"Шепот от отвъдното"

  • 39 322
  • 601
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Незнам аз само се моля да не го спират че ко чакам с мерак.Ще помоля някои да разкаже на 2-3 серията която ще я дават другия вторник че няма да мога да я гледам Embarassed Praynig Praynig Praynig Hug

# 16
  • Мнения: 91
Здравейте. Искам да попитам епизода, в който андреа умря в края на първи сезон ли беше?
На мен ми се струва, че беше последната серия на първи сезон. А след това давали ли са друг по БТВ?

# 17
# 18
  • Мнения: 1 058
Гледам го отскоро по Бтв. Хареса ми много.

# 19
  • Мнения: 278
Ау, че много сте написали, а аз си мислех, че няма интерес и не влизах.
От страх като ходя из къщи светвам всички крушки и мъжа ми ходи след мен да ги изгасва.
Интересно беше при Андреа, че знаеше за способностите на Мелинда и през цялото време зрителя не разбира, че е умряла. Аз настърхнах накрая на серията. Много ми е тъпо сега дето искат да убият мъжа на Мелинда, много го харесвам.

# 20
  • Мнения: 4 496
Страхотен сериал! Следя го и по БТВ и по АХН, независимо, че скоро изтеглих всичките сезони и ги изгледах! Crazy

# 21
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
страхотен сериал,изтеглих и изгледах на един дъх всички излезли епизоди.А някой знае ли кога ще излезе 4 сезон?

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Много го харесвам този сериал,а най-вече главната героиня,прически,грим,стила на обличане.

# 23
  • Мнения: 4 380
На този сериал непрекъснато хващам разни откъслечни серии. Въобще не мога да ги свържа в последователност.
Хубав е сериала. Започват все повече да говорят за нещата които реално същуствуват, но в които малко хора вярват, и това е добре. Сериалът има вид на фантастика или малко като филм на ужасите, но си е взет от живота.

# 24
  • Мнения: 42
И на мен ми харесва този сериал.
Доколкото знам се очакват да се пуснат нови серии от 3 октомври тази година.

# 25
  • Мнения: 328
И на мен също много ми харесва този сериал чакам го с нетърпение да стане 00:00 за да го гледам.Преди като го даваха по БТВ неможех да го гледам защото беше в неудобен за мен час да го гледам.А сега като го пуснаха отново в този късен  час и пак от 1ви сезон не пропускав серия.Даже вече отивам да лягам че тази вечер малко по късно почна и разбира се по късно свърши и вече ми се спи.
Лека вечер и да гледате и утре вечер  Party Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз започнах да го гледам, вече съм накрая на първи сезон.
Не е лош, малко е сълзлив, накрая все плачат, ама става за гледане като няма друго в момента  Simple Smile
Мърморанке, освен за странните тоалети на Мелинда, все се чудя, защо винаги като става от леглото е с тежък грим и прическа    Wink

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз спрях да и се чудя, гледай във втори сезон какво става, първи си е направо добре. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Става ли по-интересно?
А между другото, много ме дразни превода на БТВ на заглавието - Шепот от отвъдното  Tired
Какво отвъдно, като призраците още не са преминали, нали идеята е тя да ги превежда отвъд, следователно няма как да шепнат от там  ooooh!
Според мен трябва да си е - Призрачен шепот  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 496

А между другото, много ме дразни превода на БТВ на заглавието - Шепот от отвъдното  Tired
Какво отвъдно, като призраците още не са преминали, нали идеята е тя да ги превежда отвъд, следователно няма как да шепнат от там  ooooh!
Според мен трябва да си е - Призрачен шепот  Crossing Arms

Права си! И аз много се дразня. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт