Бездомните кучета

  • 2 520
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Като не ти отърва, к'во правиш тук, М ?!? Вземи си пусни една оригинална тема и си живуркай там, точка! Laughing

Живуркай си в синьото безвремие и не се товари с присъствието ми. Точка.  Laughing
[/b]

Кое?! Аха, охо-хо-хо, това е само за пред хората, безвремието, иначе съм тук, няма начин да се отървеш от мен! Grinning Нещо друго да Ви притеснява, освен безвремието ми?!

# 31
  • Мнения: 212

По селата пък почти няма улични кучета, повечето живеят в дворовете на стопаните си.


Ха познай от три пъти защо по селата няма бездомни кучета и котки. Simple Smile
Много просто - ловците от местната ловна дружинка си пробват точния мерник на бездомните кучета и котки. Дори Закона за лова и опазване на дивеча задължава всеки ловец да отстрелва бездомните кучета които нанасят много вреда на дивеча.
В селото на баща ми например бездомно куче почти няма шанс да оцелее на улицата или в полето повече от ден, два. Толкова им трябва на някои от ловците да го забележат и да го застрелят "като куче" както се казва сред народа.

# 32
  • Мнения: 25 602
Как Сийке, това всичкото в подписа ти, под прозореца ти ли живее?

Не, за жалост. Само едно от тях е в дома ми, останалите - когато забогатея и си купя бяла спретната къщурка с... голям двор.
Има и още, ама не се събраха на картинката.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 005
Ако имаше закон като закон и зоополиция, може би щяха да задължат въпросните хора от блока да бъдат така добри да приберат кученцата в домовете си.
  Гледах по телевизията едно предавне за зоополицията в Англия. Направо се изумих... По сигнал на граждани, служителя отиде при един кон, вързан да пасе в една ливада... Човека огледа мястото и констатира следните нарушения: Коня е вързан на открито място, без достъп до сянка и без да има възможност да пие вода. Освен това синджира, с който беше вързан не бил достатъчно дълъг и поради тази причина тревата която може да опасе няма да му е достатъчна... Накрая, тъй като не се появи собственика, служителя заби едно колче в близост и остави бележка с констатираното от него и че при повторно нарушение, ще бъдат наложени санкции...
После хванаха и един таралеж, на който му почистиха зъбите, щото имало някакво специфична болест и го пуснаха... Професионалисти са хората ви казвам...  Joy

# 34
  • Мнения: 280
ОТНОСНО ПОВТАРЯЩАТА СЕ ТЕМА!
В крайна сметка нали затова е форума-всеки да сподели,да се оплаче и т.н.Все пак постоянно се пускат повтарящи се теми...не съм само аз,да кажеш!
Нямам намерение да се заяждам или нещо подобно.Просто,ако някой се е справил с подобен на моя проблем,нека сподели.То е ясно,че българина е такъв,че все нещо го дразни.А това,че бездомните кучета са едва ли не повече от хората,не може да отречете!  Peace И плюс това нападат!

# 35
  • Мнения: 256
Бездомните кучета да ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire Патила съм си от такива и то не веднъж Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 824
Сори за офф-а.
Щом това е N-тата тема за бездомните кучета,значи досега не е намерено решение на този проблем.Темите ще се повтарят толкова,колкото е нужно,за да се даде гласност на болката на хората.Или по-добре е да не повтаряме теми,а да си мишкуваме в някоя дупка и да чакаме някой да ни създаде предпоставки за по-спокоен живот,А?

Общи условия

Активация на акаунт