди това и аз бях резервирана...  Wink Защо не пробваш и ти по такъв начин? Постреляй наслуки, по-нататък някоя и друга среща с пресяти кандидати... Разбира се, и аз се присъединявам към предупреждението да си внимателна и предпазлива  Peace

# 14
  • Мнения: 851
Аз съм твърдо против запознанствата в Интернет. За мен там има твърде много хора с отклонения и понякога сериозни. Друго си е за виждаш човека. Но като всяко правило и това има изключения. Имам познати, които създадоха семейства така и твърдят, че са много щастливи. Така че явно е късмет, но при всяко положение трябва да си мнооого предпазлив!

# 15
  • Мнения: 2 448
Аз съм твърдо против запознанствата в Интернет. За мен там има твърде много хора с отклонения и понякога сериозни. Друго си е за виждаш човека. Но като всяко правило и това има изключения. Имам познати, които създадоха семейства така и твърдят, че са много щастливи. Така че явно е късмет, но при всяко положение трябва да си мнооого предпазлив!

Всичко в живота е късмет, и човек винаги трябва да е предпазлив, но и да не се опитва да бяга от късмета си.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
Незнам на колко си години. Иначе бих ти дала насоки.

# 17
  • Мнения: 6 993
Ние се запознахме в интернет, но както казаха по-горе - не ни е била това целта, да създаваме сериозна връзка и семейство.
Просто така се получи.
За България лично най-добре ми се струва айсикю. Скайп е твърде бебешки - само хлапенца ми се струва, че са вътре. В IRC отдавна не съм влизала...въпреки че ние там се запознахме, не ми се струва подходящо за начинаещ. Пък и пак основно са хлапета Rolling Eyes
Друг вариант - да се запишеш във форум, свързан с твоите интереси и да видиш дали няма някой, с когото ще ти е интересно да се запознаеш.  newsm78 На сайтове за запознанства нямам особено доверие, все са едни обявите...Макар че имаме от форума примери и от сайтове за запознанства.
Така и аз да кажа - не си давай адреси, телефони, 3 имена, месторабота, ЕГН, прочие - знаеш. Първо име и примерно "учителка по география" е достатъчно.

# 18
  • Мнения: 940
Аз също се запознах с моя бъдещ съпруг в mIRC. Но това беше отдавна, бяхме млади. Не съм влизала, за да си търся мъж. Просто така се стекоха обстоятелствата. В сайт за запознанства не бих пробвала, въпреки че има много свестни хора и там.
Да ти кажа--ако знаеш какво търсиш, винаги можеш да си намериш нещо сериозно.

Пожелавам ти успех!!!

# 19
  • Мнения: 36
поведение? ... важното е да се чукаш хубаво ...

very  202uu
Браво, Labrador, схванал си основното ... Grinning

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз се запознах със съпруга ми в ICQ преди около 5 години. Ако не беше кю-то нямаше никога да се срещнем предполагам. Той работеше до късно ,а аз имах някаква любовна драма и дремех пред компютъра. Той ми писа,поговорихме си доста дълго време докато се съглася да се видим. Видяхме се , залюбихме се, после се разлюбихме и след това осъзнахме,че не можем един без друг.
Сега обаче смятам,че е доста рисковано да се излиза с непознати от нета и то особено в големите градове.
Но това със сайтовете за запознанства е абсолютна простотия.Пълно е с идиоти там.

# 21
  • Мнения: 5 710
Аз се запознах със съпруга ми в ICQ.
Не бих го нарекла цел, но имах няколко такива 'опита' за запознанство, които приключиха преди да са започнали.
Когато мъжът ми се 'появи' на хоризонта изобщо не вярвах, че Интернет е подходящо място за запознанства, дори напротив- бях твърде против и направо ме втрисаше, когато някой споделяше, че има среща или че 'чати'.
Но, мъжът ми се оказа по-различен, взе решение да се запознаем почти веднага и след това оставихме нещата да се развият в реално време. Моят съвет е да не зацикляш в чата, да внимаваш , защото мъже много има, които са за секс в тези чатове и никога да не отиваш ти първа 'на гости', ако става дума за чужбина ( а и не само).
Според мен много бързо се разбира кой с каква цел е, така че си отваряй очите, и ако ти е писано това да е начина - ще стане.

# 22
  • Мнения: 116
в интернет било пълно с идиоти ........ха,на идиот можеш да попаднеш навсякъде ,може даже да разбереш,че е такъв след 1 година брак..квото ти е писано мила не се знае къде е любовта,въпреки,че е глупаво да я търсиш,тя сама ще доиде Peace

# 23
  • Мнения: 384
Ами и ние се запознахме по Интернет / в един чат канал/ Дремя си аз и чакам едно семейство да му пишат / с момичето бяхме 5 години съквартирантки/ и виждам подобен ник.
Писахме си, разбрах че не са те и след 2-3 дена се видяхме / от един град сме дори сме съседи, как не сме се засичали преди това не знам,оказа се че почти всичките му приятели ги познавам- бивши съученици, приятели на брат ми/ После 3- 4 месеца си излизахме само като познати, а после.......... Женени сме от 4 години
Идиоти има навсякъде. Не търси любовта, тя ще те намери - при мен се оказа така

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Запознахме се в сайт. Не съм търсила връзка умишлено, просто се случи. Колкото може да срещнеш идиоти в интернет, толкова и в реалния живот. Те тези в нета да не са извънземни случайно? Нали и те ходят по улиците.  Хайде стига. Най-нормалното нещо в 21 век е да се запознаваш с хора в нета.

# 25
  • Мнения: 3
с риск да стана за смях, но все пак ще попитам - как става запознанството в icq или skype? аз ползвам и двете, но контактувам само с хората,които са ми в листата, а това са все приятели, естествено.

# 26
  • Мнения: 6 993
За скайп не съм сигурна, защото много много ме дразни и гледам да не го ползвам.
В айсикю имаш два варианта, в които някой може да те аддва - такъв, в който ти разрешаваш и такъв, в който не е нужно да разрешаваш. Така те адват някакви хора и ти пишат. Пък ти ако искаш, им отговоряш. Те всъщност могат да ти пишат и без да те адват, де. А те те намират чрез търсачка, пишат си държава, език, години, пол, че даже и ник. И ти пишат. В айсикю по-рядко, като че ли пишат непознати newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 6 074
с риск да стана за смях, но все пак ще попитам - как става запознанството в icq или skype? аз ползвам и двете, но контактувам само с хората,които са ми в листата, а това са все приятели, естествено.
Може да потърсиш хора по избрани от теб признаци - пол, възраст, местоживеене... И да им пишеш. Ако някой ти хареса, добавяш си го към списъка. Или може пък на теб някой да ти пише, както си висиш онлайн - на мен често ми се случваше  Simple Smile
П.П. Пиша за айсикю-то, със скайп нямам опит.
Упс, че аз съм написала същото като Еовин май...  Embarassed

# 28
  • Мнения: 212
Запознахме се в сайт. Не съм търсила връзка умишлено, просто се случи. Колкото може да срещнеш идиоти в интернет, толкова и в реалния живот. Те тези в нета да не са извънземни случайно? Нали и те ходят по улиците.  Хайде стига. Най-нормалното нещо в 21 век е да се запознаваш с хора в нета.

Напротив. В грешка си нещо. Това е най-ненормалното нещо да се запознаеш с някой от нета.
Виж какво пишат тук в разни теми другите жени....

Цитат
Влизам рядко в скайп. Основно, за да поговоря с ПОЗНАТИ.
Днес, нещо пак се прецаках и си смених ника. И разбира се опцията - жена.
Ами да ви кажа, засипаха ме разни тъпанари и комплексари с голите си снимки и поканите за секс Sick
Не писах на тези досадници. Реших аз да избера с кого да говоря.
Ами нямаше никаква разлика в аудиторията Sick #Crazy
Какво става?
Скайп ли се пренасели с идиоти, или норалните хора вече не пишат там?

друг цитат

Цитат
Аз имах този проблем с Yahoo! Накрая го деинсталирах защото само навлеци ми пишеха. Вееха пи...ки и се мислеха за много интересни.
В скайп ме "нападат" само от Турция и Гърция. Даже и се сърдят когато изобщо не им отговарям. Спомням си някога бях решила да общувам с някой льольо докато го накарам да "дойде" в Скопие на среща. Неможах да мина за македонка обаче!

Цитат
Искам да се оплача. Напоследък много често ми се случва, когато съм си пуснала скайпа и хоп някои досадник или по-точно извратен започва да ми призвънква и ако случайно отговоря на обаждането веднага се пуска видеоразговор и хоп буквално пред мен се изправя полов орган и някой който се самозадоволява. Направо съм възмутена. Как може да има такива хора. Та те се обаждат на непознати, ако се свържат с някое дете... на къде отиваме. Това е възмутително.

Цитат
Ами просто не вдигай като ти звънят непознати и ги блокирай.
И на мен ми се е случвало разни непознати да искат да ги впиша в скайп лист-а си, но просто не отговарям и ги блокирам.

Цитат
Аз пък винаги съм на режим Инкогнито и ПАК звънят и пишат?!? ooooh!
Никога не отговарям, нито вдигам, нито приемам покани за приятелство от непознати...

И още много такива в тоя смисъл. Виждаш ли за какво става дума. Не знам как така й давате акъл на това момиче да си търси сериозен приятел в нета. От писаното от други жени в тоя форум става ясно че там са навъртат само ненормалници.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 074
"От опит глава не боли", както се казва, макар че и "насила хубост не става"... Нищо не и́ пречи да се пробва, поне да не го мисли, какво би било ако... Разбира се, както всички я посъветваха, умната.
Гледам, повечето оплаквания са от скайп. Може по айсикю да е различно. А може и да не е, аз завързах няколко хубави познанства, но преди 3-4 години; дали и там вече е същото...?

# 30
  • Мнения: 940
Ми то значи всички тук сме ненормалници...така излиза.

Моят съвет--вижте се на първа среща на кафе през деня някъде където има повече хора.

Има хора които няма къде другаде да се запознаят--работа, други проблеми.

# 31
  • Мнения: 3
аз сигурно съм супер старомодна, но не го виждам хич за нормално да хванеш и да пишеш на някой, щото си го харесал "по избрани от теб признаци - пол, възраст, местоживеене... " Thinking

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами аз в Скайп нямам много опит, там не бих тръгнала да се запознавам, влизам да си говоря с някой конкретно и винаги си стоя скрита, никога не са ме нападали навлеци. В сайтове - имам опит в един и си имаше съвсем нормални хора. Има и откровени свалячи, тях ги игнорвам веднага и не ми пречат. Има и много свестни хора. Също както и в живота. Но никой не ми е пращал нецензурни писма, снимки и други от сорта, или ако е имало са били единици. Не съм слагала снимка в профила си и това до голяма степен предпазва от свалячи и откачалници - те рядко пишат точно на такива потребител(к)и.
А нета си е най-нормалното място за общуване и не виждам кой и на какво основание може да го оспори. Ние какви сме тук - ненормалници и извратеняци ли?

# 33
  • София
  • Мнения: 15 465
Дъщерята се запозна със "зетя" в лафчето на дира. Несполучливо, но като няма кой да чете.Той сам се беше кръстил GAD777.

# 34
  • Мнения: 2 448

А нета си е най-нормалното място за общуване и не виждам кой и на какво основание може да го оспори. Ние какви сме тук - ненормалници и извратеняци ли?

Запознанство от форум е малко по различно, все пак си прочел нещо писано от съответния човек, не е като да ти изскочи прозорец на Скайп  "аз съм Индиана Джоунс, не съм вирус, моля приемете ме."
Това е реална случка , не е пример, колкото и смешно да ви звучи.  Laughing

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
На мен пък ми се струва,че хората масово се запознават чрез интернет. Много работят до късно,нямат възможност да излизат често,но пък нет почти всеки има на работа.
А и друго си мисля,че като поговориш с един човек 1,2 седмици всеки ден ,не би могло чак толкова да не  се усети,ако има нещо ненормално в другия. Ако много си го харесала срещате се на място където има много хора,пиете кафе и преценяваш.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами аз лично никъде не съм визирала Ай си кю и другите от рода. Говоря от позицията си на бивша регистрирана в сайт за запознанства и открила половинката си в него. Там също до известна степен можеш да добиеш представа за човека срещу теб, дори и четейки профила му. Не е като да си го познавал цял живот, но човек много успешно може да се прикрие и при реален контакт нали? Дали всички неуспешни връзки са започнали в нета? Или по-голямата част? Дори и като съотношение успешни-неуспешни силно се съмнявам, че има някаква зависимост. Ако визуалното запознанство предпазваше от грешки, нямаше да има толкова объркани взаимоотношения.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 890
     И аз не мога да вдяна защо бъркате icq и skype със сайтовете за запознанства ?  Rolling Eyes Това са 2 напълно различни неща !  Peace Който има за цел наистина да си намери половинката, отива в сайт, прави си профил със снимки и т.н. и в повечето случаи си плаща за това - защото сериозните такива са платени.

# 38
  • Мнения: 87
аз си мислех, че е странно да се запознаеш с някой в Интернет, но като огледах наоколо какво излезе: една добра приятелка намери гаджето си в Елмаз, живеят заедно и са пред сватба, втора приятелка, вече 3 години живее с приятеля си в София, след като се запознават в...Сладур  #Crazy /иначе тя е от Стара Загора, учила в Свищов и нямала никакъв изглед да посети столицата/, още една приятелка - само от 6 месеца с приятеля си- Facebook.
Иначе и аз съм имала гадже, закачено в mIrc, но закачено в ученическите години и останало там.

А и къде пък чак толкова може да се запознаваш с нови хора "на живо", с които и близък да си станеш - офиса, кофти е с колега, дискотеката, изглежда несериозно и като че ли само за секс става, морето, там вече си е наистина секс, чрез познати, сватосването е винаги явно и доста дразнещо, даже има нотка на отчаяние...
Така, че Интернет не е толкова кофти вариант.

# 39
  • Мнения: 74
Запознах се с приятеля си именно в Елмаз. И то по чиста случайност. Исках да изляз с един, стана объркване и отговорих на него без дори да има снимка. Видяхме се на много оживено място, през деня за по на кафе и вече 2 години сме неразделни. Паснахме си невероятно. Съвпадение ли е, що ли е, не знам. И не гадая. Като се има предвид, че все пак бях разведена от 6 месеца, с 2 малки деца. Така, че нека да не изпадаме в крайности и да не отричаме каквото и да било. Била съм в чатовете дълго - за разговор, за среща, за секс. Но имам глава на раменете си. Сигурно затова не съм имала неприятности със запознанствата по нета, даже намерих невероятни приятели (наречете го случайност и късмет). Обичам да казвам - никога не знаеш откъде ще изскочи зайчето!

# 40
  • София
  • Мнения: 591
Всичко си е до късмет ето повечето казват, че скайпа неможеш да срещтнеш свясни хора, но поне аз за сега съм изключение. точно там намерих бъдещия си съпруг (през месец септември ще е сватбата). Поне за сега всичко е идеално. Имам една позната дето къдели не си пише в тези сайтове - Елмаз и незнам още какви и нищо не става. Горката на толкова срещи излиза а все неможе да намери подходящия човек. За това си пусни в гугала сайтове за запознаства и там ще ти излезнат. Многоса.Дано да имаш късмет

# 41
  • Мнения: 280
Не прочетох цялата тема и не знам какъв обрат е взела,но искам да разкажа историята на моя приятелка.Запознала се тя с някакъв господин,говорили си един месец.Приятен,нормален.Поканил я на среща,от един град са.Започнали чести излизания.Забавно,купонджийско.И така 2-3 месеца.Запознал я с приятелите си.И една вечер не отишъл на срещата им.Обадил и се с извинението,че тази вечер съпругата му е родила,той е мноооого почерпен и не може да излезе.На другия ден тя си продаде компютъра и вече от 4 години не си е купила нов.

# 42
аз ти препоръчвам "Гепиме", "Неоген", "Елмаз", много е забабвно и интересно !   Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Злати, съжалявам за твоята приятелка. Но за съжаление такива изцепки могат да се случат винаги. Какво значение има къде се е запознала с въпросния господин? Можеше да го срещне в кафето, на дискотека, на работа. Няма гаранция никаква. Явно добре се е прикривал, щом тя след 3 месеца срещи наживо не е разбрала, че има семейство. Разбирам да бяха карали на чат през цялото това време и той да го изтърси, но така? Тук вече нетът не играе роля.

# 44
  • Мнения: 2 448
аз ти препоръчвам "Гепиме", "Неоген", "Елмаз", много е забабвно и интересно !   Wink

Меа, това не са сайтове за посещение от една бъдеща булка, бъди по сериозна, моля те. Като те види мъжа ти, че влизаш там как да подпише човека.  Laughing

# 45
  • Мнения: 2 388
аз ти препоръчвам "Гепиме", "Неоген", "Елмаз", много е забабвно и интересно !   Wink

Меа, това не са сайтове за посещение от една бъдеща булка, бъди по сериозна, моля те. Като те види мъжа ти, че влизаш там как да подпише човека.  Laughing

Взе ми буквите от клавиатурата. Laughing Особено Гепиме.

# 46
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво е това гепиме?

# 47
  • Мнения: 2 388

Сайт за запознаства с цел секс за една вечер.

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз си помислих, че е нещо като доброто старо време хората булки да си вземат

"
 ...млада мома на чешма менци носеше
 носеше ка'т леко стъпяше
 и на левент млад думаше:
 ела юначе,
 гепи-ме
 булка направи ме
 двама да бегаме
 да бегаме да се любиме....
"

# 49
  • Мнения: 287
Запознахме се в Бреала стана случайно но ето че две години сме заедно и мисля че съм направила правилният избор! Praynig

# 50
  • Мнения: 212
Сайт за запознаства с цел секс за една вечер.

С една дума проститутки си търсят клиенти за една вечер...

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ааа, ми проститутите де ги забравяш? hahaha

# 52
  • Мнения: 113
Аз също се запознах с моят съпруг в интернет и то преди близо 7 години, без да съм го търсила, просто убивах време в стаята за футбол на Yahoo!  Flutter Обаче просто имах късмет да попадна на сериозен човек, а и аз съм такава, но откровено казано има и перковци и то доста, из нета. Все пак, човек не може да избяга от съдбата си, така че където и когато ти е писано да Го срещнеш, ще го срещнеш  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 35
Във форуми по интереси бих потърсила.

# 54
  • Мнения: 71
 
........ха,на идиот можеш да попаднеш навсякъде ,може даже да разбереш,че е такъв след 1 година брак..

...че и след доста повече....

Аз също се запознах с моят съпруг в интернет и то преди близо 7 години, без да съм го търсила, просто убивах време в стаята за футбол на Yahoo!  Flutter Обаче просто имах късмет да попадна на сериозен човек, а и аз съм такава, но откровено казано има и перковци и то доста, из нета. Все пак, човек не може да избяга от съдбата си, така че където и когато ти е писано да Го срещнеш, ще го срещнеш  Heart Eyes

Хехехе...а аз в "Борба срещу престъпността"/ Crime Fighters. LOL  А си дремех там за кеф, лафче и да си упражнявам инглишето  Laughing А тя каква стана....  Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 10:35 от wee.jess

# 55
  • Мнения: 3
благодаря на всички писали. нещо не мога да се накарам още да се регистрирам в някой от сайтовете за запознанства, които препоръчахте, но идеята с форумите по интереси много ми допадна. дали бихте подали линкове към форуми, където не се подвизават само тинейджъри и студенти, че съм я минала тая възраст  Wink

# 56
  • Мнения: 172
Ако напишеш какви са ти интересите , сигурно ще получиш отговор.

# 57
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
благодаря на всички писали. нещо не мога да се накарам още да се регистрирам в някой от сайтовете за запознанства, които препоръчахте, но идеята с форумите по интереси много ми допадна. дали бихте подали линкове към форуми, където не се подвизават само тинейджъри и студенти, че съм я минала тая възраст  Wink

имам един приятел ерген дето остана, и още не си е намерил майсторката ....
да ви сватосам с/у 10% от стойността на сватбенното тържество?

# 58
  • Мнения: 71
имам един приятел ерген дето остана, и още не си е намерил майсторката ....
да ви сватосам с/у 10% от стойността на сватбенното тържество?

Аааа  Naughty искай си твърда сума, че иначе най- много на тортичка  eat   да те заведат - ти кум, ти сват, а на тебе тия 10% я ти стигнат за кафенце я не  kaffeetrmker_2  Mr. Green

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всичко ще е оформено с договор преди това. не помалко то 150 човека гости, в ресторант не по малко от 4 звезди ...
сори за офф-а

# 60
  • Мнения: 105
Ние се запознахме в Атол (сайт за намиране на стари съученици и състуденти). Регистрирах се началото на 2005г., по това време си имах гадже и не съм търсила това в нета, а и самия сайт не е точно за запознанства. Онлайн нямаше никой от познатите, които успях да открия в Атол. Та реших да тествам системата като заговоря някой случаен. Избрах го на принципа- горе-долу моя възраст, необвързан ( да не нарана някой) и от далечен на моя град ( с цел, да не може да ме кани на среща,ако се окаже досадник). Обаче майтап, човека се оказа в момента още по-далеч в чужбина командировка за 3 месеца. Допаднахме си като събеседници. Минахме на icq. След няколко месеца се разделих с гаджето и след почти година сълзи и сополи по бившия, осъзнах, че момчето от Атол е всъщност човека, който цял живот съм търсила. Заедно сме от 2 години, живеем заедно, много се разбираме и чакаме бебе живот и здраве на пролет.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Луди има навсякъде, аз се бях регистрирала в един сайт и за кратко време получих доста писма -някои на пръв поглед нормални, други директна покана за секс,трети - вулгарни. Отгворих на малко от тях.В последствие ме впечатлиха писмата на един човек - разменихме си имейли и там продължихме. И с този човек съм вече 3 години.

Така, че моя съвет е пробвай, нета също е възможност.Ползват го не само луди, а и много нормални хора, заети от работата и нямащи достатъчно време за кафета, заведения и запознанства на живо. Hug

# 62
  • Мнения: 116
аз друго не разбирам,какво толкова се възмущавате,че има и такива търсещи просто секс.поне са директни.в каква заблуда живеете.мъжете търсят основно това,просто понякога се влюбват,да не мислите,4е приятелят на приятелката ти(примерно) първоначално те кани на кафе за нещо различно

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
..какво толкова се възмущавате,че има и такива търсещи просто секс.поне са директни.в каква заблуда живеете.
Аз не се възмущавам,всеки е свободен да търси каквото пожелае.Авторката пишеше за сериозна връзка обаче и по този повод са дискусиите, че повечето обяви са несериозни и т.н.
А секс за една нощ - няма лошо  WinkНа кой квото му е на душа / или на друго нещо / Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 386
Аз се запознах със съпруга ми в ICQ.
Не бих го нарекла цел, но имах няколко такива 'опита' за запознанство, които приключиха преди да са започнали.
Когато мъжът ми се 'появи' на хоризонта изобщо не вярвах, че Интернет е подходящо място за запознанства, дори напротив- бях твърде против и направо ме втрисаше, когато някой споделяше, че има среща или че 'чати'.
Но, мъжът ми се оказа по-различен, взе решение да се запознаем почти веднага и след това оставихме нещата да се развият в реално време. Моят съвет е да не зацикляш в чата, да внимаваш , защото мъже много има, които са за секс в тези чатове и никога да не отиваш ти първа 'на гости', ако става дума за чужбина ( а и не само).
Според мен много бързо се разбира кой с каква цел е, така че си отваряй очите, и ако ти е писано това да е начина - ще стане.
Това е и моят отговор, дума по дума.  Grinning

# 65
  • Мнения: 6 993
аз друго не разбирам,какво толкова се възмущавате,че има и такива търсещи просто секс.поне са директни.в каква заблуда живеете.мъжете търсят основно това,просто понякога се влюбват,да не мислите,4е приятелят на приятелката ти(примерно) първоначално те кани на кафе за нещо различно
Grinning
Въобще не съм се и съмнявала, че за това ме кани, аз и за това отидох. Всичко си беше ясно уговорено в имейлите - "Ела у нас, че има терен, пък твоите съквартирантки не можем да ги изгоним"  Joy . Е, заслужаваше си да ида.  Blush После обаче нещо се обърка, та се оженихме newsm78

# 66
  • Мнения: 1 558
Връщате ме в спомените ми преди 3 години - направила съм му впечатление в един професионален форум (имаме сходни професии), как  с твърде възпитан тон съм "нареждала" някакъв, който хленчел. Издирил ми номера на ICQ и решил да провери какво е това чудо с такъв остър писателски талант. Включил ми се, но съм го разкарала с обяснение, че излизам. Но съдбата си знае работата..... брат ми в този момент беше на бригада в Щатите и всичките ми ICQ-то и Скайпа постоянно ми бяха онлайн. И един ден получавам "Здравей, вчера се прибрах от Щатите" и аз си помсилих, че е някой от групата на брат ми, защото аз си пишех почти с всичките му съквартиранти, давах информация на родителите и т.н. И се почна един чат около 6 месеца всеки ден - говорехме за работа, за фитнес (аз ходех 3 пъти седмично, той 5), оплаквахме се един на друг -той от неприключена стара връзка, а аз с какъв образ излизам и т.н.  Нито веднъж не е флиртувал с мен. Един ден каза, че ще е близо до Пловдив и каза, че иска да се запознаем - отказах, ами ако беше някой психопат?! Мина време, той се разсърди и аз му оставих телефона си и му казах, че другия път като дойде ще се видим. Е след месец цъфна - пак от мерки за безопасност го заведох в 10 часа сутринта в едно от най-пълните кафенета в града - да има свидетели, ако ми направи нещо ooooh! Е, оказа се, че толкова приятно се говори и на живо с него.
Равносметката - живеем заедно от година и 8 месеца, женени сме от 3 месеца и очакваме бебе!
Обаче в сайт за запознанства не бих се регистрирала!

# 67
  • Мнения: 919
Аз нямам такъв опит,но сестра ми се запозна със зет ми по интернет и вече доста време са си щастливи заедно. Peace
То си е до късмет,измамници има навсякъде,не само в интернет Simple Smile

# 68
Въпреки, че познавам доста хора, които са се запознали чрез сайтове за запознанства, съвета ми е да се внимава с тези неща, щото има и доста изпращяли хора. По принцип ако не публикувате някаква конкретна информация не могат да разберат нищо за вас. И в инернет, както и в реалния живот може да нелетиш на някой неподходящ. Късмет!  bowuu По правило "свестните" мъже са женени...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз също преди 6-7 години чатех, запознала съм се с доста хора от чата. Никога не е било нещо обвързващо, а просто приятели за по кафенце, дискотека. Незнам, трябва да се внимава с тези неща!
Една случка свързана с приятелка на моя позната просто ме втрещи. За някой от вас ще е лъжа, но историята е съвсем реална, случила се преди 5 месеца, а инече историята започва 2 години по рано. Запознава се въпросното момиче с момче от Америка в интернет (незнам точно кой сайт) почват да си пишат. Часове на ред, безсъни нощи прекарани в нета (поради времовата разлика). Така една година. Той започва да и праща подаръци за най различни празници - нейни, така и на семейството и. Така идва и покана да дойде момчето тук. Идва прекарват страхотен месец из Родопите. Тя е впечетлена от много и ужасно влюбена, а родителите и го обожават. Така идва и поканата за брак. Той си тръгва, а тя остава да подготвя документи за заминаването си. Отива при него. Всичко е прекрасно! Той уважавайки много родителите и, решава, че иска тя да се върне тук и да подготви сватба в България. Дава и не малка сума пари за организацията на тържеството. Изпраща я на летището, дава и някаква кутийка и я моли да я отвори след като самолета излети. Отваряйки кутията - живота и свършва! В кутията лист на който пише "Добре дошла в света на СПИН".  Натам история няма да разказвам. Диагнозата в Бг се потвърждава, а въпросния "принц" е изчезнал от лицето на земята...

# 70
  • Мнения: 5 710
Ние май имаме обща приятелка на позната  Mr. Green
Тази история я знам  поне от 5 години, само че с кутия бонбони.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 320
Може и кутия бонбони да е била, незнам със сигурност... А пък и времето да бъркам, знам ли...  Rolling Eyes За случката ми се разказа май месец и то точно по повод, че една друга наша позната сподели, че пишела с мъж, живеещ в Америка и много искал да дойде и да разгледа страната ни, много бил слушал за Родопи и т.н.. И тогава нашата приятелка ни разказа за това момиче, ако не се лъжа в Благоевград или БотевгрАД живее момичето.

# 72
  • Мнения: 2 386
 Shocked Shocked Дано, дано е градска легенда!

# 73
  • Мнения: 5 710

Shocked Shocked Дано, дано е градска легенда!

Естествено, че е. Моята позната на познатата ми е австрийка.  Grinning
Което не означава, че не трябва внимание, напротив.

# 74
  • Мнения: 2 005
Въпреки, че познавам доста хора, които са се запознали чрез сайтове за запознанства, съвета ми е да се внимава с тези неща, щото има и доста изпращяли хора. По принцип ако не публикувате някаква конкретна информация не могат да разберат нищо за вас. И в инернет, както и в реалния живот може да нелетиш на някой неподходящ. Късмет!  bowuu По правило "свестните" мъже са женени...
  Ееее, защо бе Трепач ?! Не всички са женени  newsm78, намират се и свястни ергенчета  hahaha bowuu

# 75
  • Варна
  • Мнения: 686
От мен имаш още едно пробвай,като разбира се внимаваш.
Ето ви и един обратен пример-аз.Познавах го от дете,съседи сме,познавах родителите му,родата и т.н....и какво от това?Жестоко се подигра с живота ми!Подробности няма да разказвам,само ти казвам,че няма сигурни неща и също няма никаква сигурност,че като си се запознала с някого очи в очи,той не е психопат или,че в нета няма свестни хора.Не знам в този запълнен с ангажименти и работа живот къде успявате да се запознавате ,,на живо" с неангажирани мъже или жени?При мен определено не се получава.
Пожелавам ти късмет!

# 76
  • Мнения: 619
Аз с моя приятел се запознах в  mIRC  , с предишния също.Но.. не са били някакви да кажем "случйни хора" , а сме имали някаква косвена и далечна връзка през 3 4 5 човек.С една дума проверени лица са
 Joy
може да пробваш, но не бива много сляпо да се доверяваш... защотот съм убедена ,че както много свестни хора в нета има е много...психопати.
А за сайт за запознанство ,аз лично никога не бих пробвала АМА НИКОГА!!!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Аз също се запознах с мъжът ми в Елмаз преди 1,5 г. Стана случайно. Исках просто да се позабавлявам. Бях се регистрирала и ми писаха много. Но то някак си се усеща с кой можеш да водиш разговор и с кой не. Верно е, че имаше и идиоти, но на тях не им отговаряш или ги "пускаш по стъргалото". Писах си с много , с някои след дълго писане се срещнах. На тях им давах ника си в скайпа, че там се пише по лесно. Там пък на камерата на какво ми се нагледа окото не е истина, но никога не си включвах мойта. Винаги трябва да имаш едно наум.
Та с мъж ми си писахме 3 месеца. Нямах търпение да седна пред компютъра да го "чуя". Говорихме си и с часове по телефона. А дори не се бяхме видяли. Бях страшно влюбена и щастлива, и ми личеше, всички го виждаха. Преживях нещо, което не предполагах, че съществува. От 8 месеца вече живеем заедно и само се моля това щастие никога да не свършва. Имам чувството, че винаги съм го познавала.
 Пробвай и ти, но помни " ПРЕДПАЗЛИВОСТ" . Човек никога не знае какво му е писано да изживее.

# 78
S nqkolko dumi shte kaja nai vajnoto Grinning
Ne sa vajni saitovete,te sa mnogo i sekvi,vajnoto e chovek da e sebe si i da se ostavi na priqtnata kompania,a dali shte ima neshto ,zavisi samo ot tova dali ima neshto v teb,koeto da ti kazva...imam nujda ot neshto poveche Wink

# 79
  • Мнения: 589
 Ето ме-и аз съм от тези,срещнали половинката си точно в сайт за запознанства.След развода се преместих в друг град и ми беше много самотно.Започнах работа в хотел и взимах предимно нощните смени на рецепцията,за да разполагам с времето през деня за децата...А нощите в тоя хотел бяха скучни,скучни...По цяла нощ чатех с непознати,що бъзик е паднал...Човек от късмета си не може да избяга обаче.С тези,с които съм си писала месеци наред така и не се видях,а с "мило"-то я подкарахме по бързата процедура: разменихме точно по три изречения,помоли за телефон, дадох му служебния номер(с какъв ли акъл?),поприказвахме,на другия ден той пропътува 100 км,за да пием кафе...Кафе,оттам на вечеря,оттам на хотел...Като се разделяхме на другата вечер много-много не вярвах,че пак ще го видя,но той ми звънеше всяка вечер,всяка събота пристигаше при мен,после и аз започнах да идвам при него...и когато решихме,че сме "вложили" достатъчно парички в акции на Мтел и Шел  един понеделник аз просто не си тръгнах... hahahaИ така вече почти 4 години...

# 80
Виж в eBay какво предлагат ... може нещо на далавера да ти припадне !  Praynig

# 81
  • Мнения: 838
Ето ме-и аз съм от тези,срещнали половинката си точно в сайт за запознанства.След развода се преместих в друг град и ми беше много самотно.Започнах работа в хотел и взимах предимно нощните смени на рецепцията,за да разполагам с времето през деня за децата...А нощите в тоя хотел бяха скучни,скучни...По цяла нощ чатех с непознати,що бъзик е паднал...Човек от късмета си не може да избяга обаче.С тези,с които съм си писала месеци наред така и не се видях,а с "мило"-то я подкарахме по бързата процедура: разменихме точно по три изречения,помоли за телефон, дадох му служебния номер(с какъв ли акъл?),поприказвахме,на другия ден той пропътува 100 км,за да пием кафе...Кафе,оттам на вечеря,оттам на хотел...Като се разделяхме на другата вечер много-много не вярвах,че пак ще го видя,но той ми звънеше всяка вечер,всяка събота пристигаше при мен,после и аз започнах да идвам при него...и когато решихме,че сме "вложили" достатъчно парички в акции на Мтел и Шел  един понеделник аз просто не си тръгнах... hahahaИ така вече почти 4 години...
smile3501-човек не може да си избяга от късмета!

# 82
  • Мнения: 2 784
Запознахме се в Елмаз по грешка. Аз даже не знаех къде съм попаднала, убивах малко време, видях снимката му и му драснах 2 реда. Той си помислил, че нещо ми хлопа дъската, но все пак ми отговори. След няколко дена се чухме по телефона, дълго време само се чувахме и аз се дърпах да излезем. За да не му кажа точно къде живея му определих среща на една детска площадка пред нас. И така се започна. Никой от нас не е вярвал, че тази среща ще е толкова съдбовна, че ще доведе до брак и дете. Странното е, че впоследствие се оказа, че в детството си сме живели през 2 блока, учили сме в една и съща гимназия, помня почти всички от випуска му без него, а и след това е имало толкова възможности да се срещнем. И това, ако не е съдба! Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 675
Аз с моя мъж се запознах точно в интернет, в Мирк. Намерих го съвсем случайно /хареса ми звученето на ника му и годините, а се оказа в последствие, че е доста по-голям, отколкото се беше писал  #2gunfire/ и започнахме да си пишем.Писахме си няколко месеца и аз реших да го изненадам в интернет клуба от който чатеше, не ми е изпращал нито снимка, нито ми е описвал как изглежда.Като го видях се изплаших, защото беше слаб като чироз /а аз очаквах някой рокаджия с дълга коса, след като ми каза,че служа хард рок и метъл/ и изобщо не беше мой тип.След два дни пихме кафе, започнахме да се виждаме и така....

# 84
  • София
  • Мнения: 2 840
В Интернете много психов, Каждый пятый - это псих. Говори со мною тихо, Может я один из них. ...
 Mr. Green

Отдолу на страницата има банер. Може да е някакъв знак Crazy

# 85
  • Мнения: 1 404
С мъжа ми работехме в една фирма, но се знаехме само по физиономия...
Разговорихме се после, след около година във Facebook  и така....

# 86
  • София
  • Мнения: 3 064
Не е невъзможно. Аз обаче бих предпочела форумите пред сайтовете за запознанства. Аз не съм си търсила гадже, но се запознах с много приятни хора покрай форума на АБВ, с няколко от тях се чуваме и виждаме. Но това стана след близо година писане във форума, когато, общо - взето опознаваш никовете, някои ти стават симпатични, други - не. И тия, които лъжат на поразия, се надушват, аи обикновено не ходят на форумните срещи, не се показват.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ние се запознахме в Атол (сайт за намиране на стари съученици и състуденти).

И ние също Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 442
Ние в bgdate преди 6 години, приятелките ми бяха луднали, та и аз трябваше да опитам. След н-броя калпави срещи ей го на, да му се ненадяваш. Даже го мързеше да пише. Ама не икономисваше от телефон поне  Grinning Бях твърдо решила, че прекратявам опитите, той беше последния. Късметлия излезе момчето  Wink  Сега не знам тоя сайт дали още става. Май повечето търсят по сайтовете секс, не сериозни връзки. А за поведението...най- добре човек да е естествен и непринуден. То ще си покаже кой става и кой не.

# 89
  • Мнения: 2 229
Вярно е, че навсякъде можеш да попаднеш на идиоти, но в интернет е малко по-различно. Не става въпрос да е някой психар, а просто не се знае наживо дали ще си допаднете. Аз например имам един познат, с който много обичам да си пишем по скайп, пуска бъзици, скъсва ме от смях, но сме се виждали 1-2 пъти на живо (само с цел приятели) - ми не ме кефи. Rolling Eyes Излъчване, говор, маниери - даже ми е неприятен. Сега продължаваме си пишем и си ни е супер, но наживо - ц.

Като се запознаваш с някой наживо, автоматично виждаш приятен ли ти е или не. А по нета, дори снимки да си пращате, няма как да разбереш..

Разбира се, има много щастливи двойки, запознали се в интернет, но според мен 90% от тях не са търсили това целенасочено, а е станало случайно.

Като стана въпрос за гепиме (много противен сайт) - бях се регнала (само за да разгледам, без мои данни и снимки естествено Laughing) и останах много учудена, че освен 50-годишните чичковци с аватари полов орган, имаше и много нормални момчета и момичета. Shocked Супер мацки - те като отидат на дискотека могат да си хванат който си поискат, пък се забили в някакъв си сайт. newsm78
Отделно, че снималите се голи ги има и в лице, повечето. newsm78 Луди...

Общи условия

Активация на акаунт