Проклятието да си жена

  • 9 287
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурна съм, че някоя умница им е пуснала тая муха, а те нали са балъци! Joy
А, не съм аз, Тео.  Laughing Не съм фен на епилираните младежи с маникюр на цветя.  Mr. Green
Иначе аз съм си добре. Природата ми е спестила някои мъки от горепосочените. Не знам как стои въпросът при другите двойки, но в нашата донът е на по-голям зор.
Единственото, от което мога да се оплача, е отношението на челядта. И двата трола умират за баща си, почти винаги са на негова страна, ходят му по петите като кученца. Сутрин, когато излиза, му висят по крачолите и бършат сополиви носове в ризата. Вечер са общотролски празници, когато се прибира. Laughing
А кой, кой питам аз, се разчекна (пардон за израза) в родилното дор два пъти?  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 17 546
На мен пък си ми е удобно да съм си жена, с всички екстри на пОла и не се оплаквам.

# 32
  • Мнения: 2 891
А едно време нашите баби , като са копали и на нивата царевичака, а?????? Малий-й-й, ама пък не са се скубали и пак са били убавици!! Grinning

Еее, ама са раждали на полето и не са можели да се оплакват. А сега - ой, не мога това, защото ще си прецакам маникюра!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 871
Използвайте всички предимства на жените и ще видите колко е хубаво всъщност Wink И за секунда не искам да съм мъж....може би само като си получавам заплатата Thinking

# 34
  • Мнения: 1 447
О, забравих!

Жена ако пуши на улицата било като ЦИГАНКА! А мъж като пуши кво?

Пияна жена било ГРОЗНА ГЛЕДКА! А пиян мъж е като Мечо Пух ли?  Twisted Evil

Жена, спала с повече мъже е КУРВА! А мъж, който е през ден с различна МАЧО?

Ей, голяма несправедливост е това....  Rolling Eyes
Винаги съм се дразнила за този вид изказвания.Те мъжете винаги са най-хубави и на тях всичко им е позволено. #Cussing out

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дори компютрите, от които пишете, мили дами, за изобретени от тъпите и посредствени мъже, дори и повечето, типично женски пособия, както и междувпрочем-почти всичко, което ви заобикаля са го измислили и сътворили дегенератите-мъже, но да, женските тегоби са несравними с това.

Да бе, то жени участвали в изобретения все едно няма. Не придавай глупав отенък на темата, целта й не е да си мерим благодетелите с мъжете.

И никой не казва, че са тъпи и глупави! Напротив- истински съкровища са!

И никой не ме е ядосал. Много си ми е добре.

единственото, което исках да подчертая е, че жените понасят в пъти повече неволи от мъжете...за съжаление... Confused

# 36
  • Мнения: 2 018
Erica, ама ти май сериозно мислиш че жените сме в неизгодната позиция.  Rolling Eyes

Виж сега винаги можеш да извлечеш полза от недостатъците - това което ми хрумва на прима виста е че една жена винаги може да се оправдае за лошия правопис с маникюра си   Crazy има и други просто в момента не ми се мисли!  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 23 098
Започвам да се съмнявам в "мъжествеността" на мъжа ми, защото:
- не обича гримирани жени;
- харесва ме космата (въпреки че аз не му правя този кеф и се епилирам за личен комфорт, иначе иска да пускам мустака да се вее, защото "целувка без мустак, не е целувка");
- иска да стои вкъщи и да гледа бебето, демек да му прехвърля майчинството;
- за казармата не съм го чувала да говори, просто знам основни факти, когато е бил войник и то весели случки;
да продължавам ли да изреждам  newsm78
Плаша се направо... то не е мъж да го опишеш  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 27 524
Ох, Ерика, не знам дали може да се нарече проклятие. Мисля си все пак, че сме доста по-облагодетелствения пол  Blush
Иначе - мъжете са по-слаби психически, по-малко живеят, според проучвания разни уж, повече притеснения имат - ще им става ли и докога  Laughing, чувстват се и ги знаем като силния пол, което влече след себе си куп отговорности и предизвикателства за тях... Със сигурност преди време им е било доста по-трудно, но и мисля, че тогава е имало повече истински мъжкари. Сега са рядкост. А разкрасителните ни процедури не са ли удоволствие за нас самите всъщност?  Wink Не са задължителни, има толкова много мъже, които харесват натурални (или какви да ги нарека  Thinking) жени - с все космите им и обикновения им вид. Което всъщност е супер и най-истинското  Simple Smile За цикъла - това да ни е  Grinning Бременност и раждане - ами че то това е толкова прекрасно, можем само да сме безкрайно щастливи, че имаме шанса да го изпитаме и изживеем  Simple Smile
Жените сме умни, силни и прекрасни. Точно такива са и мъжете  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 502
     Не е проклятие,благословия си е да си жена.Само че еманципацията ни изигра лоша шега.По-добре е да ни мислят за слабия пол,пък ние си знаем,че сме по-силни от мъжете. Laughing

# 40
  • Мнения: 2 448
......
Плаша се направо...   Mr. Green

И аз се уплаших от това като го прочетох.   Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 183
Erica, съгласна съм напълно, но...
За миг дори не искам да изпадам до безпомощното състояние на мъж.За тях е пълна мистерия къде са му чорапите, дори когато от години стоят на едно и също място.По- скоро биха разбрали чертеж на космическа совалка, отколкото пътя на чорапа- гардероб-крака-кош за пране-пералня-сушилня-гардероб.А, всички електроуреди вкъщи?- пак стигаме до совалката.В магазина за хранителни стоки-само совалки.В събота сутринта шепнешком (за да не ме събуди) ме попита как се прави мляко с бисквити, че детето искало.Мляко с бисквити?!Бих могла да продължа, но вие си знаете.

# 42
  • Мнения: 2 784
Можеш да прибавиш към списъка и това- няколко милиона сперматозоида се събират в една капчица сперма. Съвсем не е като да изкараш три кила и половина през оная си работа. #Cussing out

# 43
  • Мнения: 516
Мдааа. Жегата не прощава на никого. Еле пък на жените...

# 44
  • Мнения: 830
Не е проклятие, предизвикателство е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт