За арестуваните ни военни в Гърция!?

  • 3 779
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 484
http://news.plovdiv24.bg/57063.html

Какво мислите,снимали ли са любителски или не,те си знаят ,семейството ,са наши съседи,познавайки ги си мисля че не са виновни,мъжът беше скоро на мисия в Косово,сега са отишли на почивка и предвид работата им си мисля че са снимали любителски за да си имат спомен,незнам!

От 2 дни кръжат журналисти около входа сега долу има 6-7 човека репортерки,хора с камери,търсят инфо...като журналисти...явно търсят децата..

Дано се оправят хората че децата незнам кой ще гледа Praynig

Говорят по новините че може 15 месечната присъда да се замени с парична  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Тия пък византийци малко са се престарали,мислиш ли,че е шпионаж?Едва ли........Границите са отворени,просто от мухата слон

# 2
  • Мнения: 2 759
                       Да бе, и ние сме чували, че щом познаваш някого, то той не е виновен. Всеки си мисли, че познава най-добрия зъболекар, и изобщо познатите ни са ангели. Доколкото знам, българин в България няма право да снима военни обекти. Какво остава за чужди. Да бяха магазинери, да не знаят. Много добре са знаели какво правят, и евентуално какво ги чака.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 486
Военни снимат военни обекти, малко подозрително ми се струва.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Ох пак се сетих!
Мръсни гръцки номерца!Сигурно двамцата са си правили снимчици на реката с фотоапаратче "Смяна" или тези за еднократна употреба китайските "СКИНА" Mr. Green,и хайде шпионаж,ако не ме лъже паметта миналата година,когато бяха пожарите,казаха ,че подозират българско участие newsm78
Ех тия византийци,още не могат да ни простят Върбишкият проход и още страдат за Никифорчо

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Военни снимат военни обекти, малко подозрително ми се струва.
Ти сериозно ли?Шпионаж Joy
Наистина не вярвам

# 6
  • Мнения: 2 759
...Ти сериозно ли?Шпионаж Joy
Наистина не вярвам...
                       Какво са правили според теб на военните обекти?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
...Ти сериозно ли?Шпионаж Joy
Наистина не вярвам...
                       Какво са правили според теб на военните обекти?
Ами какво,глупави български туристи(военни) впечатлени от военните обекти си снимат,професионална деформация +параноични гръцки митничари=манджа с грозде
 П.П.Интересно ми е сега само да видя какви споразумения ще има и от двете страни ThinkingСилно се надявам гърците да НЕ искат да ги подкрепим,в спора и за Македония и името й

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 13:59 от Madam Stasita

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Но както се казва ще поживеем и ще видим,може да съм в заблуда ,времето ще покаже!Идеята е да се разбунят духовете,да има скандали и последващи споразумения
П.П> Мислиш ли,че истинските шпиони се разкарват с фотоапаратчета,съпруга и шофьор? Joy

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 14:03 от Madam Stasita

# 9
  • Мнения: 2 759
...П.П> Мислиш ли,че истинските шпиони се разкарват с фотоапаратчета,съпруга и шофьор? Joy
                       Мисля само, че са знаели, че нямат право да го правят и въпреки това са го направили. Дали са били шпиони или са планирали кражба - все ми е тая. Те са нарушили закона с действията си, не с предполагаемите си бъдещи действия.

# 10
  • Мнения: 2 484
Едва ли са знаели че е забранено...

# 11
  • Мнения: 2 759
Едва ли са знаели че е забранено...
                    Глупости. Общо взето всеки мъж го знае, камо ли ако работи в бранша и е специално обучен за работата си. Нашите военни веднага са си измили ръцете, че не са поръчители... Ениуеи, http://www.dnes.bg/article.php?id=56523.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 14:48 от Вампирия

# 12
  • Мнения: 4 916
Едва ли са знаели че е забранено...

Аз знам, че е забрането, какво остава за военните  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 15 486
Едва ли са знаели че е забранено...
Военните много добре знаят, че е забранено да се снимат военни обекти. А пък и нали са на почивка в Гърция, к'ъв е този шофьор дето ги вози и толкова ли няма нищо хубаво за снимане в Гърция, та са залетели да снимат военни обекти?Съмнително е от където и да го погледнеш.

# 14
  • Мнения: 2 759
Аз знам, че е забрането, какво остава за военните  Laughing
                      Точно. А военните не ги набират като продавачките.

Общи условия

Активация на акаунт