Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 47

  • 40 388
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 113
Чудесни торти, момичета!

Пепи, сега ми се приисква да разгледам всичките ти ферми и да потърся разлики между фигурки, цветове...Толкова прецизно работиш, че май ще са еднакви всички прасенца, овчици и други животинки...

Clairette, чудесна кола, а така моделирана свободно...впечатлена съм.

Еvka, тортата ти е много сполучлива и като покритие и цветове...Розите и листенцата са малко от по-дебело разточена маса, но то другото в тези жеги е много трудно постижимо дори и при опит - продължавай!

Петя, голяма вкусотия...!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, много ви благодаря за милите думи. Тази седмица имам 2 торти и до заминаването на море на 6-ти ще си почивам  Simple Smile

dimitrina73, цветово имат разлика. Особенно кучетата и котетата, че ми писва да са еднакви. А за последната ферма се бях престарала и ми останаха 2 прасенца и 2 кокошки  Grinning При последните 2 торти повечето фигурки го правех заедно, и за това и цветово са еднакви Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 491
Момичета, поздравления за тортите   bouquet  Много са изпипани, особено уФцети са ми любими  Mr. Green

# 48
  • Варна
  • Мнения: 252
Такаа,аз се спрях вече на идея каква да бъде тортата за РД на моя мъж,но ще ми трябват някакви насоки.Реших да му направя торта-дупе,но моля за помощ,относно начина на оформяне.

# 49
  • Мнения: 22 867
Такаа,аз се спрях вече на идея каква да бъде тортата за РД на моя мъж,но ще ми трябват някакви насоки.Реших да му направя торта-дупе,но моля за помощ,относно начина на оформяне.

Ето един начин!Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 252
Такаа,аз се спрях вече на идея каква да бъде тортата за РД на моя мъж,но ще ми трябват някакви насоки.Реших да му направя торта-дупе,но моля за помощ,относно начина на оформяне.

Ето един начин!Grinning
Благодаря  bouquet

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Такаа,аз се спрях вече на идея каква да бъде тортата за РД на моя мъж,но ще ми трябват някакви насоки.Реших да му направя торта-дупе,но моля за помощ,относно начина на оформяне.

Оттук напред има няколко снимки как се прави Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 2 671
Tandoori, да ти е жива и здрава малката рожденничка и много да те радва! Чакам с нетърпение тортата!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 252
Такаа,аз се спрях вече на идея каква да бъде тортата за РД на моя мъж,но ще ми трябват някакви насоки.Реших да му направя торта-дупе,но моля за помощ,относно начина на оформяне.

Оттук напред има няколко снимки как се прави Wink
Пепи,мерси.Мисля,че ще ми свърши идеална работа.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, страхотни торти сте показали в предишната, а и в тази теми smile3501 smile3501 smile3501 Само си мечтая за деня, в който ще направя нещо подобно.
В миналата тема сте обсъждали обща поръчка от някой сайт - ако някой се наеме да прави да се обади и на мен моля  Praynig

# 55
  • София
  • Мнения: 2 658
Пепи, estrella, svetlane, dimitrina, благодаря момичета  Heart Eyes
Clairette, страхотна кола  Simple Smile Аз само не рабрах, лилавия корпус на кола играчка ли е или сама придаваш формата на колата?
Пепи, тортите ти са страхотни, както винаги!
evka, браво на теб, все така да продължаваш.

Аз в други ден сутринта пак заминавам за една седмица и ако имам възможност ще ви наблюдавам от морето  Wink Като се върна "от вратата" започвам голяма плодова торта по поръчка на майка ми и ще се отчета.

# 56
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Clairette колата ти е страхотна. И аз искам да разгледам албума ти, къде мога да го видя! Шашна ме как така от 1 обикновено натрошено руло, става кола. Ще пробвам, дано стане. Не слагаш ли масло за да стане хомогенна смес....?

# 57
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tandoori,  newsm59 na malkata sladurana!

# 58
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
В миналата тема сте обсъждали обща поръчка от някой сайт - ако някой се наеме да прави да се обади и на мен моля  Praynig

И на мен  Laughing. Най-вече се точа на комплекта за цветя.  smile3508

# 59
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В миналата тема сте обсъждали обща поръчка от някой сайт - ако някой се наеме да прави да се обади и на мен моля  Praynig

И на мен  Laughing. Най-вече се точа на комплекта за цветя.  smile3508

Ама, ако някой даде и сайта да разгледаме та да си харесаме, няма да е лошо.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт