да пусна ли тема, или не.......

  • 4 313
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
# 61
Е, мислех че повече няма да има нужда да пиша.
Държанието на този човек е повече от безобразно. И не мога да разбера защо трябва да причинява толкова негативизъм на друг човек, и защо не може да седне да говори като хората. Той е като развален грамофон. Или по-точно латерна. Не иска да ме види. И да ме чуе....

# 62
  • Мнения: 1 289
Ок, защо му вървиш по г.за на този. Не ти ли е унизително? Дано не прозвучи грубо, но не бих търчала след някой, който не му пука. Обидила си го - ок, съжаляваш - ок, извинила си се - ок, остава и краката да му целунеш.... Crossing Arms
Остави го намира и ако си му нужна по някакъв начин - ще те потърси, а така излиза, че му досаждаш едва ли не. Naughty

# 63
  • Мнения: 166
Оооох, казах ти аз, че каузата е загубена. Остави го, поне за известно време. За момента се опитай да градиш плановете и живота си без неговото присъствие в тях. Скорпионите са една особена стока.... няма такова животно просто. Правилно са го измислили хората - или яде друг, или себе си. Че и добър апетит има. Mr. Green

# 64
Ок, защо му вървиш по г.за на този. Не ти ли е унизително? Дано не прозвучи грубо, но не бих търчала след някой, който не му пука. Обидила си го - ок, съжаляваш - ок, извинила си се - ок, остава и краката да му целунеш.... Crossing Arms
Остави го намира и ако си му нужна по някакъв начин - ще те потърси, а така излиза, че му досаждаш едва ли не. Naughty

Не съм видяла че е писано пак...
Там е проблема че не мога да разбера дали му пука или не.
Каза, че е чул само обидите, извинението не го бил чул...демек, обидил си веднъж и край..повече не си човек.


Оооох, казах ти аз, че каузата е загубена. Остави го, поне за известно време. За момента се опитай да градиш плановете и живота си без неговото присъствие в тях. Скорпионите са една особена стока.... няма такова животно просто. Правилно са го измислили хората - или яде друг, или себе си. Че и добър апетит има. Mr. Green

Да, има апетит. Оставила съм го.
Но ми е кофти вътрешно, нищо повече. Все пак отсреща има човек, не извънземно.




# 65
  • Мнения: 2 099
ОО я го заеби временно.Аз тъй сторих с моя съпруг.Много го харесвах,направо като ме посрещна на летището се размазах като го видях.2 години бяхме колеги в унито и нищо и като се срещнахме в Германия аз се влюбих до полуда.Зех че му казах един път колко го харесвам и че мисля че го обичам.Питах мисли ли че може да се получи нещо между нас и той каза НЕ.Егати мисира.И викам хубу бе.И повече не му търчах по задника.Той затърча подир моя.Ако има да става нещо между вас,то ще стане!Стискам ти палци да го докопаш! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт