Има ли 4-та власт в България?

  • 7 614
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
По повод разговора горе се сетих за стария виц, разпределят завършилите журналистика на принципа - тези, които не могат да пишат, отиват в радиото, тези, които не могат да говорят - в пресата, а които нито могат да говорят, нито да пишат - в телевизията.
Сигурно е нужно да функционират трите власти, за да говорим за четвърта. Ето, че Васил Иванов не се изявява както преди. Ако продължаваше, предполагам би ми приличало на нарцисизъм. Просто няма смисъл.
Наистина и аз се чудих ,защо Васил Иванов спря да прави репортажи newsm78Този за Бърза помощ и линейките ми беше любимият

# 61
  • Мнения: 3 423
Излиза какво, че журналистите не са слуги на властите,
а са слуги на обществото, или само Уикенд е пример? Не
съм го виждала никога този вестник, въпреки интереса си
към илачите за отслабване и гадаенията за любов. А какво
стана с ченгетата, огласиха ли ги вече, или още комисията
рови в помията? И Карбовски има ли тарифи, все се питам...

# 62
  • Мнения: 184

Този за Бърза помощ и линейките ми беше любимият
Гледах някъде скоро скандалния шеф на Бърза помощ - не е сменил поста си. Васил Иванов беше казал, че нищо не се е променило след репортажите му. Трябва да е много отвратен.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430

Този за Бърза помощ и линейките ми беше любимият
Гледах някъде скоро скандалния шеф на Бърза помощ - не е сменил поста си. Васил Иванов беше казал, че нищо не се е променило след репортажите му. Трябва да е много отвратен.
Грешка........Трябва да е много оправен шефа ,а за Васил Иванов се съмнявам ,че е отвратен,по-скоро сплашен,знам ли и аз

# 64
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не са власт, но биха могли да бъдат, ако начинът им на финансиране се промени

# 65
  • Мнения: 3 268
Има само една власт и  тя се казва Ахмед Доган

# 66
  • Мнения: 4 892
Не са власт, но биха могли да бъдат, ако начинът им на финансиране се промени

Какво имате предвид?

# 67
  • Мнения: 2 018
Е, не е ли крайно време да определяме живота си сами - без намесата на партии и медии?

Предупреждавам, че не съм чела цялата тема.  
Това, което искаш, не е възможно и никога няма да стане.
Не се гнуся от политици.
Яд ме е на хора, които малко от малко не се интересуват от политика, но решават вместо мен на избори.
Не се гнуся и от манипулатори!
Яд ме е на лесно манипулативните!

Медиите са подчинени на всички други, но не и в услуга на обикновения човек! Всичко е въпрос на интереси - пари и власт. Така е по цял свят, така е и тук!

# 68
  • Мнения: 3 826

Грешка........Трябва да е много оправен шефа ,а за Васил Иванов се съмнявам ,че е отвратен,по-скоро сплашен,знам ли и аз

ооо,  Stop  нищо не е така както ви се струва ...

# 69
  • София
  • Мнения: 2 430

Грешка........Трябва да е много оправен шефа ,а за Васил Иванов се съмнявам ,че е отвратен,по-скоро сплашен,знам ли и аз

ооо,  Stop  нищо не е така както ви се струва ...
Кажи какво знаеш де!Не дай да криеш информация от клюкарника Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 38 523
Има много млади журналисти. Които навярно имат желание да правят нещо истинско. Но тези млади журналисти все още имат стари шефове, някои от които от ДС, които им режат крилцата.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е, не мисля, че вече става въпрос за ДС ... имаме корпоративни интереси, рекламни и т.н... не знам как медия , излъчваща реклами на Пършевица би направила сензанционен репортаж за това, че Пършевица замърсява региона, примерно .... или медиен гигант стъпил на пазара с "разрешението" на някоя власт, пише срещу същата .. не знам

В същото време интернет е независимо пространство

# 72
  • Мнения: 2 018
...имаме корпоративни интереси, рекламни и т.н... не знам как медия , излъчваща реклами на Пършевица би направила сензанционен репортаж за това, че Пършевица замърсява региона, примерно .... или медиен гигант стъпил на пазара с "разрешението" на някоя власт, пише срещу същата .. не знам

Това е една малка част от истината, а другата /по-голямата/ е ДС!

# 73
  • Мнения: 648
    Има, разбира се. Виж какво направи бтв с един репортаж за цените на фризьорските услуги, само защото е лято, и се чудят как да си запълнят емисиите.

# 74
  • Мнения: 475
защото може  ... защото може да бъде използвана в промиването на мозъци на това общество.

Ха, че кое общество? Нали всички помпате мускули, че не четете вестници, не гледате телевизии... Имате претенцията, че сте "представителна извадка" за общата нагласа спроти медиите у нас. Кой остана тогава, чий мозък за промиване?!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт