СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 694
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 916
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?

# 121
  • Мнения: 97
Зависи на колко си години, поне при мен е така. До 30 г. няма проблеми, но особено след 35 може и още как Sad

# 122
  • Мнения: 97
hoshishi, относно крема за бюст на Avon, определено няма ефект. По-добър е от този на Leocrema, който ползвах веднъж за месец, но сигурно трябва да има нещо по-добро от този на Avon. Аз го ползвам повече от година, за поддържане е добър, но за стягане не ми е повлиял.

# 123
  • Мнения: 132
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?

Според мен е напълно възможно...   Crazy

# 124
  • Мнения: 916
А предпазни мерки?

# 125
  • Мнения: X

Мазане с подходящ крем и масажни движения, съпроводени потупване и заглаждане.
Това според моята козметичка, според която всичко това трябвало да се почне от 25 годишна възраст, за да нямало после олеле-малеле.   Crazy

# 126
  • Мнения: 677
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!

# 127
  • Мнения: X
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!


Хм, не знаех, добре че ми каза.
Аз още не се мажа с кремове, все още се смятам млада за това /26 год./, но козметичката ми едва не ме анатемоса за което.
Ще трябва да свикна с мисълта, че остарявам явно.  hahaha

# 128
  • Мнения: 1 817
Записвам се да ви следя.  Wink

# 129
  • Мнения: 112
Запис и от мен! Довечере ще ви прочета, сега отивам да работя Simple Smile.

# 130
  • Мнения: 97
Днес си купих крема за стягане на корем на LIERAC. Никак не е евтин, но вече съм готова на всичко за да избегна пластиката. Някой ползвал ли го е? Дали поне малко ще помогне да съм нормална за гледане съблечена, а не страшилище от което мъжете стават импотентни Cry

# 131
  • Мнения: 1 817
Е, Веси, не вярвам да си чак толкова зле!  Hug Дано кремчето ти подейства добре!

Аз се отчитам, че започвам абдочока. Купих си и един масажиращ колан за стягане на корема.  Peace Отделно започвам да се маза със стягащите кремчета на Диадермин за гърди и за тяло, както и с антицелулитния на гарние. Дано да имам време за цялата тая програма всеки ден  Joy . Да видим...
Искам до лятото да смъкна още около 10-13кг и най-вече да се стегна, защото вече свалих 13кг и забелязвам, че кожата ми се поотпуснала. Когато обличам прилепнали, ластични дънки съм доста по-слаба. Rolling Eyes

# 132
# 133
  • Мнения: 64
Контрастните душове са много полезни, включително за тонизиране и стягане на кожата!

# 134
  • Мнения: 97
За тонизиране на кожата съм съгласна за контрасните душове, особено за лятото е страхотно. Обаче за стягане не са ми помогнали въпреки всекидневните изтезания и сега - зимата.

Общи условия

Активация на акаунт