избор на семейна кола

  • 50 187
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9
belinda, дали ми вярваш или не ми е все тая! Са няма да си товаря колата и после със снимки да ти доказвам че ако ти не можеш да си подредиш багажа, другите можем, просто щото после много ще трябва да ме черпиш  Blush

Bili, то си има некои прости правила когато возиш децата - например никакви течности и храна в движение, не се позволява да се крещи също и т.н. Ако искат да ядат или са жадни - спирате и правите 30 мин почивка, тъкмо да им слегне! Що не пробвате, тъкмо няма да има нужда да се ръчкаш на задната седалка! Жена ми вече посмъртно не мога да я накарам да се вози отзад, винаги е отпред /държи волана/   Praynig

# 91
  • София
  • Мнения: 18 679

Я кажи,ти доволна ли си от ситроена като марка?
Честно казано, привързах се към тази кола, както не съм и предполагала, че мога да се привърша към вещ Shocked Даже си има име, казва се Цецко Blush Не съм имала никакви проблеми с него досега, освен едно много странно клопане, което се чува отпред, когато сработват амортисьорите. Водих го на доктор - нищо му няма Rolling Eyes И никой в целия сервиз не можа да ми каже какво му клопа. Бил в перфектно състояние. Така че просто го приех като особеност на амортисьорите на колата и така си клопам през легналите полицаи и дупките hahaha

Е, Коала, ти вече съвсем ни взе за мезе с намека, че отзад между столчета си събирал понякога и жена си Joy Добре, приемаме, че твоето поло е разтегливо и приключваме със спора дотук Peace

# 92
  • Мнения: 592
Белинда, моля те не говори така. Как може в сервиза да не открият какво е? Не искам да се правя на разбирач, но може ли да шофираш и да хлопа колата? Друг е въпроса, че всички фирмени сервизи в БГ са на този хал - просто не са видели нищо за "вземане" от колата или повредата им се е видяла малка като стойност за да я оправят и те държат, докато клекне съвсем, за да ти съдерат и кожата и колата. Имам опит лек от два фирмени сервиза - просто се зарекох от БГ нова кола никога! За сметка на това дори в един смотан Одрин всеки фирмен сервиз ти прави едва ли не колата нова и те питат като намерят повредата искаш ли те да я отстранят или тук да си го оправиш. Имам и още една фрапираща случка, но ще направя антиреклама на любимата ми марка.

# 93
  • Мнения: 940
Преди една седмица направихме тест драйв на Шевролет Каптива--подходяща е за семейна кола. На нас много ни хареса и Шевролет Авео.

# 94
  • Мнения: 592
Всички отговори на въпроси за колите може да намерите в Ауто билд и Топ Гиър /има ги и на български/, иначе рискувате да ви замаят главите нашите прекрасни дилъри!

# 95
  • Мнения: 1 404
Всички отговори на въпроси за колите може да намерите в Ауто билд и Топ Гиър /има ги и на български/, иначе рискувате да ви замаят главите нашите прекрасни дилъри!
Мерси Simple Smile
Белинда,ще се взема една цецка ситроен и аз и стига толкова,че ми се замая главата.Ако трябва,ще и сложим багажник отгоре,от тия тип куфар,но всеки ден да карам лодка някаква...ми ще заслабна от нерви.Като не можах от кърменето Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, моля те не говори така. Как може в сервиза да не открият какво е?
В три различни сервиза - фирмения и други два, съм я карала за това приклопване и нищо! Мъж ми достигна до извода, че нещо се преразтягало в амортисьорите и бля-бля, не мога да ти го обясня и да искам Blush Най-странното е, че този звук не се чува винаги, когато минавам през неравности, но за сметка на това пък понякога клопа, когато ми се наложи бързо да ускоря и да мина от първа на втора Rolling Eyes Абе много е странно! Но е факт, че вече година си е така и нито се влошава, нито се оправя Laughing
Както и да е, стига съм спамила.

# 97
  • Мнения: 592
Първо установи, че е от амортисьорите, пък после е лесно, но явно не е. Когато отхвърлиш всички възможности и остане най-невероятната - това е истината. Цитат от Шерлок Холмс!

# 98
  • Германия
  • Мнения: 111
Добре де,ванките са неустойчиви в завои,а има ли някой модел,комби естествено,но стри  седалки отзад newsm78Сега ходим на дълъг път с една октавия,широка е доста,багажникът е прилично голям,за морето събрахме детско колело,количка с два коша,нашия багаж...,но седалките отзад са две и никак не ми е удобно по средата между детското столче и бебешкото кошче,средното място идва малко по-високо и някак по-твърдо...абе не беше комфортно никак.Сега умуваме дали за мен да вземем нещо от рода на сценик или да дадем малко повече пари за някой пасат,ама ако и там отзад няма да ми е удобно Confused
Шкода Съпърб е много по-широка и комфорнта на задните седалки.
Седяла съм отзад с 3 деца на 11 години и място имаше много. Peace

# 99
  • Германия
  • Мнения: 111
Като говорите за коли да ви питам някои има ли впечатления от Volvo-V50?

# 100
  • Мнения: 32
Гласувам с две ръце за Пасат Peace,супер издръжливи,семейни широки коли и лесни за поддръжка.Имат хубава возия,а и частите не са скъпи.Това е мое мнение.
Успех в избора newsm10

# 101
  • Мнения: 1 404
 Петенцетo,точно кой Пасат?На мен много ми се оплакваха от новия,подръжката била скъпа по предницата нещо,ама какво точно,не запомних.
Шкода Съпърб е много по-широка и комфорнта на задните седалки.
Седяла съм отзад с 3 деца на 11 години и място имаше много. Peace
Децата бяха ли в седалки?

# 102
  • Мнения: 592
Новото винаги е скъпо! Волво в50 си е малкото комби - нищо особено, от ранга на октавията. Да си вземеш супърб само заради децата ?!?!?!?!

# 103
  • София
  • Мнения: 18 679
На мен много ми се оплакваха от новия,подръжката била скъпа по предницата нещо,ама какво точно,не запомних.
Е, стига де, ние точно него бяхме харесали Sad
Пък мъж ми чел в Аутобилда за някакъв проблем в спирачната система на е-класите. Толкова дефектирала, че след 1-2 години производство я сменили с друг тип. Да, ама ние можем да си купим точно от онези години, когато са ги произвеждали с дефектната, щото за по-ново нема кинти Confused  Пфууу, аман, тамън да си изберем нещо и - греда Confused

# 104
  • Германия
  • Мнения: 111
Петенцетo,точно кой Пасат?На мен много ми се оплакваха от новия,подръжката била скъпа по предницата нещо,ама какво точно,не запомних.
Шкода Съпърб е много по-широка и комфорнта на задните седалки.
Седяла съм отзад с 3 деца на 11 години и място имаше много. Peace
Децата бяха ли в седалки?
Не, децата не бяха в седалки. Много е широко- има три седалки отзад.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт