През ДЕКЕМВРИ с кърмаче във ръката ще пеем песни под елхата!

  • 16 475
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 551
Аз пък много често ходя до тоалетна  Sad Снощи почти не съм спала. Имах чувството, че съм изкарала нощта там  Mr. Green И сега почти на всеки час, най- много два съм там Sad

# 46
  • Мнения: 4 589
San4es аз след трансфера пиех Папаверин и то повече от месец.

Както казва Каспър Гинипрала не е толкова страшен, днес ми е 3 ден и виждам, че освен че ми действа, вече не треперя толкова от него.

Гевито и аз съм през час до тоалетната, но пия по 3л. и повече течности и момите доста ме притискат. Споко, няма лошо.

# 47
  • Мнения: 6 206
А след седмица най-вероятно няма да трепериш въобще.

# 48
  • Мнения: 551
Ох момичета аз пак се обърках нещо  Embarassed Малеййййййй ще ме помислите за луда Sad
Сега съм в 22 седмица, това кой месец е  newsm78 Аз си мисля, че съм в 5- ти, но гледам лентичката на Анели и тя е в тази седмица, а показва, че е в 6- ти месец. newsm78
Ако някой е разбрал обърканото ми обяснение го моля за помощ  Mr. Green
Ники и аз пия доста течности и се надявам да е от тях  Peace Благодаря ти  Hug

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Всичко си струва момичета в името на бебето всичко си стува.Ще стискаме зъби , повече от половината мина
Геви ,според мен съм в края на 5 месец.Самия имейл,който получавам  показва че от 23 седмица влизаме в 6 месец.В зачатие лентичката ми е  на руски сайт и там от 8 дни съм в 6 месец, тук поне от вчера hahaha hahaha

Ники ,  в тоя ред на мисли днес ме гледа друга гинеколожка на ЖК ,понеже мойта е в отпуска  гледа, гледа и изтърси."Момиче, твойте джобове са празни -ти нямаш никакви околоплодни води smile3511"Трябвало да пия вода, защото каквото съм пиела отивало при бебето.Тея води май ще са емблематични до края  #Crazy

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 19:14 от Aнели

# 50
  • Мнения: 2 149
Гевито, ако ходиш често до тоалетна - значи трябва да поччиваш! Аз поне за себе си това установих - ако имам повечко контракции или бебето ме е притиснало по-така - пишкам по-често.
За уволнение/съкращение/ не се притеснявай ако си на постоянен трудов гоговор /не чл.66 примерно/ - тогава бременните и майките ги пази закона. Ако обаче съкратят бройката, длъжността изобщо, тогава може и да има съкращение, но по пътя на логиката отиваш на борсата, но пък ти си в болнични, това е сложно да се направи - да те съкратят по време на болнични. Дишай дълбоко и споко!

Николина, ти ин витро ли си? Това се чудехме близнаците как имат шанс да се заченат. Размина му се на мъжа ми де Joy Питам, защото едната от най-близките ми приятелки е пред такава дилема, опитаха инсеминация и не стана, нещо май към инвитро вървят нещата. newsm78

Каспър, разбрах какво имаш предвид с възпитанието. Всеки един такъв текст има истина - всички се чувстват някъде сгрешили, малко или много виновни, но това са взаимоотношенията. Нима има безгрешни родители, че да искаме децата да са безгрешни към нас някой ден?Да, има шанс да ги отгледаме с любов - не показна, а истинска, която се усеща! И ще правим грешки, ще сме несправедливи или орлици, това не вярвам някой да го е избегнал. Важното е във всеки един момент децата да знаят, че някой ги обича безрезервно и да не се казва "Щом си лош аз няма да те обичам". Абе трудно нещо е да възпиташ добри деца, да.

# 51
  • Мнения: 551
Гевито, ако ходиш често до тоалетна - значи трябва да поччиваш! Аз поне за себе си това установих - ако имам повечко контракции или бебето ме е притиснало по-така - пишкам по-често.
За уволнение/съкращение/ не се притеснявай ако си на постоянен трудов гоговор /не чл.66 примерно/ - тогава бременните и майките ги пази закона. Ако обаче съкратят бройката, длъжността изобщо, тогава може и да има съкращение, но по пътя на логиката отиваш на борсата, но пък ти си в болнични, това е сложно да се направи - да те съкратят по време на болнични. Дишай дълбоко и споко!
Благодаря за изчерпателния отговор.  Hug Да на постоянен трудов договър съм, но ние всички в колектива сме така  Mr. Green Но каквото сабя покаже. Все пак се надявам, че са поредните празни приказки. Всяка година по това време се говори за съкращения и накрая нищо.
Анели май и ти си като мен объркана  Joy Твойте лентички поне показват месеците, а мойта само седмиците  Laughing Важното е бебчовците да са добре  Peace

# 52
  • Мнения: 2 592
Цюрих, честит рожден ден   newsm59

Желая ти да си много щастлива и обичана жена, а декември и горда мама  newsm51

# 53
  • Мнения: 4 589
Чаено момиче аз съм ИКСИ (вид ин-витро), бях писала по-рано. Ами какво да ти кажа, ние пробвахме 2 инсеминации и след 4 години борба, се оказа, че нямаме друг начин. За това писах, че съм пила толкова лекарства само и само бебките да са добре и им треперя толкова.

Аз да питам, много странно, но само вечер между 19-22ч. имам това стягане под и около пъпа, което си мисля, че е контракция. Възможно ли е да е само вечер и защо?

# 54
  • Мнения: 1 131
Относно в кой месец сме аз си го смятам така:
По принцип термина ми е на 6.12 но по видеозон е към 12.12,така че от 12 септември свършвам 6 и започвам 7 месец.Нали не се бъркам нещо newsm78?

За стихчетата от първа страница-мнооого се натъжих и цял ден ми е едно криво(както всеки ден де),защото си мисля,че не обръщам достатъчно внимание моето детенце.Както знаете той е на 10 години и точно сега има голяма нужда от мен,а на мама все и е едно криво,и си го изкарвам на най-близките си хора.Усещам,че грешката е в мен,но съм такъв чук понякога,че не признавам егоизма си (ох,признах си го най-сетне,ама само пред вас Rolling Eyes)

И пак табличката за месеците

1 месец = 1-4 г.с. (гестационна седмица)
2 месец = 5-8 г.с.
3 месец = 9-13 г.с.
-------------------------
4 месец = 14-17 г.с.
5 месец = 18-21 г.с.
6 месец = 22-26 г.с.
--------------------------
7 месец = 27-30 г.с.
8 месец = 31-35 г.с.
9 месец = 36-40 г.с.

# 55
  • Мнения: 22
Гевито, понеже и аз се обърквам така ми е по-лесно:
след като термина ти е на 30 Дек, значи на 30 Август влизаш в шести месец, на 30 Септ. в седми и т.н.

# 56
  • Мнения: 551
Голям смях с тия месеци  Joy  Joy Joy
Елмина и аз мисля така, но и таблицата на Харем също е правилна. Явно по единия начин се изчислява с гестационни  седмици, а по другия с другите седмици ( не им знам името  Laughing)
Абе общо взето края се вижда  Laughing и скоро ще си гушкаме бебоците  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 529
 baloni Цюрих Честит рожден ден!   bdbaloni
Точно си мислех, че съм късметлийка, че поне до момента не ми се надуват краката и одеве реших да си обуя едни обувки - да, ама не.  Sick Все едно бяха с 3 номера по-малки. Аз продължавам неуспешно да се опитвам да си намаля хапчетата поне малко. Пия ли си но-шпато 3х2 и магнерод 3х1 всичко е ок и контракции нямам. Обаче щом намаля но-шпа на 3х1 например и пак се започва. Последният път като ходих на преглед и питах лекаря мога ли да ги намаля щом нямам контракции - "Разбира се, няма ли клиника няма да ги пиеш". Е, хубаво, ама аз нямам само като си ги пия. Та сега какво, ще се абонирам за тях до 9-я месец ли?
nikolina-pikolina аз откакто намалих лекарствата контракции получавам основно по това време вечер. Така че според мен е възможно. Опитай с по-ранна вечеря и виж дали пак ще е така - поне ще елиминираш варианта да ти е тежко на стомаха от храна например.

# 58
  • Мнения: 1 131


Цюрих,честит рожден ден,миличка!Всичко най-най и декември най-хубавото бебче да гушкаш



# 59
  • Мнения: 4 589
.svetlanka. мерси за отговора. Така се опитвам да правя, да ям по-рано за да не ми е тежко, а и както не ходя навън и не се движа, всяка крачка ми е мъка.

Днес е по-добре положението, преди 2 дни ги мерих през 15, после 30 мин. и направо се уплаших. Надявам се да ги контролирам с лекарствата.

Общи условия

Активация на акаунт