Дразните ли се ако непознати се прехласват по бебето ви?

  • 2 779
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
По принцип не се дразня, даже е хубаво да им се радват. Дразня се само, когато виждам, че детето не иска да го закачат, а отсрещния човек е нахален и напорист.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Не се дразня. Това се случва толкова често, че вече свикнах Wink

# 47
  • Мнения: 1 919
зависи от подхода на човека, обикновено не се дразня.

# 48
  • BG
  • Мнения: 1 900
Зависи от настроението ми.

# 49
  • Мнения: 1 195
Естествено, че НЕ се дразня. Аз съм положителен човек, обичам усмихнатите и положителни хора, а не вечно сърдитите, мрънкащи и недоволни от всичко такива!
Peace
 напоследък сина ми се закача непрекъсннато с някой в градинката ooooh! няма как да се дразня когато си играят и закачат хората с него  Wink по неприятно ми става когато той се закача с някой а той го игнорира и подмине  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 4 335
Не се дразня разбира се,даже ми е приятно,но не оби4ам да го пипат,понеже все си лапа рьце,крака Wink

# 51
  • Мнения: 114
абсолютно подкрепям авторката,дразня се ,не ами оттам минава newsm61не мога да разбера тези хора, обръщат се, навират се в количката,не стига това ами и съвети дават. за съжаление повечето хора според мен  не са с добри намерения,само могат да правят забележки.чак пък толкова да се прехласваш по бебе,което си видял току що и едва ли ще, видиш пак!ай де де!!!и съвсем не мисля,че това са бабини деветини изпитала съм го на гърба си.да не говорим ,че нямам нужда някой случаен да ми каже колко ми е сладко детето,за мен  си абсолютно.
това си е абсолютно елементарно мислене и поведение,но всеки сам си преценява!
не говоря чак да пипат,щипят и мачкат новородено,но... дай обаче да му плюят в лицето против уруки(много хигиенично) и да му викат колко е грозно Thinkingили пък(повтарям се) да му казват"да го посерат(насерат newsm78,не запомних точно култувата реплика) кокошките" Shocked
че това си е моето дете(за мен е най-красивото,добро и пр) и съм на 7-мото небе когато някой му се зарадва. а за мен изказванията,че е грозно(не го разбирам като благопожелание),не само ме натъжават, а и носят отрицателен заряд за детето ми.в един момент(когато започне да разбира и пита) малкото ми съкровище ме попита"мамо,найстина и съм грозна?", какво ще отговоря? "не,миличка, хората проста така ти се радват..." #Crazy #Crazy

# 52
  • Мнения: 23
Дразня се само от неистовото желание на непознати да пипат малко бебе , независимо да ли е моето или чуждо, да се навират в него и да дават непоискани мнения, съвети и коментари. Дразня се когато малки деца заобиколят количката, пипат бебето по ръцете и играчките му и родителите им  само наблюдават отстрани .
И мен това ме дразни, по скоро побеснявам! Но естествено когато му се радват от разстояние и не го пипат ми става приятно!

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 21:33 от vebal

# 53
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
абсолютно подкрепям авторката,дразня се ,не ами оттам минава newsm61не мога да разбера тези хора, обръщат се, навират се в количката,не стига това ами и съвети дават. за съжаление повечето хора според мен  не са с добри намерения,само могат да правят забележки.чак пък толкова да се прехласваш по бебе,което си видял току що и едва ли ще, видиш пак!ай де де!!!и съвсем не мисля,че това са бабини деветини изпитала съм го на гърба си.да не говорим ,че нямам нужда някой случаен да ми каже колко ми е сладко детето,за мен  си абсолютно.
не говоря чак да пипат,щипят и мачкат новородено,но... дай обаче да му плюят в лицето против уроки(много хигиенично) и да му викат колко е грозно Thinkingили пък(повтарям се) да му казват"да го посерат(насерат newsm78,не запомних точно култувата реплика) кокошките" Shocked
че това си е моето дете(за мен е най-красивото,добро и пр) и съм на 7-мото небе когато някой му се зарадва. а за мен изказванията,че е грозно(не го разбирам като благопожелание),не само ме натъжават, а и носят отрицателен заряд за детето ми.в един момент(когато започне да разбира и пита) малкото ми съкровище ме попита"мамо,найстина и съм грозна?", какво ще отговоря? "не,миличка, хората проста така ти се радват..." #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 21:39 от усмивка08

# 54
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
 iva d .  и как прецени,че мисленето ми е елементарно,аз пък не смятам,че опитът на поколенията преди нас е за подценяване и съвсем не се мисля за по умна от хората преди мен родили и отгледали поколенията преди нас.ако на някой му липсва самочувствие и увереност и има нужда някой постоянно да го уверява,че детето му е прекрасно е друг въпрос.

# 55
  • Мнения: 2 622
Зависи много кой и как се прехласва.Случи ми се е наскоро да вървя с двете дечица и една жена като се разминавахме прошепна-пу,пу,да не ти е уроки,момиче,много хубави деца имаш!На такова изказване,мило и от сърце,не бих могла да се подразня.Но има едни вид кукумявки,които буквално ще си счупят вратовете да оглеждат,но няма нито да се усмихнат,нито добра дума да кажат.Такива определо ме дразнят Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 114
след няколко опита успя да се изкажех-браво!!!
имам си самочувствие,детето ми е дори на(беше) корица на списание! и какво от това?аз искам да възпитам не фото модел или красиво дете,а УМНО дете(с  морал,възпитание и разсъдливо.от тукнатък какъвто му е късмета,акъла и възпитанието.
затова сме напред с технологиите и научните изследвалия(доказателства),че да не се доверяваме на "опита на поколенията", че земята е плоска и пр. Whistlingнайде успех в наплюването и леенето на патрони,сачми и пр  bouquet

# 57
  • Мнения: 114
Зависи много кой и как се прехласва.Случи ми се е наскоро да вървя с двете дечица и една жена като се разминавахме прошепна-пу,пу,да не ти е уроки,момиче,много хубави деца имаш!На такова изказване,мило и от сърце,не бих могла да се подразня.Но има едни вид кукумявки,които буквално ще си счупят вратовете да оглеждат,но няма нито да се усмихнат,нито добра дума да кажат.Такива определо ме дразнят Crossing Arms
децата ти найстина са разкошни-като картинка са.невероятни красавици Hug-да са ти живи и здрави и мн да те радват.
ако ги срешна на улицата и ги поздравя,направя им комлимент,че дори и прегърна-пак ли ще реагираш остро???
не разбирам какво лошо има една майка,баба и т.н. да се зарадва на добро,красиво и възпитано дете от сърце?защо всички(повечето ) го смятат за нещо лошо?

# 58
  • Мнения: 1 098
Не се дразня, напротив радвам се Wink

# 59
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
малеее ама на някой им е много готино да си  тровят нервите тука  Joy
много се забавлявам с тази тема  Joy

Общи условия

Активация на акаунт