Чийзкейк

  • 16 063
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
добре се получи без желатин, въпреки първоначалното ми притеснение. 1 кутия маскарпоне, 500гр. - м/у 7.-- лв. и 9 лв., зависи от марката и магазина. Simple Smile
само да отбележа, че не слагах кис. мляко. Peace Рися, ти само крема сирене  и сметана ли слагаш? този вариант може да ми излезе по-евтин. Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз да попитам abs колко ти е диаметъра на формата? Мойта форма е 28 см - дали ще ми стигнат продуктите или да увелича дозата?

# 32
  • Мнения: 4 435
Аз обожавам чийз кейкове.На много малко места в Бг ми е харесал.И последното нещо,което бих сложила вътре е желатин. Sick

# 33
  • пак там
  • Мнения: 2 885
добре се получи без желатин, въпреки първоначалното ми притеснение. 1 кутия маскарпоне, 500гр. - м/у 7.-- лв. и 9 лв., зависи от марката и магазина. Simple Smile
само да отбележа, че не слагах кис. мляко. Peace Рися, ти само крема сирене  и сметана ли слагаш? този вариант може да ми излезе по-евтин. Grinning

Ами аз обожавам крема сирене Simple Smile Да си призная, всички други подобни сирена, които съм пробвала, не ми харесват, та затова Simple Smile И понеже не слагам желатин, смених 2-те лъжици кисело мляко с една лъжичка сметана. А, да, и захар на слагам вече, защото става много сладко. Само мед.

# 34
  • Мнения: 1 878
ето тази рецепта мноооооооооого се доближава на вкус до чийзкейка на KFC  Crazy изпробвана дет се вика Peace Mr. Green

Извинете за лаишкия въпрос Embarassed, но тъй като досега съм готвила само с течна несладка сметана и не знам в какъв вид се продава заквасената сметана. В кофичка ли е ,като киселото мляко или в кутийка?

с малко закъснение - моят чийзкейк  Blush:
тук - цял и парченце

Изглежда супер вкусно! Поздравления  bouquet

# 35
  • Мнения: 351
ок момичета в събота ще правя.
муцката, в опаковка като кис. мляко е- има от 200 и от 400гр

# 36
  • Мнения: 1 878
Теди80 ,мерси   bouquet

# 37
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ок момичета в събота ще правя.
муцката, в опаковка като кис. мляко е- има от 200 и от 400гр

потвърждавам  Peace  Mr. Green Hug

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Аз да попитам abs колко ти е диаметъра на формата? Мойта форма е 28 см - дали ще ми стигнат продуктите или да увелича дозата?
м.. форма, нямам форма! Mr. Green тва ми е първото нещо, което правя сладко и сладкишено. наредих ги нещата в една йенска тенджера (сравнително малка е) и да става каквото ще става.. и то това стана Simple Smile разбира се, малко дебеличък ми се получи. не знам как ще е с 28см форма, някой по-наясно да каже.
следващия път ще сложа повече сирене крема, аз също го обичам.

# 39
  • у дома
  • Мнения: 1 581

Аз да попитам abs колко ти е диаметъра на формата? Мойта форма е 28 см - дали ще ми стигнат продуктите или да увелича дозата?

направи го в чаши, както аз съм правила  Mr. Green

# 40
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз да попитам abs колко ти е диаметъра на формата? Мойта форма е 28 см - дали ще ми стигнат продуктите или да увелича дозата?

Ами направи го като мен - в купички за сладолед, например, или нещо подобно. Така и да не ти стигне, просто ще имаш една купичка по-малко Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 3 679
Мда, май с купички или чашки ще е най-лесно - благодаря   bouquet

# 42
  • Мнения: 351
Ето и парче от моя чийзкейк

# 43
  • Мнения: 2 199
tedi80 чийзкейка ти изглежда страхотно на вид, не се съмнявам за вкуса  Flutter  Hug
Обожавам чийзкейка на KFC  ooooh!
Нямам нищо против рецептите за чийзкейк, но написана някъде из първите страници на темата рецептата с бисквити закуска не ми допада  Embarassed не мисля, че е по "оригинална рецепта" на KFC

 Sad

# 44
  • Мнения: 351
Благодаря ти Суха Мащерка. Моят не е съвсем по тези рецепти, но наистина стана много вкусен. Утре мъжо иска пак, този път с малини Laughing

Общи условия

Активация на акаунт